Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2013 o 20:16, Bralo napisał:

> Czy dostał ktoś email od gram.pl z kodem na podwójny exp? Obiecali a nie wysyłają
:C
Ja dostałem emaila z wiadomością :).


z kodem czy z powiadomieniem o promocji? ja dostałem tylko to drugie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 20:25, Tirith2708 napisał:

z kodem czy z powiadomieniem o promocji? ja dostałem tylko to drugie :/


Normalnie z kodem i informacją, że będzie aktywne od jutra, czyli przez weekend :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dzisiaj z kodem na ten zloty pakiet bojowy i mogę aktywować o 50%wiekrzy exp na godzinę 2x tak, ale to zostawię na sobotę jak będzie jeszcze ten dodatkowy bonus.
Tez wam się gra wyłącza? Bo mi co chwile się zawiesza i błąd program przestał działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za jakaś bzdura: "client closed connection?"

Trafiło mi się drugi raz z rzędu, mapka ma się ku końcowi, a tu nagle grę kończy. Statystyk oczywiście w ogóle nie liczy. I pewnie dlatego mnie szlag trafił. Początki nieco słabe, zaczęło iść, druga gra z rzędu na przyzwoitym poziomie - nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu kupiłem BFa 3 i do dziś jeszcze nie przeszedłem singla bowiem, jak się okazało, mój komputer nie daje sobie rady z tym tytułem (gdy tymczasem inne gry odpala i to wcale nie w niskich detalach). W tym roku chyba dla odmiany kupię Call of Duty: Ghosts, ale do końca jeszcze nie jestem przekonany więc poczekam ten tydzień na recenzje obu tytułów i porównam. Wydaje mi się, że jak w końcu kupię nowego kompa w okolicach pierwszego kwartału 2014 roku to wystarczy mi pojedynek gigantów na poziomie BF3 vs Ghosts. No chyba, że uważa ktoś, iż jest sens faktycznie kupować nowe pole walki to wtedy nie będę najwyżej grał w nowe dzieło od Infinity Ward. Ale chyba najbardziej słuchając rozsądku warto pokusić się o Ghosts, bo w BFa 3 jeszcze przecież sporo ludzi gra (mam do niego nawet dwa dodatki: B2K i CC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 09:08, Mephistopheles92 napisał:

Macie problem z dźwiękiem?
Jest jakieś rozwiązanie tego problemu czy trzeba czekać na aktualizacje?


Chyba wszyscy mają problem z dźwiękiem a rozwiązania na razie niema więc trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 23:31, pawbuk napisał:

Zastanawiam się czy grę warto kupić już w tej chwili...
Jak w ogóle działa, dużo macie problemów? I jakie wrażenia z rozgrywki? ;)

Widzę, że jednak nabyłeś 4-rkę :)... i jak pierwsze wrażenia ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...ten zanikający dźwięk oraz opóźnienia na niektórych serwerach (ping 2-10), są troszkę denerwujące.
Mam nadzieje, że jak najszybciej wypuszczą patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 11:34, Bralo napisał:

Widzę, że jednak nabyłeś 4-rkę :)... i jak pierwsze wrażenia ?.


W końcu kupiłem - wierzę, że zapewni mi sporo zabawy przez najbliższe 2 lata ;)
Na pewno pewien postęp od bety zostal zrobiony - u mnie gra jest stabilniejsza, zawiera mniej błędów, działa płynniej.
Jeśli chodzi o porównanie z BF3, to na pewno przyjemniej mi się strzela. Nie wiem od czego to zależy, ale na pewno zabijam więcej przeciwnikow niż na początku w BF3. Lepiej się też walczy pojazdami, choć tutaj nie wiem co się tak naprawdę zmieniło.
Co mnie na razie nie przekonuje - mapy. Są na podobnym poziomie jak te z BF3, ale do map z BC2 wiele im brakuje ;)
Cały ten Levolution to może i miły dodatek, ale na pewno nie jest to rewolucja. Czasami się przydaje, jednak jak widzę nie jest specjalnie popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 13:18, pawbuk napisał:

W końcu kupiłem - wierzę, że zapewni mi sporo zabawy przez najbliższe 2 lata ;)

Też mam taką nadzieje ;).

Dnia 01.11.2013 o 13:18, pawbuk napisał:

Na pewno pewien postęp od bety zostal zrobiony - u mnie gra jest stabilniejsza, zawiera
mniej błędów, działa płynniej.

U mnie też działa lepiej od bety..co najważniejsze..fps poszły w górę :).

Dnia 01.11.2013 o 13:18, pawbuk napisał:

Jeśli chodzi o porównanie z BF3, to na pewno przyjemniej mi się strzela. Nie wiem od
czego to zależy, ale na pewno zabijam więcej przeciwnikow niż na początku w BF3.

U mnie podobnie, może też dlatego, że drastycznie 4-rka się nie różni i jest ulepszeniem 3-jki. Dlatego wiesz, o co w grze chodzi :)

Dnia 01.11.2013 o 13:18, pawbuk napisał:

Co mnie na razie nie przekonuje - mapy. Są na podobnym poziomie jak te z BF3, ale do
map z BC2 wiele im brakuje ;)

Ja jeszcze muszę pograć dłużej, bo grałem chyba tylko na 4 mapach :).

Dnia 01.11.2013 o 13:18, pawbuk napisał:

Cały ten Levolution to może i miły dodatek, ale na pewno nie jest to rewolucja. Czasami
się przydaje, jednak jak widzę nie jest specjalnie popularny.

Zgadza się..szczególnie, że na niektórych mapach te Levolution kompletnie nie zmienia rozgrywki, tak jak to twórcy mówili przed premierą. Na "szanhaj" jest pył i wieżowiec jest na dole, na Paracelach szturm, wieje, fale, mniejsza widoczność, na jednej zalewa miasto, więc walka przenosi się na dach.
Ale z tego co widziałem na innych, to nic to nie daje ( chyba, bo dokładnie nie przetestowałem map)..linia kolejowa..tam chyba są tylko te ładunki rozłożone na ziemi w różnych punktach, które można wysadzić.
Różnie to można oceniać, ale zgadzam się z Tobą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 13:57, Bralo napisał:

Ja jeszcze muszę pograć dłużej, bo grałem chyba tylko na 4 mapach :).


Ja już chyba gralem na wszystkich mapach :) Błędym było jednak to, że zacząlem od trybu Podbój, który jest chyba najnudniejszy. Teraz trochę liznąlem innych trybów i jest znacznie lepiej - obliteration, rush, squad albo team DM - wydaje mi się, że mapy robią się wtedy znacznie ciekawsze. Ale wiadomo, co kto lubi - mi się ogromne mapy z oddalonymi od siebie punktami nie podobają. W każdym razie, podstawowe mapy bardziej mi się podobają niż w BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 16:07, pawbuk napisał:

Ja już chyba gralem na wszystkich mapach :) Błędym było jednak to, że zacząlem od trybu
Podbój, który jest chyba najnudniejszy. Teraz trochę liznąlem innych trybów i jest znacznie
lepiej - obliteration, rush, squad albo team DM - wydaje mi się, że mapy robią się wtedy
znacznie ciekawsze. Ale wiadomo, co kto lubi - mi się ogromne mapy z oddalonymi od siebie
punktami nie podobają. W każdym razie, podstawowe mapy bardziej mi się podobają niż w
BF3.

Może coś mi się pomyliło, ale duze mapy z dużymi przestrzeniami to właśnie charakterystyczny element serii BF ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych wszystkich, którzy zakupili "Czwórkę" w wersji PC.

Czy jest możliwość wyboru między DX9, DX10, DX11 (vide "Max Payne 3")?

I drobna prośba, byłby ktoś taki miły i wkleił print-screena ekranu ustawień graficznych oraz ekranu zaawansowanych ustawień graficznych? Dziękuję z góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować