Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Ja mam cały czas olbrzymie problemy z lagami - grać się po prostu nie da :D Tak wygląda mniej więcej 3/4 wszystkich rozgrywek - pojęcia nie mam z czym jest to związane.
Rozumiem, że to beta, ale żeby coś testować, to najpierw musi mi to w miarę płynnie działać :D W każdym razie błędów jest jeszcze cała masa i ciągle spotykam nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu origin mi działa i trochę pograłem w betę. Jeden wielki minus tej bety to brak optymalizacji. Niezależnie od ustawień mam tylko ~30fps... Mapa nudna jak flaki z olejem. Zaero pomysłu na mapę. Strzela się inaczej niż w BF3, trudniej ale nawet mi się podoba. A u mnie lagi nie występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 15:09, Sericulum napisał:

Wkońcu origin mi działa i trochę pograłem w betę. Jeden wielki minus tej bety to brak
optymalizacji. Niezależnie od ustawień mam tylko ~30fps... Mapa nudna jak flaki z olejem.
Zaero pomysłu na mapę. Strzela się inaczej niż w BF3, trudniej ale nawet mi się podoba.
A u mnie lagi nie występują.


Lagów u mnie również nie ma. Co do mapy... to zgadzam się z Tobą. Fakt, ładnie wygląda (graficznie), ale to wszystko. Najbardziej irytuje mnie to, że na ziemi praktycznie nic się dzieje...wszyscy siedzą na tych dachach i walą z góry na dół. Dobrze, że chociaż są te windy w niektórych miejscach, to można wjechać i tą całą "kamperiadę" rozwalić. Mapa pasuje jedynie pod piechotę, wszelakie pojazdy kompletnie do niej nie pasują.
Mam nadzieje, że DICE inne mapy zaprojektowało dużo lepiej. Tak sobie myślę, że w Bf3 te mapy również nie były wybitne...mowa oczywiście o podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 15:16, Bralo napisał:

Ciach

Jeśli chodzi o conquest oczywiście zgodzę się z wami, ale już na domination jest naprawdę nieźle w końcu nie trzeba się bać że armia snajperów ściągnie cię zanim zrobisz krok z respa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie masz czego żałować. Sam myślałem, że nie może być tak tragicznie jak niektórzy tutaj wypisywali, ale się sam zawiodłem.

Ja bym na miejscu Dice wypuścił jeszcze jedną betę, bo ta to jest nie porozumienie. NIby miała zachęcić graczy, a jest odwrotnie. Prawdopodobnie kupię 4 po pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 18:31, diabolo20 napisał:

> Prawda to, że na konsolach BF4 wygląda przeokrutnie (gorzej niż BC2)?
TAK

Yhm, czyli widzę, że nie pogram, mój PC niezbyt daję radę, a kaleczyć na xboxi''e też mi się nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 18:41, Czarek188 napisał:

Yhm, czyli widzę, że nie pogram, mój PC niezbyt daję radę, a kaleczyć na xboxi''e też
mi się nie widzi...

To pora wymienić kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 20:20, diabolo20 napisał:

też mi się nie widzi...

Co tu się dziwić. Stara generacja ma swoje lata i obecne gry będą wyglądać słabo.
http://images.4chan.org/b/src/1381064004974.jpg tu masz porównanie po zawaleniu się wieżowca.
Przed zawaleniem graficznie na konsolach jeszcze by uszło, ale po, to jakiś żart ;). Na yt masz mnóstwo porównań.

Dnia 08.10.2013 o 20:20, diabolo20 napisał:

To pora wymienić kompa:)

Nie każdy ma kasę na takie wybryki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 20:20, diabolo20 napisał:

To pora wymienić kompa:)

Znajdzie się praca, to będzie nowy komputer, na razie nie mam funduszy a i nie widzi mi się dla jednej gry pchać się w koszta. Jest o wiele innych ważniejszych rzeczy niż gry ;)
@Bralo - w sumie, ta beta jest cholernie nie dopracowana, mam nadzieję, że choć trochę usprawnią i umilą grę na konsolach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 20:54, Czarek188 napisał:

Znajdzie się praca, to będzie nowy komputer, na razie nie mam funduszy a i nie widzi
mi się dla jednej gry pchać się w koszta. Jest o wiele innych ważniejszych rzeczy niż gry ;)

Otóż to. Takie samo mam zdanie :).

Dnia 08.10.2013 o 20:54, Czarek188 napisał:

@Bralo - w sumie, ta beta jest cholernie nie dopracowana, mam nadzieję, że choć trochę
usprawnią i umilą grę na konsolach :)

Też mam taką nadzieje, bo inaczej będzie klęska na całej linii. Chodzi mi o PC, bo na każdej platformie jest kiepsko.

BTW: Kompletnie mi się nie podają te Battlepack''i, w których odblokowuje się różne dodatki do broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam straszne problemy po tej aktualizacji.. wcześniej grałem w miarę komfortowo na średnich ustawieniach w najwyższej rozdzielczości a teraz fps spada do pięciu.. gra strasznie się tnie.. masakra jakaś. Mam radeona 5770.. wiem że na dzisiejsze czasy to żaden cud ale przed tą aktualizacją grało się fajnie a teraz boję się jak to będzie wyglądać po premierze gry skoro aktualizacja w moim przypadku wszystko popsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej becie jest tryb commandera? Bo dzisiaj rano była dziwna sytuacja. Kiedy mój team przegrywał to do przeciwnika doszedł ktoś od EA i był jako commander. Oczywiście został z gnojony przez ludzi od mojego teamu i wyszedł z serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Co to za uaktualnienie, które psuje grę? O ile wcześniej granie przez optymalizację miałem utrudnione, to teraz BF4 jest zwyczajnie u mnie niegrywalny nawet na najniższych ustawieniach. Podziękowałem tej becie, szkoda miejsca na dysku na coś tak niedorobionego. A za rogiem premiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować