Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

No nic Panowie i Panie,jezeli chodzi o mnie to wlasnie obejrzalem trailer gry roku.Widac ze EA nie szczedzila srodkow dla DICE na wyprodukowanie juz chyba w pol filmowej superprodukcji w ktorej prawdopodobnie po raz pierwszy zagram w singlu,oby tylko postarali sie przy multi i wzeli do serc uwagi graczy...filmik poprostu miazdzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 14:11, szaryczlowiek napisał:

No nic Panowie i Panie,jezeli chodzi o mnie to wlasnie obejrzalem trailer gry roku.Widac
ze EA nie szczedzila srodkow dla DICE na wyprodukowanie juz chyba w pol filmowej superprodukcji
w ktorej prawdopodobnie po raz pierwszy zagram w singlu,oby tylko postarali sie przy
multi i wzeli do serc uwagi graczy...filmik poprostu miazdzy.

E tam. Podobne były z BF3, a wszyscy wiedzą że gra nieco rozczarowała. Dałeś się kupić paroma wodotryskami i oskryptowanym efekciarstwem. Mnie na kilometr razi fakt skopiowania modeli rosjan z trójki, oraz durnota sojuszników, którzy tradycyjnie robią za statystyów bez kompletnej incjatywy. Oflankować nie oflankują, siedzą na tyłku i oddają niecelne serie we wszystko tylko nie w przeciwników (co by gracz mógł sobie postrzelać), ruszają tyłki dopiero jak my ruszymy do przodu, do pojazdu nie wejdą (gracz sam jechał łazikiem, żeby chociaż mógł im wydać rozkaz wejścia), a wrogi helikopter rozbroił podczas sceny ewekaucji, kiedy zamiast od razu naparzać w "taksówkę", ostrzeliwał dach.

Sorry, ja tam czekam na pokaz multi, oraz szczegółowej prezentacji destrukcji, która ma ponoć wyglądać tak jak z bad company.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 14:29, Darkstar181 napisał:

Sorry, ja tam czekam na pokaz multi, oraz szczegółowej prezentacji destrukcji, która
ma ponoć wyglądać tak jak z bad company.


Ja mam tak samo. O ile kampania z tym wodotryskami ( jak powiedziałeś ) może kogoś jarać, to ja nadal czekam na gameplay z multi , bo to jest prawdziwy Battlefield i wtedy się okaże , co zostało zmienione ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też, na wodotryski w kampanii to są cody;p

Mnie martwi, że ten jeep z gameplayu ma dokładnie ten sam dźwięk, a to właśnie szczegóły decydują o odbiorze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 15:14, zerohunter napisał:

Ja też, na wodotryski w kampanii to są cody;p


W Call of Duty nie ma wodotrysków w kampanii, jest tylko efektowna i oskryptowana akcja, graficznie ta seria dość znacząco odbiega od Battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w BC2 i zapamiętałem modele. Potem zagrałem w BF3 i doszedłem do wniosku, że to w sumie te same. Potem włączyłem BC i wiedziałem skąd wywodzi się cała reszta.

A co do samego filmiku... to jeśli mamy kiedyś dojść do fotorealistycznej grafiki, to właśnie jesteśmy krok bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 16:16, Sigu napisał:

Zagrałem w BC2 i zapamiętałem modele. Potem zagrałem w BF3 i doszedłem do wniosku, że
to w sumie te same. Potem włączyłem BC i wiedziałem skąd wywodzi się cała reszta.

Względem BC2 nie te same a podobne. Jednak jeśli chodzi o Bf4 a bf3 to jest to dokładna kalka.

Dnia 27.03.2013 o 16:16, Sigu napisał:

A co do samego filmiku... to jeśli mamy kiedyś dojść do fotorealistycznej grafiki, to
właśnie jesteśmy krok bliżej.

Hm... w zasadzie to chyba mimo wszystko Crysis 3 ma lepszą grafę, tutaj widzę może ciut lepsze efekty pogodowe,ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 16:21, Darkstar181 napisał:

Hm... w zasadzie to chyba mimo wszystko Crysis 3 ma lepszą grafę, tutaj widzę może ciut
lepsze efekty pogodowe,ale nic poza tym.


Crysis 3 opiera się na roślinności , gdyby jej tyle nie było , to szału również by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 19:42, zerohunter napisał:


Ale o co chodzi z tą wtopą?

To już większą jest ostatni film premium w ramach tejże usługi myślałem że skoro ostatni to pokażą chociaż teaser multi do BFa 4, a jest to chamsko zmontowany zlepek gameplay trailerów ze wszystkich DLC jakie wyszły do BFa 3.
Jedyną naprawdę sensowną informacją jest pokazany na końcu tekścik mówiący o tym że wszyscy użytkownicy premium dostaną dostęp do bety BFa 4 więc można to nazwać nawet failem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry są robione na jednym silniku. Wszystkie modele są w jednej bazie. Mi to akurat nie przeszkadza. Przeszkadzałoby jakby tekstury były takie same, ale modele? Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dużo osób będzie pytać o betę BF4 , czy będą mieli dostęp , ze względu na usługę premium.
Tak , będziecie mieć , patrzeć zdjęcie ( posiadam premium ).

20130328214738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepią tego bałwana z zeszłorocznego śniegu. Battlefield 4 pewnie będzie dobry, tak samo jak 3, czy jakikolwiek inny Battlefield (choć trzeba przyznać, że coraz mniej tutaj "battlefieldowości"), ale dużo bardziej cieszylbym się z np. odświeżonego Battlefielda 1942. Każdy DLC mógłby być o innym froncie (bo wiadomo przecież, że teraz gra bez DLC to nie gra) i wtedy, a niech mają, kupiłbym nawet to dziadowskie Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 09:31, zerohunter napisał:

Ale Ty wykupiłeś już BF4 z tego co tam pisze.


Nie , nie kupiłem , tam jest napisane , że zamówienie na BETE jest złożone, a czemu tak jest napisane , to nie mam pojęcia. Grę dopiero kupie po premierze i nie mam zamiaru jej wcześniej zamawiać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak musze przyznac ze kupili mnie w 100%.Jezeli bedzie lepiej i wiecej tego co w BF3 to dla mnie bedzie to gra na kolejne pareset godzin a do tego kampania zapowiada sie interesujaco nic tylko czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 12:46, szaryczlowiek napisał:

Tak musze przyznac ze kupili mnie w 100%.Jezeli bedzie lepiej i wiecej tego co w BF3
to dla mnie bedzie to gra na kolejne pareset godzin a do tego kampania zapowiada sie
interesujaco nic tylko czekac.

Poprzednia też zapowiadała się interesująco a wyszło guano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 12:52, Darkstar181 napisał:

Poprzednia też zapowiadała się interesująco a wyszło guano...



Tak zgodze sie,zapowiedzi tworcow nie pokryly sie z koncowym rezultatem(ale tez trzeba przyznac ze patche wyregulowaly ocene koncowa calosci)bo wszyscy liczyli na jakis cud ktory do tego bedzie tanczyl i spiewal a nie zapominajmy ze to tylko gra,de facto i tak wyszla jedna z lepszych strzelanek ostatnich lat,liczba graczy i godzin w grze to tylko potwierdzaja.Czy jest jakis inny tytul w gatunku porownywalny grywalnoscia??Nie sadze,wiec poki nikt nic lepszego nie wyda bede powracal na pole walki poki nie padnie ostatni server:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 13:05, szaryczlowiek napisał:

> Poprzednia też zapowiadała się interesująco a wyszło guano...

>Czy jest jakis inny tytul w gatunku porownywalny grywalnoscia??
Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować