Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2015 o 09:05, Rafi19954 napisał:

Nie wiem bo to była beta i nie miała takiej grafiki dobrej


Beta służy do testów. Wersja oficjalna powinna chodzić lepiej niż beta, ponieważ jest bardziej dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 09:43, exMayoneS napisał:


> Nie wiem bo to była beta i nie miała takiej grafiki dobrej

Beta służy do testów. Wersja oficjalna powinna chodzić lepiej niż beta, ponieważ jest
bardziej dopracowana.

Wiem i skoro jest bardziej dopracowana to ma ładniejszą grafikę i chodzi płynniej dlatego myślałem że oficjalna wersja ma większe wymagania bo w bete grałem i myślę czy nie kupić bratu na urodziny wersję premium bo jest fanem i nie chce żeby nie było rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa mapka "Coś tam wirus" rany, ale to jest średnie : P. Naprawdę nic szczególnego oprócz tego, że jest całkiem duża i można sobie pokampić, ale jej ogólne rozrysowanie... liczyłem, że gracze coś lepszego wymyślą. Może lepiej by to w nocy wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2015 o 21:37, Damianuss1 napisał:

Ta nowa mapka "Coś tam wirus" rany, ale to jest średnie : P. Naprawdę nic szczególnego
oprócz tego, że jest całkiem duża i można sobie pokampić, ale jej ogólne rozrysowanie...
liczyłem, że gracze coś lepszego wymyślą. Może lepiej by to w nocy wyglądało?


Mnie się tam bardzo podoba, przypomina mi mapy z BF BC2: Vietnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego battlefielda teraz najlepiej kupić? Zatrzymałem się na bad company 2 i pogubiłem się jak to teraz jest z tymi wersjami i dodatkami.. Kilka dni temu kupiłem nowego kompa i czas na nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2015 o 18:37, Nightdew napisał:

Jakiego battlefielda teraz najlepiej kupić? Zatrzymałem się na bad company 2 i pogubiłem
się jak to teraz jest z tymi wersjami i dodatkami.. Kilka dni temu kupiłem nowego kompa
i czas na nowego.


BF4 bez Premium (chyba, że będzie bardzo tanie) - gra jest już dopracowana, a w mapy z podstawki gra jeszcze mnóstwo osób ;) Mi czwórka zdecydowanie bardziej sie spodobała niż trójka.
Przy czym nadal moim zdaniem nie jest to poziom BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2015 o 19:06, Nightdew napisał:

A jakie są różnice między bf3 i 4? Wydawało mi się, że to 2 podobne gry a coś mi sąsiad
mówi, że bardzo się różnią.


Różnią się, różnią :D Na pierwszy rzut oka podobne, po zagłębieniu w szczegóły okazują się całkowicie inne. Przede wszystkim zupełnie inne projekty map - podstawowe mapy wg mnie lepsze w BF4, ale dodatki znacznie lepsze w BF3.
Po drugie strzelanie - zupełnie inny feeling broni. Ja akurat preferuję ten z BF4.
Oczywiście różnice są też w wyposażeniu. Niektórzy twierdzą, że BF4 powinien nazywać się BF3.5, ale dla mnie to są różne gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2015 o 19:06, Nightdew napisał:

A jakie są różnice między bf3 i 4? Wydawało mi się, że to 2 podobne gry a coś mi sąsiad
mówi, że bardzo się różnią.

Inne mapki, 4 wygląda o wiele lepiej niż 3, ogólnie więcej wszystkiego w porównaniu do 4, a przynajmniej tak mi się wydaje. Teraz można tanio dostać 4 w pakiecie z tymi dodatkami. Warto bo gra jest przednia. Nie wiem jak na PC, ale swego czasu grając w 3 na Xboxie360 po premierze 4 ludzi jakby wymiotło z serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2015 o 19:06, Nightdew napisał:

A jakie są różnice między bf3 i 4? Wydawało mi się, że to 2 podobne gry a coś mi sąsiad
mówi, że bardzo się różnią.


Zachowania broni się zmieniły (nawet w stosunku do 3), całe strzelanie trochę inne tale można się przyzwyczaić. Chyba największe zmiany w pojazdach- mają ograniczony (ale odnawialny) zapas amunicji, czyli np. mamy załadowanych 14 rakiet w śmigłowcu i 10 w zapasie, chyba miało to zapobiec spamowi przez pojazdy. Klasy też się trochę wymieszały- jest jak w 3 ale mniej broni przypisanych jest tylko do jednej klasy. Ogólnie trochę się pozmieniało i długo by wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2015 o 17:57, Nightdew napisał:

To w takim razie, która część bardziej przypomina bc2? :)


Ta nowa mapa do BF4 przypomina kilka map z BC2 :D Jednak BF3 i BF4 znacznie różnią się od BC2 - są mniej kameralne, bardziej rozległe, częściej stawiają na pojazdy ;) Jeśli teraz brać którąś część, to moim zdaniem tylko BF4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dlc aż tyle zajmują? Kupiłem premium za 59 zł i właśnie dzisiaj ściągam. Gra ponad 20 gb, a teraz zaczyna ściągać ostateczną rozgrywkę. To ma z tego co widzę kilka map a waży aż 6 gb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2015 o 23:53, Nightdew napisał:

Jak otwieram battlepacka to dostaje wszystkie iteamy z niego czy tylko jeden? Czym różnią
się serwery normal pd hardcore i 30 hz od 60 hz?


1. Wszystkie przedmioty z battlepacka są twoje.
2. Noramal to po prostu normalny tryb gry- włączony celownik, widoczna ilość życia- a na hardcore to wszystko znika, a broń zadaje więcej obrażeń.
3. Odświeżanie serwerów, polecam obejrzeć filmik Levelcap''a w którym dokładnie tłumaczy o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować