Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Jak jest z wydajnością samej gry w porównaniu do bety? Bo będę ściągnąłem ale prawdę powiedziawszy pograłem niecałe 2 mecze i wyłączyłem bo dalekie to było od komfortowej gry. Czy w moim przypadku jest sens ładować kasę w grę, czy raczej wstrzymać się do wymiany grafiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać jak gra ma się w stosunku do trzeciej części? Nastąpiły jakieś istotniejsze zmiany, które sprawią, iż nie odczuje, że gram w kolejny DLC do "trójki" tylko w nową część? Oczywiście nie oczekuje rewolucji, bo skoro coś jest dobre to nie ma sensu na siłę tego zmieniać, ale jednak przydałby się jakiś powiew świeżości. Jak wygląda poziom jakości map, są jakieś robiące duże wrażenie? I w sumie najważniejsze. Jak gra działa na waszym sprzęcie w porównaniu do poprzedniej części? Jeśli ktoś grał w Battlefielda 3 na średnich ustawieniach to czy tutaj pogra płynnie chociażby na minimalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 15:10, zerohunter napisał:

Co to jest pod V u snajperów?


Ustawiasz odległość, gdzie ma spać pocisk.
Np: widzisz kogoś z daleka..bierze lornetkę, wychodzi, że jest 200m od Ciebie, dajesz w snajperce 200m i pocisk idealnie tam opada ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli ktoś grał w Battlefielda 3 na średnich ustawieniach to czy tutaj pogra płynnie chociażby na minimalnych?
Odniosę się do tego... w Bf3 grałem na wysokich w roz. 16x10 w 50Fps... tutaj gram na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 15:16, Wszystkozajete napisał:

Może ktoś napisać jak gra ma się w stosunku do trzeciej części? Nastąpiły jakieś istotniejsze
zmiany, które sprawią, iż nie odczuje, że gram w kolejny DLC do "trójki" tylko w nową
część? Oczywiście nie oczekuje rewolucji, bo skoro coś jest dobre to nie ma sensu na
siłę tego zmieniać, ale jednak przydałby się jakiś powiew świeżości. Jak wygląda poziom
jakości map, są jakieś robiące duże wrażenie? I w sumie najważniejsze. Jak gra działa
na waszym sprzęcie w porównaniu do poprzedniej części? Jeśli ktoś grał w Battlefielda
3 na średnich ustawieniach to czy tutaj pogra płynnie chociażby na minimalnych?

Jeśli chodzi o mapy to są o wiele bardziej klimatyczne, "czuć teren i atmosferę" (przynajmniej w moim odczuciu). Pograłem nie długo ale gra mi się zupełnie inaczej, trudniej, jest więcej pojazdów (na niektórych mapach aż za duża jak dla mnie). Co do porównania grafiki i płyności to nie powiem bo zmieniłem kompa i nie mam porównania. Na razie za wcześnie na opinie że Bf4 jest lepszy niż Bf3 ale na pewno gra się wyśmienicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić próbki polskiego dubbingu? Bo widzę że sporo narzekania jest a chciałbym się przekonać czy faktycznie jest o co, tym bardziej że dubbing z trójki był naprawdę świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Chyba jednak zakupie grę, póki jeszcze widzę dobre ceny na wersję przedpremierową, a wiedząc, że jest to produkt EA, to i tak prędko nie stanieje, więc jak kupować to najlepiej "na świeżo". Wymagania minimalne spełniam, więc liczę, że pogram płynnie na minimalnych przynajmniej, na fajerwerkach graficznych i tak mi nie zależy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 14:14, Marcin08 napisał:

Jak jest z wydajnością samej gry w porównaniu do bety? Bo będę ściągnąłem ale prawdę
powiedziawszy pograłem niecałe 2 mecze i wyłączyłem bo dalekie to było od komfortowej
gry. Czy w moim przypadku jest sens ładować kasę w grę, czy raczej wstrzymać się do wymiany
grafiki?


Gram na ultra w bf4, fpsy ok 40-50. Na moim mocniejszym pc (możesz sprawdzić).
Na słabszym beta chodziła fatalnie, głównie przez mikrolagi/mikrozacięcia nawet na niskch detalach.

Wydaje mi się, ze optymalizacja poszła mocno na plus w stosunku do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 15:56, zerohunter napisał:

To jest jakaś siła wystrzału czy coś w ten deseń?

Nie wiem, możliwe -najważniejsze, że działa poprawnie ;).
BTW: Wie ktoś, dlaczego origin nie odpala mi się w BF4 ?..upierdliwe jest to, jak ktoś napisze, bo grę muszę minimalizować.
W becie miałem tak samo, nie wiem jak temu zaradzić :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna siła wystrzału, po prostu przestawiasz odległość w celowniku żeby było łatwiej, nie musisz sam brać poprawki na opadnie pocisku.

Sprawdź czy masz dobrze przypisany przycisk do origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 16:47, arturof napisał:

Sprawdź czy masz dobrze przypisany przycisk do origin.


Aż taki głupi nie jestem ;)..w ogóle origin mi nie reaguje w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 17:36, Bralo napisał:

> Sprawdź czy masz dobrze przypisany przycisk do origin.

Aż taki głupi nie jestem ;)..w ogóle origin mi nie reaguje w grze.


A tak tylko dla pewności, wszystkie drivery najnowsze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już o driverach mowa, zalecam wszystki zaktualizować. Sam to zrobiłem i przestałem narzekać na przedziwnie długi loading. Obecnie jest na poziomie tego z bf3. Na starych driverach karty - nie wiem ile trwało, ale podejrzewam, że może nawet 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 19:12, Gar napisał:

A tak tylko dla pewności, wszystkie drivery najnowsze ? :)


Oczywiście, że tak. Natomiast problem został rozwiązany, przeinstalowałem sobie origin i już wszystko działa jak należy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 19:45, Tirith2708 napisał:

Czy dostał ktoś email od gram.pl z kodem na podwójny exp? Obiecali a nie wysyłają :C

Ja dostałem emaila z wiadomością :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować