Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2013 o 12:55, Chlorofil napisał:

Czy może mi powiedzieć ktoś kto już zainstalował, ile dokładnie miejsca zajmuje BF4 ?


23.7gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 14:23, Sipso napisał:

23.7 z 3.2mb/s pobiera 3.5h więc coś ci chyba matma siada.

Właśnie pobieram jeszcze raz, i jest dokładnie 24,290.31 mb


Chyba wiem co mowie grę instalowałem z płyty, pobierałem tylko jakąś aktualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 18:20, Arthas97 napisał:

Wie ktoś jak wygląda sprawa ze złotym pakietem bojowym dołączonym do zamówienia na gramie?



z tego co widze z battlelogu to zlote pakiety pewnie beda dzialac od 4 listopada


Ale tez to jakis zart z ta wersja gry... niedosc ze wszytkie plyyki opisane Disc1 to jeszcze wybor jezyka miedzy RU a PL normalnie to jakis ponury zart..... niz docelowo ANG/PL to na sile zmuszaja do pozostania przy PL.... teraz powanie zaczynam myslec nad sciagnieciem sciezki angielskiej z neta...... no i tak panowie sie rozprzestrzenia piractwo.... kupujesz orginala a tu tak w konia ludzi robia ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobranie plików angielskich nic nie daje. Zmiana rejestrów itp... Ludzie na battlelogu próbowali chyba wszystkiego. Albo masz wersję bez region locka i możesz albo masz naszą polską i nie możesz. Równie dobrze możesz kupić nowy klucz z 11 obsługiwanymi językami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 18:44, zibi20 napisał:

no i tak panowie sie rozprzestrzenia piractwo....


Piractwo czy nie, warto czasem zapytać / doczytać jaka wersja językowa jest dostępna. PL / RU ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 20:07, Shinigami napisał:

> no i tak panowie sie rozprzestrzenia piractwo....

Piractwo czy nie, warto czasem zapytać / doczytać jaka wersja językowa jest dostępna.
PL / RU ;D


niestety wtedy kiedy zamawialem nie bylo wzmianki jakie wersje jezykowe zawiera ;/ wczoraj lub przedwczoraj musiala sie Uwaga pokazac ze to wersja pl z ru wczesniej niestety tego nie bylo... jakby bylo to bym skasowal preorder i zamowil sobie multilang.

wczesniej na tym etapie co ja ludzie nie wiedzieli jakie jezyki sa na plytce... zawsze bylo standardowo PL i Ang... tez pisalem maila z zapytaniem do gram.pl jakie wersje jezykowe zawiera plytka... ale niestety nie dostalem odpowiedzi i tak sie urodzil problem ^^

no nic trzeba poczekac na premiere... na mase skarg ludzi i moze reakcje EA polska na to... moze jakis patch na zdjecie tego region locka bo to totalny bezsens zmuszac na sile sluchania pojekiwan naszych dubbingowcow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 07:43, zerohunter napisał:

Grałem 20 minut, zajebiście, fajna mapka, aha wam ta funkcja wydajność działa?

Miałem na high, ustawiłem na ultra i nie czuje różnicy w fps;p


Skoro już grasz, daj znać, jakie mapki są Twoim zdaniem dobre do gry, a jakie wieją nudą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 07:43, zerohunter napisał:

Grałem 20 minut, zajebiście, fajna mapka, aha wam ta funkcja wydajność działa?


Gdzie jest ta funkcja wydajność ?

Mi na razie gra się trudno. Mój pierwszy BF i wkurza jak lecą strzały nie wiadomo skąd i zaraz padasz :/ Jakie tryby polecacie dla noobów i mapki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PL/RU to jakiś żart, spolszczenie jest TRAGICZNE.

Niestety trzeba będzie ściągać angielskie pliki .exe od ludzi z wersją US bo inaczej nie będzie angielskiego języka.

Jest też plota, że będzie patch z wyborem języka angielskiego, tak mi powiedzieli na supporcie ale coś mi się wydaje, że to tylko taka gadka na odwal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jacyś grający w BF4 na x360? Tak pytam bo jakbyście byli, to z chęcią bym popykał :)

s3kundo <- tag gracza (Grę będę miał najpóźniej w sobotę/niedzielę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniam wymagania minimalne, więcej nawet niż niezbędne minimum, gra na niskich ustawieniach dalej lubi się przyciąć. Crysis 3 działał płynnie i wyglądał pięknie. Ogólnie do dziś nie miałem z rzadną grą problemu a tu BF4 mnie niemiło zaskoczył. Ktoś coś wie o co chodzi ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować