Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2013 o 16:14, Sericulum napisał:

5Mb :p ale od 1 października będę miał zwiększone do 10 :)


No to wychodzi ok 1MB/s :) Przy takim transferze już można spokojnie ściągać :D
Ja też od niedawna mam szybszego neta i wg Steama pobiera mi z prędkością ponad 7MB/s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 17:11, pawbuk napisał:

No to wychodzi ok 1MB/s :) Przy takim transferze już można spokojnie ściągać :D
Ja też od niedawna mam szybszego neta i wg Steama pobiera mi z prędkością ponad 7MB/s
:)


Też się pochwalę. Mam światłowód 50mb/s = czyli pobiera mi 5.1 MB/s. Z takim netem, to człowiek teraz może wszystko :). A płacę grosze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 17:52, Bralo napisał:

Też się pochwalę. Mam światłowód 50mb/s = czyli pobiera mi 5.1 MB/s. Z takim netem, to
człowiek teraz może wszystko :). A płacę grosze :).


Jak wszyscy, to wszyscy :D W każdym razie jeśli chodzi o grę w BF3, to między starym netem (25Mbit/s), a nowym (60Mbit/s) nie widzę żadnej różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 17:57, pawbuk napisał:

Jak wszyscy, to wszyscy :D W każdym razie jeśli chodzi o grę w BF3, to między starym
netem (25Mbit/s), a nowym (60Mbit/s) nie widzę żadnej różnicy ;)


Heh, szczerze, to ciężko coś zauważyć u Ciebie, jak miałeś 25MB/s. U mnie jest inaczej, bo męczyłem się z 1mb/s, a teraz mam 50mb/s, więc różnica jest ogromna :).
Pamiętam, jak pobierałem np: Bf3 , kilka nocy :). Teraz całą grę pobrałem 1 godzinkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica w pobieraniu może być, ale w graniu raczej nie będzie. Battlefield raczej nie pobiera dużych pakietów danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 18:10, Sigu napisał:

Różnica w pobieraniu może być, ale w graniu raczej nie będzie. Battlefield raczej nie
pobiera dużych pakietów danych.


Wiem,wiem. Nie mówię o graniu. Jedynie ping mi zmalał do 9, wcześniej oscylował w granicach 50/60.
Chodziło mi o pobieranie i działanie stron internetowych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnoście bety.
Jednak będzie można pobrać ją wcześniej. Mi pokazuje 29 września - godz 19:00 :).
Ale zagrają tylko gracze, którzy mają 64-bitowy system.
Ma trwać do 15 października :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 12:19, zibi20 napisał:

to dobrze sie sklada ze mam akurat system 64bit :P ale nie moge znalesc na orginie kiedy
bete bedzie mozna sciagnac ;/


Wystarczy, że najedziesz na ikonkę Bf4 beta (ss)

20130928123951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 12:59, proxik napisał:

Ja mam pytanie czy po zakupie tego oto pre-ordera: http://www.gram.pl/sklep/pc/battlefield-4
będę miał wcześniejszy dostęp do bety czy muszę zamówić przez Origin ?


obawiam sie ze tylko przez orgin jako cyfrowa wersja... bo suma sumarum zamawiajac pudelko jeszcze nie wplaciles na ich konto za gierke... bo to bedzie dostepne dopiero 7dni przed premiera wiec 23pazdziernika (sam tak mam :P)

ale ci co zrobili preorder pewnie beda mieli 1-2dni wczesniejszy dostep do pelnej gry w przeciwienstwie do tych co kupia w sklepie.

Dnia 28.09.2013 o 12:59, proxik napisał:

> to dobrze sie sklada ze mam akurat system 64bit :P ale nie moge znalesc na orginie
kiedy
> bete bedzie mozna sciagnac ;/

Wystarczy, że najedziesz na ikonkę Bf4 beta (ss)


pewnie masz zamowiona wersje cyfrowa dlatego masz dana ikonke ^^ ja czekam na 4pazdz na open bete... bo coz mam zamowiony preorder ale z pudlem (net za wolny na sciaganie ilus tam giga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 14:10, zibi20 napisał:

pewnie masz zamowiona wersje cyfrowa dlatego masz dana ikonke ^^ ja czekam na 4pazdz
na open bete... bo coz mam zamowiony preorder ale z pudlem (net za wolny na sciaganie
ilus tam giga)


Heh. Nic nie zamawiałem. Może dlatego, że jestem posiadaczem Premium w Battlefield3 i mam dostęp do ekskluzywnej bety, dlatego mogę pobrać wcześniej, a Ci , którzy nic nie mają , dopiero będą mogli pobrać 4-rtego października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 19:11, zerohunter napisał:

Czemu żeby pobrać betę trzeba mieć zainstalowaną 3? Przy otwartej becie za parę dni to
trochę bez sensu jest.


seriously?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 19:25, zerohunter napisał:

Hmm, tak jak podejrzewałem jakiś błąd to był, ale 2 razy mi to przedtem skoczyło, teraz
jest ok.


To dobrze, bo trochę nierozsądne byłoby to ze strony twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2013 o 09:47, Chlorofil napisał:

A kiedy będą mogli pobrać pliki do bety gracze którzy nie mają żadnego BF''a ani MOHA
?

Ludzie, wystarczy trochę poczytać, chociażby poprzednie posty, lub główną stronę gram.pl.
Będą mogli pobrać 4-rtego, w dzień otwartej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować