Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2013 o 19:08, Janek_Izdebski napisał:

Czy jest możliwość wyboru między DX9, DX10, DX11 (vide "Max Payne 3")?

W grze nie m Dx9. Natomiast o zmianie Dx nic mi nie wiadomo, bo opcji takowej nie ma.

Dnia 01.11.2013 o 19:08, Janek_Izdebski napisał:

I drobna prośba, byłby ktoś taki miły i wkleił print-screena ekranu ustawień graficznych
oraz ekranu zaawansowanych ustawień graficznych? Dziękuję z góry. :)

trzymaj..coś wrzucić nie mogę, to masz z image
http://imageshack.us/photo/my-images/189/g3x1.png/

20131101194528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 19:46, Bralo napisał:

W grze nie m Dx9. Natomiast o zmianie Dx nic mi nie wiadomo, bo opcji takowej nie ma.

Szkoda, że nie ma.

Dnia 01.11.2013 o 19:46, Bralo napisał:

trzymaj.

Oj, coś nie zamieściłeś tych print-screenów... ;)

EDIT: A, już są. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwie, czemu tak szybko kończą mi się naboje, a okazało się, że w Bf4 naboje, które mamy w magazynku podczas przeładowania znikają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, naprawdę?

Zastanawiało mnie to w BF3 czemu nie znikają, więc wyrobiłem sobie nawyk przeładowywania po połowie magazynka, i też czasem zostaję bez naboi i nie wiedziałem czemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 23:20, zerohunter napisał:

Haha, naprawdę?


No specjalnie sprawdziłem :). Wystrzelisz nabój..przeładujesz..tracisz cały magazynek i nagle w kieszeni zostaję Ci 60 , a nie 100 jak to było wcześniej. Czas się odzwyczaić od ciągłego przeładowywania broni po wystrzeleniu 1-5 pocisków ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo najwyraźniej, albo grać wsparciem cały czas:D

Zauważyłem, że na sterownikach beta miałem takie jakby rwania obrazu, lecę np. helikopterem i nie posuwam się płynnie do przodu, tylko tak jakby skaczę, zainstalowanie normalnych sterowników pomogło, ale teraz np. jak jadę czołgiem to go nie słyszę, ucina dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale teraz np. jak jadę czołgiem to go nie słyszę, ucina dźwięk.

Z dźwiękiem, to większość ma problem. Trzeba na patcha czekać.

BTW: Zapisuje Wam się filtr (Region) na battlelogu ?. Cholernie mnie to denerwuje, gdy chcę wyszukać serwer z Niemiec/Polski, nie wyszuka, i region się resetuje i tak non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha. Odpaliłem gre, wpierw 2 fpsy, odpaliłem raz jeszcze... i płynnie na full detalach. Z jednym mankamentem: czuje się jak na dyskotece bo wszędzie migają zielono-różowe światełka. Dafuq? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 18:51, MKRaven napisał:

Może coś mi się pomyliło, ale duze mapy z dużymi przestrzeniami to właśnie charakterystyczny
element serii BF ?:P


No widzisz, ja zacząlem przygodę z tą serią od BC2, gdzie mapy nie były znowu tak wielkie :) W BF3 gralem głównie w CQ, choć trochę mi brakowało pojazdów. W każdym razie wielkich map nie lubię, bo 95% czasu zajmuje mi na nich bieganie między różnymi punktami :)

Przyszli dzisiaj do mnie kumple i jakoś tak wyszło, że pokazalem im kampanię w BF4 - tak się wciągnęliśmy, że grając na zmianę przeszliśmy jej ponad połowę :D W każdym razie jest efektowna i robi wrażenie, a do polskiego dubbinu można się przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 00:35, Reffan napisał:

Ha. Odpaliłem gre, wpierw 2 fpsy, odpaliłem raz jeszcze... i płynnie na full detalach.
Z jednym mankamentem: czuje się jak na dyskotece bo wszędzie migają zielono-różowe światełka.
Dafuq? O.o


Disco jest BF 4 jest teraz na topie :)

http://www.youtube.com/watch?v=hm4zKi7MR_Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 23:41, Bralo napisał:

BTW: Zapisuje Wam się filtr (Region) na battlelogu ?. Cholernie mnie to denerwuje, gdy
chcę wyszukać serwer z Niemiec/Polski, nie wyszuka, i region się resetuje i tak non stop.



Mam dokładnie to samo z tym regionem na Battlelogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie to bym sie cieszyl jakby nvidia naprawila buga we wszytkich sterownikach powyzej 314.x na moim poczciwym gtx460oc na wszystkich sterach powyzej ww. sa zwiechy, ciemny obraz i restart, zapetlenie dzwieku i freeze.... a juz nie w samej grze a np. w przegladarce to tamo sie dzieje feeze i autorestarty co jakis czas.... wiec w BF4 aktualnie gram na starych sterach 314.x i mimo ze jest pewien spadek wydajnosci nie mialem zadnej zwiechy podczas grania

coz widze ze nvidia ma gdzies starsze karty i naprawienie tego bugu co dreczy karty z serii 400/500 wiec jakbym mial kiedykolwiek wymienic karte to bedzie spowrotem ATI

ogolem sie gra przyjemnie (chociaz jakby te stery dzialalby plynniej byloby znacznie lepiej) o ile sie nie natrafi na cheatera... wczoraj sie spotkalem z takim i samolocie uzywal hacka nabil 50/1 ale pewnie ktos raport poslal ale ogolem gre popsul niesamowicie.... tez te okrety powinny byc pozbawione flar bo na niektorych mapach to jest przegiecie z ich udzialem ;/ jeszce jakby od startu RPG bylo dostepne a nie jakies samonaprowadzajace badziewie ktore na duze dystanse nie dziala jakby sie chcialo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie dostałem kodu na podwójne doświadczenie za preorder. Zamawiałem w momencie kiedy ukazał się newsletter z tą "promocją". Skuszony zamówiłem... i du*a. Po mailu do supportu gram.pl też żadnego odzewu. Za takie "oszustwa" to ja dziękuję i zmieniam sklep. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na forum " zapytaj konsula ". Napisz, co jest na rzeczy, podasz mu numer zamówienia i powinni Ci podesłać kod.
@vonArnold
Zależy, jakich trybów.. bo conquest jest cała masa, ale oczywiście wszystko zajęte i wejść na jakiś, to jest cud, a nie wiem czemu, ale kolejek na serwerach nie ma :/.
Z innymi trybami jest gorzej, bo są serwery po 3-4 (mówię o niemieckich i polskich, bo na takich tylko gram).
@pawbuk
Ja ze środy na czwartek, czyli jak była premiera, nie wszedłem od razu do multi(zobaczyłem, że Rex''a trzeba odblokować w kampanii i jeszcze jakieś bronie), tylko od kampanii. Ku zdziwieniu(właśnie chodzi o widowiskowość) przeszedłem ją za pierwszym razem( od 24 grałem do bodajże 5, nawet nie wiedziałem kiedy ten czas zleciał).
Grało się przyjemnie. Fajnie, że dali możliwość zagrania każdą bronią dostępną w grze ( można wypróbować przed multi), a nie tak jak kiedyś, nie miałeś wyboru, tylko kazali strzelać jakimś badziewiem.
Do dabingu przywykłem, szkoda tylko, że trochę taki bez emocji. Kiedyś Polski oddział mówił, że dabingowanie gier w Polsce jest trudne (mowa o zagranicznych produkcjach), bo mają tylko tekst, nic więcej. A koledzy ze Stanów normalnie patrzą na grę, co się dzieje w danym momencie i mogą odpowiednio wypowiadać tekst z emocjami. Jeśli chodzi jeszcze o kampanie, to SI jest tragiczne i skrypty nie do końca dobrze wykonane, ale i tak grało mi się przyjemnie.
-----
Z przykrością stwierdzam, że problemy z cofkami, opóźnieniami są tylko i wyłącznie na Polskich serwerach. Grając wczoraj na niemieckich, nie zauważyłem cofek, opóźnień, czy innych błędów, które przeszkadzają w rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

] > Zależy, jakich trybów.. bo conquest jest cała masa, ale oczywiście wszystko zajęte i

Dnia 02.11.2013 o 10:28, Bralo napisał:

wejść na jakiś, to jest cud, a nie wiem czemu, ale kolejek na serwerach nie ma :/.



Kolejki są... ale jak sobie kupisz Premium :-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 10:40, Mephistopheles92 napisał:

Poważnie :-)
Pytałem się znajomgeo, który ma premium do czwórki i mówił, że są kolejki.

To pojechali po bandzie !. Rozumiem, że premium w 3-jce miała pierwszeństwo, ale normalni gracze też mieli możliwość do niej wejść .. <śmiech> :).
PS. Podaj nick do battleloga, zaproszę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 10:43, Bralo napisał:

To pojechali po bandzie !. Rozumiem, że premium w 3-jce miała pierwszeństwo, ale normalni
gracze też mieli możliwość do niej wejść .. <śmiech> :).
PS. Podaj nick do battleloga, zaproszę :).


--- Battlelog: MephistophelesPL ---

Tym razem mnie nie naciągną na premium.
Kupiłem do trójki i żałuje, bo jedynym fajnym dodatkiem był Armored Kill jak dla mnie i Strike At Karkand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować