Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

To jest po prostu śmieszne !! Gra na niskich i najniższej chodzi tak samo jak na ultra i wyższej rozdzielczości ! Nie mówiąc już o zwiechach, lagach, crasha, exitach do Windowsa itp. itd. Tak niedopracowanej gry już dawno nie widziałem. Wstyd, że coś takiego wypuścili. Dobrze, że premium nie kupiłem bo dopiero bym płakał. Przykro mi bo 170zł poszło do kosza. Mogłem dokupić sobie premium do BFa 3 i bym lepiej się bawił :/ Przykro mi jest bardzo jak się klienta traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie to jest fair w stosunku do klientów, ale można się było tego spodziewać, choćby po becie ;) Gra rzeczywiście jest jeszcze dość mocno niedopracowana, ale będzie coraz lepiej :)

W każdym razie, czym więcej gram, tym gra mi się coraz bardziej podoba, a to dobry znak :) Na pewno jest lepsza od BF3 :)

@Bralo
Możesz utworzyć taki temat w dziale "Multiplayer-Zaproszenia", bo ja czas będę miał dopiero dzisiaj późnym wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 18:36, Janek_Izdebski napisał:

> /.../
Rozumiem, że zmiany języka EA również nie planuje?


Nie liczyłbym na to :P Ludzie na forach ogarniają już zhackowane .exe żeby sobie angielski włączyć. Rozumiem prostą podmianę plików z voice overem, ale to lekka przesada. Lepiej od razu kupić klucz EU z 11 językami w tym polskim i angielskim, zamiast PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 19:30, Sipso napisał:

Nie liczyłbym na to :P Ludzie na forach ogarniają już zhackowane .exe żeby
sobie angielski włączyć. Rozumiem prostą podmianę plików z voice overem, ale to
lekka przesada. Lepiej od razu kupić klucz EU z 11 językami w tym polskim i
angielskim, zamiast PL...

Zatem sprawa jest ewidentna i zasługuje na zgłoszenie do polskieg UOKiK-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie... Masa sklepów w ostatniej chwili dodała info, że gra jest tylko po Polsku i Rosyjsku. W tym i gram.pl, więc widać, że nawet nie do końca wiedzieli co sprzedawali, a przed premierą na pytania o wersje językowe wszyscy milczeli albo odpowiadali, że "no polski będzie na pewno ;P"

EA sobie w kulki poleciało z tą premierą w Polsce. Wersja polska ma region block tak perfidny, że bania siada. Przy zangielszczeniach potrzeba podmiany .exe który zmusza origin by nie kontaktował się z serwerami... Już widzę jakie jaja będą gdy wyjdzie patch i trzeba będzie od nowa hackować .exe. Nie mówiac o tym, że o ile podmiana plików z voice overem brzmi w miarę legit, tak podmiana .exe w oryginalnej grze w którą ma się zamiar grać przez sieć brzmi niebezpiecznie.

Patch z językami może będzie może nie. Ja bym na to nie liczył. A jak już to cholera wie kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 19:40, Sipso napisał:

W sumie... Masa sklepów w ostatniej chwili dodała info, że gra jest tylko po Polsku i
Rosyjsku.

No właśnie, w ostatniej chwili. Totalna kompromitacja i bezczelność ze strony wydawcy. Ludzie płacą pełną cenę za wersję PC, a nie mają możliwości zmiany tak oczywistej funkcji, jaką jest ustawienie języka podług własnych preferencji.

Dnia 02.11.2013 o 19:40, Sipso napisał:

Patch z językami może będzie może nie. Ja bym na to nie liczył. A jak już to
cholera wie kiedy...

UOKiK mógby się tym zająć z urzędu, skoro wcześniej interweniował w sprawie polskich wydawców gier f2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Battlefielda, tylko nie wiem czy mi mój lapek uciągnie.
Jeżeli ktoś mógł by mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.
Moje podzespoły:
i5 3320
geforce 710m
8gb ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 20:00, Pavo009 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Battlefielda, tylko nie wiem czy mi mój lapek uciągnie.
Jeżeli ktoś mógł by mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.
Moje podzespoły:
i5 3320
geforce 710m
8gb ramu

Laptopy nie są do gier szczegulnie z geforcem 710m czyli NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 20:17, diabolo20 napisał:

Laptopy nie są do gier szczegulnie z geforcem 710m czyli NIE

Nie masz racji. Na moim laptopie z i7, 8 GB RAM-u oraz ATI HD 5650 1GB VRAM chodzi większość gier, może nie w maksymalnych ustawieniach, ale to nie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 20:17, diabolo20 napisał:

> Zastanawiam się nad kupnem Battlefielda, tylko nie wiem czy mi mój lapek uciągnie.

> Jeżeli ktoś mógł by mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.
> Moje podzespoły:
> i5 3320
> geforce 710m
> 8gb ramu
Laptopy nie są do gier szczegulnie z geforcem 710m czyli NIE


No pewnie, a PC`ty nie są do grania a do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy BF3 miałem ustawienia wysokie w full hd. Jednak wiem, że BF4 jest postawiony na innym silniku, z tąd moje moje pytanie.
@diabolo20
A PC''ty były przeznaczone do gier? Nie. Konsole owszem. Dzisiaj róznica między komputerem, a laptopem coraz bardziej się zaciera. Są laptopy, które przeznaczone są tylko do grania. Wiem jednak, że trudno upchnąć coś w mniejsze urządzenie, dlatego też PC''ty jak narazie wygrywaja m.i. przez lepsze chłodzenie. No ale lapka PC''ta

Mimo wszystko nadal oczkuje odpowiedzi na wczesniej postawione pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś stąd kupił wersję na Originie i może potwierdzić, że jest tam angielska wersja do wyboru?

Pytam, bo w różnych miejscach różnie piszą. Jedni, że jest jedynie PL/RU a np. na polygamia.pl koleś w komentarzach napisał, że zakupił w Origin i ma angielską wersję do wyboru. To jak w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 21:55, Sejf napisał:

Ktoś stąd kupił wersję na Originie i może potwierdzić, że jest tam angielska wersja
do wyboru?

Pytam, bo w różnych miejscach różnie piszą. Jedni, że jest jedynie PL/RU a np. na polygamia.pl
koleś w komentarzach napisał, że zakupił w Origin i ma angielską wersję do wyboru. To
jak w końcu jest?


Kumpel dzwonił na infolinię EA PL. Wprost mu powiedzieli, że nie ma możliwości na origin w pl kupić wersji eng.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 23:37, Llordus napisał:

Kumpel dzwonił na infolinię EA PL. Wprost mu powiedzieli, że nie ma możliwości
na origin w pl kupić wersji eng.

Jeśli to prawda, to tym bardziej jest to sprawa dla UOKiK-u, skoro jeszcze kilka dni temu na Origin w karcie produktu, była większość zachodnioeuropejskich wersji językowych.

Porawka, jeszcze teraz w karcie produktu gry na Origin widnieje jak wół 11 wersji językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 00:17, Janek_Izdebski napisał:

Porawka, jeszcze teraz w karcie produktu gry na Origin widnieje jak wół 11 wersji językowych.


Lepsze jajca były. Kumpel w media markt namierzył BF4, które sądząc po opisie mogło by być wersją eng.
Zamówił, pojechaliśmy na wieczór sprawdzić. Goście z obsługi przy nas zadzwonili (ponoć ;)), do przedstawiciela EA, od którego towar dostali. Zarzekali się, że im mówił, iż całe 11 języków jest wspierane :) Ale że to co nam chcieli wcisnąć różniło się od tego, co było w opisie sklepu w sieci (internet twierdził, że to wersja bez dystrybutora pl i ogólnie wszystko nazywał po angielsku, pudełko które nam dawali jak wół miało napisane że głos tylko pl), to żeśmy podziękowali i wkurzeni sobie poszliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z tą amunicją jest trochę dziwny. Co prawda, z tego co pamiętam to podobnie działało to w starszych Battlefieldach, ale tracenie wszystkich pocisków z magazynka po jego wymianie jest głupie - ani to symulacja, ani do końca arcade. Mogli zostawić tak jak było w trójce, albo zrobić tak jak w ARMA gdzie po zmianie magazynka ten połowicznie załadowany idzie do "ekwipunku" i zostanie użyty gdy już pełnych magów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się dzieje, ale pod względem technicznym gra wygląda coraz gorzej :D Jeszcze dzisiaj rano normalnie sobie gralem, a teraz gra mi coraz bardziej laguje, im dłużej gram :D Po 10 minutach już się zwyczajnie nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować