Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2013 o 19:06, zerohunter napisał:

Czyżby reinstall Origina?


No własnie nic nie robiłem. Wracam sobie, odpalam origin, wyskoczyło kończenie aktualizacji. Chcę włączyć grę, a tu pojawia się napis, że muszę najpierw pobrać. Wbijam w folder..wszystko jest, ale z dużo mniejszą zawartością. Usunęło samo z siebie 3 gry. Co najlepsze, że jedna (moh:w) została nienaruszona. No cóż..nie pozostaje mi nic innego jak pobrać na nowo, ale nie spodziewałem się takiej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dosyć dziwna akcja:D

Widzę że dodali jakieś strzałki przy punktacji, a co to za komunikat że wróg atakuje sojusznika czy coś w ten deseń?

A te boostery xp to się same włączają na czas gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 21:21, zerohunter napisał:

A te boostery xp to się same włączają na czas gry?


Chodzi Ci o te 25/50/100% exp?. To podczas grania naciskasz esc i prawym dolnym rogu masz napisane "dostępne premie" - klikasz i aktywujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 22:46, zerohunter napisał:

I je się jakoś włącza wyłącza, czy są aktywne w czasie gdy gramy?

Ja mówię o tych Xp, które zdobywasz w battlepack. One są aktywne przez godzinę grania(najpierw je sam uruchamiasz, tak jak wyżej napisałem). Jak wychodzisz z gry, to czas się zatrzymuje i włącza z powrotem, gdy zaczynasz grać.

Dnia 21.11.2013 o 22:46, zerohunter napisał:

Pytam bo dziś jakąś premię 2x xp mam i się pytam skąd to coś.

A premki 2x... pierwsze słyszę. W 3-jce zazwyczaj było dla premium (masz?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 20:31, zerohunter napisał:

Jaka jest najlepsza mapka żeby sobie granie zwiadowcą poćwiczyć?


Jeśli chodzi o mapy to moim zdaniem dobra będzie większość map, oprócz Operation Blocker. Na całej reszcie będzie się dobrze zwiadem grało :) Na początek możesz spróbować trybu Obliteration - uwaga skupia się głownie na bombie, więc zwiadowcami raczej się nikt nie przejmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ile najtaniej dotychczas widzieliście premium? Ja za 110 zł. I w sumie w takiej cenie jestem skłonny się skusić (acz pytanie czy jeszcze nie potanieje, nie mam pośpiechu by kupować, pierwszy dodatek mam w cenie podstawki wszakże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 22:45, vonArnold napisał:

Za ile najtaniej dotychczas widzieliście premium? Ja za 110 zł. I w sumie w takiej cenie
jestem skłonny się skusić (acz pytanie czy jeszcze nie potanieje, nie mam pośpiechu by
kupować, pierwszy dodatek mam w cenie podstawki wszakże).


Poczekaj do wyjścia drugie dlc, skoro masz Nawałnice. Następne dlc ma wyjść jakoś w marcu, a do tego czasu powinno jeszcze zejść z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie problem z serwerami? Wywala mnie z każdego (!) serwera po ok. 20 sekundach od wejścia nań. Zauważyłem, że problem ten zaczął się pojawiać od czasu zainstalowania Windowsa 8.1 kilka dni temu, ale może to jakiś ogólny problem uniemożliwiający rozgrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielić się z wami moim spostrzeżeniem.

W BF3 grałem na czułości myszki 70-80 (nie pamiętam dokładnie). W BF4 ustawiłem podobną wartość (z tego przedziału) i... coś mi nie pasowało. Za szybko ginąłem, słabo celowałem - gra trochę się nie kleiła.

Dopiero po ustawieniu czułości na 100 (!) poczułem znaczną poprawę. Ostatecznie skończyłem na 90-95, ale to i tak jest znacznie więcej niż w BF3. Myszka ta sama (zwykła, nie gamingowa), ale ustawienia jednak inne. I teraz gra mi się zdecydowanie lepiej.

Czy możliwe jest zatem, że ten element nie został dopracowany i czułość w BF4 nie jest taka sama jak w BF3 przy tych samych wartościach?

Może szarpnę się na jakąś myszkę z regulacją czułości w korpusie, jak dalej będę mieć problemy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 16:56, Bralo napisał:

Padające serwery....kiedy oni tą naprawią do jasnej ciasnej!


Jeszcze z miesiąc, dwa i wszystko powinno działać. No dobra, może nie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować