Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

a mi pojdzie chociaż na min???
Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp
Processor: AMD Phenom(tm) II X4 955 Processor (4 CPUs), ~3.2GHz
Card name: NVIDIA GeForce 9800 GT


pliss pomocy!!!!!!!!!!! :P ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 19:37, KB-0213pl napisał:

pliss pomocy!!!!!!!!!!! :P ............


Procesor ujdzie, natomiast karta akurat łapie się na minimalne i gra powinna Ci działać na niskich.
Zagrasz w betę ( 1 październik) i zobaczysz , czy sprzęt daje radę, bo czasami różnie bywa z tymi minimalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 16:40, KB-0213pl napisał:

ok thx chociaż jedna dobra odpowiedz i nawet pomocna :) xd a skad mam wziąć bf4 betę??
jakiś kod czy cos?....... :)

Z tego co wiem to beta ma być chyba otwarta? Ale jeśli się mylę to betę przetestować będą mogli na pewno premium-userzy BF3 i ci którzy zamówili pre-order ostatniego MoHa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 16:40, KB-0213pl napisał:

ok thx chociaż jedna dobra odpowiedz i nawet pomocna :) xd a skad mam wziąć bf4 betę??
jakiś kod czy cos?....... :)
a jest za free??


1 października będzie otwarta beta dla każdego, kto będzie chciał zagrać. Wystarczy posiadać program Origin, założyć konto za darmo i wyczekiwać bety do pobrania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 17:16, KB-0213pl napisał:

czyli mi bf4 pójdzie????????
pytanie moje ostatnie :)....


Nikt Ci nie da pewności... teoretycznie powinna gra działać.. w jakich ustawieniach i jakiej ilość FPS, tego nikt Ci nie powie. Czekaj spokojnie do bety a sam sprawdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planów odnoście bety. 1-wszego października będzie ona dostępna dla posiadaczy premium BF3, preorder''a BF4 oraz edycji limitowanej Moh:w. Natomiast dla wszystkich graczy dostępna będzie po 3 dniach, czyli 4 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 20:25, Chlorofil napisał:

Nie wie ktoś czy jak grałem w miarę płynnie w multi BF3 to czy pójdzie mi BF 4 ?


Zamiast się po sto razy pytać o to samo, sugeruję się do bety wstrzymać i samemu wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 03:32, Sigu napisał:

Czyli mimo wszystko jest dostępna dla 90% graczy.

Dokładnie tak.

@Chlorofil
Ludzie, czekajcie do bety, sami sobie sprawdzicie, jak gra Wam będzie działać. My nie jesteśmy wróżkami. Można jedynie spekulować, czy gra może działać na danym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie chcę sobie wyobrażać jak to będzie wyglądać :D Nie wiem czy serwery EA wytrzymają to - już pierwszego mnóstwo osób będzie miało dostęp do bety. Jak to było z BF3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 15:34, zerohunter napisał:

A betę kiedy będzie można ściągać, da radę przed 1szym?

Wątpię , aby tak było. Beta będzie zapewne udostępniona do pobrania, tego samego dnia, którego będzie można zagrać.

Dnia 23.09.2013 o 15:34, zerohunter napisał:

A no i to będzie ważyć tyle ile waży całość czyli 30gb, czy np 4gb tylko mapa i silnik
gry?


Nigdy beta tyle nie waży :). Będzie to jak wspomniałeś , pewnie ok 4GB. Pamiętam, że od BF3 było to 3,91GB.

@Sericulum.
To jakie Wy macie prędkości :P ?.

@pawbuk
Z tego co pamiętam, nie było żadnych problemów z serwerami.Przez tydzień trwania bety spokojnie sobie grałem. Normalnie człowiek logował się , miał mnóstwo serwerów do wyboru i grał beż żadnych problemów ( noo..poza bugami :d ). Chodź teraz może być różnie.. każdy następny battlefield jest bardziej popularny, więc różnie to może być :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 16:14, Sericulum napisał:

5Mb :p ale od 1 października będę miał zwiększone do 10 :)


To czego się martwisz :). Godzinka i masz grę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować