Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2013 o 22:52, vonArnold napisał:

Też Wam przez chwilę strasznie muli kompa każdorazowo po wyjściu z gry?


Przez jakieś 20-30sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 11:32, diabolo20 napisał:

No to co DIVE optymalizuje pod 8 a 7 leży odłogiem nie wspominając o viscie


Vista to system nieporozumienie, co nie zmienia faktu, że nadal kilka % użytkowników na nim siedzi :).
Może być tak, że chcą sprawdzić jak gra będzie działać na Win8, bo system jako tako nowy, więc muszą posprawdzać. Mam nadzieje, że w finalnej wersji nie będzie takich różnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 11:57, Sericulum napisał:

A mi sę wydaję, że M$ sypnął kasą, żeby ludzie kupowali Win8 :)


Też mi taka myśl przez głowę przeszła i jest to bardzo prawdopodobne :). Ze mnie jednak idioty nie zrobią :D..ale znajdą się ludzie, którzy zmienią system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 11:07, Bralo napisał:

Patrząc chociażby na ten test, to tak, na win8 jest więcej fps.
http://polscygracze.pl/battlefield-4-beta-na-pc-windows-8-windows-7/
Tylko, nie wiadomo, na ile on jest wiarygodny.

Test dotyczy kart w SLI(2x560TI) więc jest całkowicie niewiarygodny.

@diabolo20
Nie istnieje coś takiego jak optymalizacja pod konkretną system windows, co najwyżej sterownik nvidi może gorzej działać na 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w końcu wyszedł patch, który nie zawiesza mi gry podczas ładowania się a więc mit, że nie można BFa 4 odpalić na dual core''ach, został obalony.
Nie mniej jednak wszedłem do rozgrywki i kliknąłem deploy. To, co się działo jeśli chodzi o gameplay, można określić jednym słowem: MASAKRA. Dziwię się trochę, że w BF3 mogę grać na średnio-niskich detalach i jakoś to lata, ale w tej becie miałem jakieś 3 lub 4 fpsy w porywach i cały czas rwał się dźwięk, jakby brakowało pamięci RAM (a było jej jeszcze około 300 MB). Chciałem tylko przekonać się, jak to będzie chodzić i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że niestety kupno nowego komputera na początku przyszłego roku to obowiązek. I zarazem dziwię się, że bez większych problemów mogę grać w choćby Crysisa 2 na ustawieniach HIGH, który to wygląda sporo lepiej.
Cóż, kupiłem sobie przed momentem Crysisa 1 oraz Warhead za 20zł razem i na razie to nimi będę cieszył oczy.
Co do BFa 4 to niestety ale na pewno go nie kupię, bo już posiadając nowego kompa, po prostu wszyscy będą na tyle wyskillowani, że nie będę miał żadnej przewagi. Bye bye, EA/DICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak optymalizacja? Jest sens pod koniec bety ściągnąć to na moim sprzęcie?

EDIT: Spojrzałem, że to wymaga 30GB na dysku. To ja podziękuję w takim razie -,-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 00:33, Ecko09 napisał:

EDIT: Spojrzałem, że to wymaga 30GB na dysku. To ja podziękuję w takim razie -,-''

Ale beta zajmuje nie 30GB a 6GB na dysku więc się nie przejmuj.
No chyba, że chodzi Ci o pełną wersję, to w takim razie bardzo się Tobie dziwię - w dobie, gdy dolna średniej pojemności dysku to 500GB a przeciętny twardziel ma 1TB albo więcej, to nie widzę w Twoim poście sensu - co to jest 30GB w takim porównaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 00:33, Ecko09 napisał:

Jak optymalizacja? Jest sens pod koniec bety ściągnąć to na moim sprzęcie?

EDIT: Spojrzałem, że to wymaga 30GB na dysku. To ja podziękuję w takim razie -,-''


Ciężko by było o płynność na twoim sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować