Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2015 o 23:53, Nightdew napisał:

Czym różnią się serwery normal pd hardcore i 30 hz od 60 hz?


Oprócz tego co napisał doctorwho , to chyba najważniejszą różnicą pomiędzy normalem a hardcorem jest brak automatycznej regeneracji życia i naprawy pojazdów w przypadku tego drugiego. Można by rzec, że do pewnego stopnia hardcore to taki tryb realistyczny (jak na warunki Battlefielda), a normal to taki arcade. A jeśli grasz snajperem to tylko hardcore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko do grających... doctorwho doradził mi kupno Battlefielda 4. Na razie tłukę Battlefronta, ale pewnie w końcu się skuszę. I tu mam małą wątpliwość. Otóż Battlefront jest moim pierwszym FPSem na padzie (wcześniej grałem na PC) i początki były straszne, wystarczyło, że przeciwnik spojrzał w moją stronę, a ja ginąłem. Teraz powoli jest coraz lepiej, często kończę rundy w top 3, zdarza mi się nawet być najlepszym graczem. Normalnie cud. Czy w związku z tym ktoś, kto zna oba te tytuły, mógłby mi powiedzieć, czy takie wyniki przekładałyby się również na podobny poziom w Battlefieldzie? Nie wiem, czy jest sens kupować grę z lekkim zacięciem taktycznym, w której będę tylko ciężarem dla reszty ekipy (przy okazji samemu frustrując się niepowodzeniami), ginąc od byle kichnięcia dwa kroki od spawn pointu. Czy Battlefield jest dużo trudniejszy? Wiem, że Battlefront ma arcade''owe zacięcie i mam obawiam się, że fakt, iż jakoś sobie w nim radzę, nijak nie będzie się miał do Battlefielda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2015 o 15:22, Ring5 napisał:

Małe pytanko do grających... doctorwho doradził mi kupno Battlefielda 4. Na razie tłukę
Battlefronta, ale pewnie w końcu się skuszę. I tu mam małą wątpliwość. Otóż Battlefront
jest moim pierwszym FPSem na padzie (wcześniej grałem na PC) i początki były straszne,
wystarczyło, że przeciwnik spojrzał w moją stronę, a ja ginąłem. Teraz powoli jest coraz
lepiej, często kończę rundy w top 3, zdarza mi się nawet być najlepszym graczem. Normalnie
cud. Czy w związku z tym ktoś, kto zna oba te tytuły, mógłby mi powiedzieć, czy takie
wyniki przekładałyby się również na podobny poziom w Battlefieldzie? Nie wiem, czy jest
sens kupować grę z lekkim zacięciem taktycznym, w której będę tylko ciężarem dla reszty
ekipy (przy okazji samemu frustrując się niepowodzeniami), ginąc od byle kichnięcia dwa
kroki od spawn pointu. Czy Battlefield jest dużo trudniejszy? Wiem, że Battlefront ma
arcade''owe zacięcie i mam obawiam się, że fakt, iż jakoś sobie w nim radzę, nijak nie
będzie się miał do Battlefielda...


Co prawda w Star Wars: Battlefront nie grałem ale oglądałem dużo materiałów LevelCap''a i w którym z nich kilkakrotnie wspomina że BF jest nieco bardziej hardcorowy. Jednak myślę że jeśli grałeś wcześniej w jakiegoś z nowszych Battlefield''ów to powinieneś dać rade. Pooglądasz trochę poradników i będziesz śmigał :)
Może wypowie się ktoś jeszcze kto może porównać te dwie gry, ale ja podtrzymuje swoje zdanie warto kupić BF4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio kupilem PS4 i zastanawiam sie nad kupnem BF''a wraz ze wszystkimi dodatkami. Nie ukrywam ze głownie chodzi mi o zabawę po sieci i tu pojawia się moja wątpliwość. Czy po wypuszczeniu Hardline''a społecznosć ''czworki'' nadal zyje? Pytam, bo troche bym pogral, ale szkoda mi wywalic 250zl i za pol roku nie miec z kim grac. Z gory za odpowiedz i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh co za durne ea. Kupiłem tydzień temu bf 4 premium i grało się super. W tym tygodniu nie idzie nic zagrać bo co dołączam na jakiś serwer to po chwili mnie wywala i błędy typu could not join server (1)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2015 o 09:15, Miklus92 napisał:

Witam. Ostatnio kupilem PS4 i zastanawiam sie nad kupnem BF''a wraz ze wszystkimi dodatkami.
Nie ukrywam ze głownie chodzi mi o zabawę po sieci i tu pojawia się moja wątpliwość.
Czy po wypuszczeniu Hardline''a społecznosć ''czworki'' nadal zyje? Pytam, bo troche
bym pogral, ale szkoda mi wywalic 250zl i za pol roku nie miec z kim grac. Z gory za
odpowiedz i pozdrawiam :)


Znalazłeś odpowiedź ? Też jest właśnie w promocji na PS Store i nie wiem czy brać . Jest jeszcze z kim popykać na PS4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na PS4, ale na X1 grałem do niedawna, miałem samą podstawkę, i nie było nigdy problemów z pustymi serwerami, a jak do tego dołożyć jeszcze dodatki to już w ogóle masa graczy. Tym bardziej, że całkiem sporo ludzi gra jeszcze np. w BC2, BF4 też szybko nie pójdzie w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2016 o 13:26, Darnok_Rukia napisał:

Znalazłeś odpowiedź ? Też jest właśnie w promocji na PS Store i nie wiem czy brać . Jest
jeszcze z kim popykać na PS4 ?

Kupiłem w promocji. I gra się... naprawdę świetnie! Hejtowałem BF4(bardzo dużo grałem w trójkę) ale kupiłem i nie żałuję, szczególnie że cena jest rewelacyjna. W grze jest mnóstwo zawartości, a przez 1sze 10lvli masz dostęp do serwerów dla nowicjuszy gdzie można się rozkręcić. W dodatku Aim Assist sprawia ze jesli nie jesteś dobry w FPSy na padzie(jak ja) to i tak się odnajdziesz, bo sporo to ułatwia a jednocześnie nie psuje gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować