Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2013 o 18:33, Perry_Cox napisał:


Co to za uaktualnienie, które psuje grę? O ile wcześniej granie przez optymalizację miałem
utrudnione, to teraz BF4 jest zwyczajnie u mnie niegrywalny nawet na najniższych ustawieniach.
Podziękowałem tej becie, szkoda miejsca na dysku na coś tak niedorobionego. A za rogiem
premiera...

A u mnie zaczeło działać na wysokich w 1680 (moje max) i 2x wygładzania krawędzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No także tego... Pozwoliłem Windałnowi zaktualizować wszystko co chciał od A do Z. I BUM! Beta działa. Mam mikro-lagi,jednak jeśli chodzi o ogólną płynność to jest malina na high, na kompie z sygnaturki cały czas powyżej 55fps, jutro się tym bardziej pobawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jednak jeśli chodzi o ogólną płynność to jest malina na high, na kompie z sygnaturki cały czas powyżej 55fps, jutro się tym bardziej pobawię.

A rozdzielczość ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 14:10, Sericulum napisał:

Jak się obronić przed oprawcą z nożem? Klikam wszystko i nic.

Ochronić się możesz jedynie jeśli przeciwnik atakuje od frontu, pacniesz f i załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 18:08, Sericulum napisał:

Po tym update beta chodzi wkońcu grywalnie. Chyba będę pre-ordera zamawiał, bo gra się
przyjmnie. Całkiem inaczej niż w BF3.

No u mnie też jest ok tylko te kl/s mam ich minimalnie 25 a maksymalnie 40:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale widze ze po 2aktualkach wczoraj gra zaczela odrazu inaczej smigac ^^ pierwszy patch dodal nowy tryb... a drugi poprawil dzialanie ^^

teraz jakos nie odczuwam tego naglego spadku fps... a nowy tryb mi sie bardziej podoba niz conqest czy domination.... cos sie dzieje ciekawego przynajmniej i ludzie staraja sie dzialac jakos wspolnie

> W tej becie jest tryb commandera? Bo dzisiaj rano była dziwna sytuacja. Kiedy mój team
> przegrywał to do przeciwnika doszedł ktoś od EA i był jako commander. Oczywiście został
> z gnojony przez ludzi od mojego teamu i wyszedł z serwera...

po wczorajszej aktualce i dodaniu nowego trybu... chyba wlaczyli tryb comandora... nie wiem czy kazdy moze wejsc ale czasami widzialem "commander is online" moze to jakis pracownik EA wlazl na serwer czy cos ale pamietam ze na mapie znalazlem jakies skrzynki z bronia... moglem sobie tam nawet klase zmienic przy niej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej aktualizacji ja na radeonie 5770 też mogę grać w miarę komfortowo (ok.30kl/s) Wcześniej były spadki do kilku i gra była nie grywalna. Niestety teraz wywala mnie czasami z gry ( ostatnie 3 z 5 gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2013 o 13:23, Sericulum napisał:

Jezuuuuuuuu znowu mi ten złomiasty origin nie działa... To samo co wcześniej, czyli brak
możliwości przejścia w tryb online.


no niestety orgin czasami sie dlawi.... zal ze zmuszaja gry do dzialania poprzez platformy jak orgin, steam,battlenet i ostatenie D3 >_> itd. program sie sypnie i odrazu gra leci....(w przeciwienstwie do D3 gdzie bez neta sie nie pogra wogole...tutaj ludzie placza ze nie ma offline... a na orginie ze nie mozna przejsc z offline do online xD)

wczoraj tez gralem na serwie w Bf4 no i nawet niezle mi szlo bylo cos 20/6 (zabici/smierci) no i orgin sie sypnal... z gry wywalilo... dokonan z ostatniego meczu czyli tych 20/6 niezaliczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować