Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Hmm. Pograłem drugi raz i co... nie ma żadnych cofek, ping 40 więc nic nie laguje.
Pobrałem również sterowniki beta i również nie zauważyłem takich spadków fps jak za pierwszym razem i gra działa płynnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i ...tragedia. Mówię od razu, że chodzi o wersję na Xboxa. Nie wiem jak PC i nie chcę wiedzieć. Wiem, że to beta itd, nie ma tych tekstur HD czy coś, ale po prostu... w to się nie da grać. Nie chodzi o lagi bo tych nie uświadczyłem, ale cała reszta. Normalnie jakbym się cofnął w czasie z 10 lat. To już beta 3 nie była tak beznadziejna jak ta. Testy trwają do 4, ja już wiem, że nie włączę jej ani raza więcej. Feeling podczas strzelania lepszy niż w 3? Moim zdaniem jest dokładnie taki sam. Ponownie odstający kciuk podczas trzymania karabinu bez rączki, sterowanie jak zauważył kolega Sigu jest masakryczne. Pewnie da się do niego przyzwyczaić, ale np jazda samochodem gdzie gazu dodajemy gałkami?! Wtf Dice? Jedyne co mi się podobało to menusy, które chodzą zaskakująco szybko. Wierzę, że ostatecznie będzie to lepiej wyglądać, ale oceniam co widzę teraz, porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, ludzie, którzy mówią, że to Battlefield 3,5 są po prostu śmieszni i chyba z góry nastawieni na hejt...
Ja sam nie spodziewałem się wielkich zmian i tylko ostatnie trailery dały mi jakąś nadzieję na zwyczajnie dobrą grę. I po zagraniu rundki jestem mega pozytywnie zaskoczony. Jak dla mnie bliżej temu BF-owi do 2, a nie 3. Jest trudniej :). Poza tym multum nowych opcji, w tym te dla leniwych(jak interaktywna mapa i możliwość zaznaczenia na niej członka drużyny, czy punkty, gdzie chcemy się odrodzić! W końcu! Takie nic, a jak cieszy).
No i imo na razie najmniej ciekawie zapowiadająca się mapa nie jest wcale taka zła.
Niestety gra jest strasznie zbugowana, a i grafika w niektórych miejscach nie zachwyca(puste sklepy, pomieszczenia, korytarze). Ale pamiętam, że tak było w przypadku 3, więc pewnie i tu zostanie poprawione :).
Ogólnie gra się lepiej niż w 3. Widać poprawione animacje i kolizję trafień. Ogólnie jest lepiej. Na pewno 4 nie jest krokiem wstecz, co najważniejsze.
I już ciągnie mnie na kolejną rundkę, a tu mecz BvB ;).
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś śmieszny. Możliwość odradzania na członku drużyny było w każdym BF-ie. Zresztą z kim ja rozmawiam, po zdaniu o odradzaniu przeszedłeś do porównania grafiki, którą ja wymieniłem na ostatnim miejscu, gdyż ona tutaj jest najmniej ważna. Radzę poczytać posty dogłębnie a dopiero potem się wypowiadać. Onanisto graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta trwa do premiery. Do 4 jest jedynie beta zamknięta. Sądzę, że będą eliminować błędy i ulepszać sterowanie. Tego ostatniego zupełnie nie rozumiem, bo to jest jakaś dziwna hybryda Bad Company 2 i Halo. Sterowanie stickiem jest tragiczne, zmienienie przycisku wsiadania sprawiło, że zginąłem kilka razy i kucałem za czołgiem, gdy ten potrzebował strzelca...

Co do samych broni, to gra się zupełnie inaczej. Broń wydaje się mieć za duży odrzut. W BF3 jestem w stanie trafić przez mapę z PDW, tutaj mam problem z trafieniem kogoś, kto jest oddalony o 20m (podkreślam, że TRAFIENIE, zabicie to inna sprawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 01:05, sylwasss napisał:

Ty jesteś śmieszny. Możliwość odradzania na członku drużyny było w każdym BF-ie. Zresztą
z kim ja rozmawiam, po zdaniu o odradzaniu przeszedłeś do porównania grafiki, którą ja
wymieniłem na ostatnim miejscu, gdyż ona tutaj jest najmniej ważna. Radzę poczytać posty
dogłębnie a dopiero potem się wypowiadać. Onanisto graficzny.

Ziom, nie przeczytałeś postu ze zrozumieniem. Wiem, że odradzanie się na członku drużyny były już wcześniej. Powiedziałem jednak, że w końcu mapa jest INTERAKTYWNA! Co znaczy, że mogę na niej zaznaczyć, gdzie chcę się odrodzić inteligencie... Nie pamiętam jak było w BC2, ale w BF3 irytowało mnie, że musiałem wybierać to z menu obok.
I wcale nie jestem graficznym onanistą, a jeżeli stwierdziłeś to po JEDNYM, naprawdę JEDNYM zdaniu o grafice, to jest zwykłym trollem, czy innym cudakiem(nie wiedziałeś już jak mi dogryźć? ;o).
W sumie to nawet nie kojarzę Twojego postu, bo tylko przejrzałem na szybko ostatnie i widząc różne opinie, sam też się wypowiedziałem. Jednak z góry zaznaczyłem mój prawie obiektywizm, bo sam nie byłem zbyt nastawiony pozytywnie do gry.
Dodam, że wieczorkiem zagrałem jeszcze raz i gra naprawdę może być dobra. Widzę, że wiele osób narzeka na sterowanie padem. Dobrze, że mam pieca.
Wydaje mi się, że poprawili animacje, bo jakoś przyjemniej i bardziej intuicyjnie pokonuje się przeszkody. A to ostatnio bardzo irytowało mnie w BF3.

@sylwasss Nie musiałeś tak ostro...
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 10:08, diabolo20 napisał:

A poprawili destrukcje czy dalej 50% obiektów nie da się rozwalić?

Imo raczej jest jak było. Wiesz, ciężko zrobić destrukcję wszystkich wieżowców, bo na dłuższych partiach gry mapa zrobiłaby się pusta. Szkoda tylko, że nawet szyby na wyższych piętrach się nie niszczą :(. Ale ogólnie nie jest źle i czasem potrafi zrobić dobre wrażenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 21:52, Afro69 napisał:

Lol, ludzie, którzy mówią, że to Battlefield 3,5 są po prostu śmieszni i chyba z góry
nastawieni na hejt...

Albo grali od dnia premiery w Battlefielda 3, łącznie z późniejszym premium i nie dadzą się orżnąć na 140 zł za nowe mapy, gdyż nie widzą żadnej poprawy w grafie bądź rozgrywce.

W becie nie uświadczyłem ŻADNYCH nowości, czy usprawnień. Można skontrować atak nożem, oraz pojeździć windami na dach wieżowców, i koniec.
Nawet trybu Commandera nie można wypróbować. Inna sprawa że przecież to nie nowość, bo był w serii wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 10:11, Sigu napisał:

Możesz rozwalić wieżowiec, tak poprawili.

Jeden, konkretny wieżowiec. W całym cholernym mieście.
Kpisz czy o drogę pytasz ?

Bo głupiego, małego mostu już nie da się wysadzić ładunkami C4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 10:14, Darkstar181 napisał:

Albo grali od dnia premiery w Battlefielda 3, łącznie z późniejszym premium i nie dadzą
się orżnąć na 140 zł za nowe mapy, gdyż nie widzą żadnej poprawy w grafie bądź rozgrywce.

W becie nie uświadczyłem ŻADNYCH nowości, czy usprawnień. Można skontrować atak nożem,
oraz pojeździć windami na dach wieżowców, i koniec.
Nawet trybu Commandera nie można wypróbować. Inna sprawa że przecież to nie nowość, bo
był w serii wcześniej.


Grałem od bety BF3(i we wszystkie inne Battlefieldy) i jednak mam na to inne spojrzenie. Może nie ma nowości, ale jest masę nowych opcji i funkcji, głównie w interfejsie... Może 150zł to dużo, ale gra jest dobra i naprawdę pograłbym w nią po premierze ;). Za to premium zamierzam kupić po przecenie, załóżmy 70zł ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 10:15, Darkstar181 napisał:

> Możesz rozwalić wieżowiec, tak poprawili.
Jeden, konkretny wieżowiec. W całym cholernym mieście.
Kpisz czy o drogę pytasz ?

Bo głupiego, małego mostu już nie da się wysadzić ładunkami C4...

Chyba żartujesz że motku się nie da rozwalić jak już w 2 się dało:( To raczej poczekam na poządną obniżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie da rady rozwalić mostku ...ehhh Najlepsze uszkodzenia/destrukcja otoczenia była w BAD COMPANY 2 !!! a teraz BF3,BF4 to wyciąganie Kasy od nas..tylko czekać jak za rok wyjdzie BF5 ..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Widzę że do tego masz niewyparzony jęzor. "Ziom", "Inteligent", "Troll", "Cudak" co jeszcze mi ciekawego powiesz? Bo jak na razie to dzieciaku nie powiedziałeś niczego konkretnego. Jam można oceniać grę i się o niej wypowiadać grając jedną rundkę. Piszesz o masie nowych funkcji i opcji. Może łaskawie podzielisz się z nami co tam jest nowego. Bo ja nic nowego nie zauważyłem czego by nie było w BF 2 i 3 i BC2. Widzę że hajp cię już dopadł i każdego który ma konstruktywną krytykę wyzywasz w w/w sposób. Mała rada. Zacznij szanować zdanie innych, a jak już się z nim nie zgadzasz to pisz konkrety a nie ogólniki. Post zgłaszam do moderacji, bo nie pozwolę sobie aby jakiś gimnazjalista zwracał się do mnie w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak się znajdzie rzesza ludzi co kupi ten odgrzewwany kotlet ...lekko podkolorują i ludzie kupią ,to jest jawne wyciąganie hajsu .Destrukcja w Bad Company 2 ... http://www.youtube.com/watch?v=Zg9Hy-7Vz-k oraz Porównajcie np teraz destrukcję w BF3 i BF4 Beta ...żal!!! no i słynne rozwalanie mostu w BF2 http://www.youtube.com/watch?v=v9kLGbwtoPw .. teraz co prezentuję BF3 oraz Będzie prezentować BF4 (wnioskując po BECIE)..powiem tak "Shame on you DICE!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie destrukcja otoczenia rzeczywiście wygląda biednie - czy DICE jest w stanie to poprawić przez miesiąc? :D Ciężko powiedzieć :D Może inne mapy wyglądają pod tym względem lepiej. Śmiem jednak wątpić - do bety (która traktowana jest jako demo w sumie) powinno się udostępnić najlepszą mapę :D Jeden walący się wieżowiec, jeden zapadający się kawałek jezdni...i w sumie tyle.
Fajnym dodatkiem są elementy interaktywne - wszelkie windy, blokady na drodze itp.
Mostów nie da się pewnie wysadzić, ponieważ wtedy praktycznie nie było by połączenia między różnymi częściami mapy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 13:38, pawbuk napisał:

Na razie destrukcja otoczenia rzeczywiście wygląda biednie - czy DICE jest w stanie to
poprawić przez miesiąc? :D Ciężko powiedzieć :D Może inne mapy wyglądają pod tym względem
lepiej. Śmiem jednak wątpić - do bety (która traktowana jest jako demo w sumie) powinno
się udostępnić najlepszą mapę :D Jeden walący się wieżowiec, jeden zapadający się kawałek
jezdni...i w sumie tyle.
Fajnym dodatkiem są elementy interaktywne - wszelkie windy, blokady na drodze itp.
Mostów nie da się pewnie wysadzić, ponieważ wtedy praktycznie nie było by połączenia
między różnymi częściami mapy :D

tak ale zauważ że w BF2 oraz Bad Company 2 można było naprawić most mechanikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować