Zaloguj się, aby obserwować  
HoZar

Jagged alliane 2 wildfire - problem

13 postów w tym temacie

tak wiem.. .ale moze tutaj ktos mi odpowie.

jak zarabiac kase ?
przejmujac kontrole nad miastami z kopalniami no nie ?
no to przejolem miasto i kopalnie mam reputacje 40% ale nie mam przychodu.. wyszkolilem milicje i dalej nic..
najemnicy pouciekali bo im nie placilem...niby z czego mialem ?

to bug jakis czy cos robie nie tak ?

pizka nie zamykajcie tego tematu odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Z tego co pamiętam trzeba było jeszcze pogadać z właścicielem kopalni. Tak było przynajmniej w JA2. Bez tego było tak jak mówisz. Poszukaj odpowiedniego gościa i z nim pogadaj :). A i jeszcze w JA2 było tak że kopalnie po jakimś czasie się wyczerpywały (nie wszystkie), może tu też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, powinien byc taki koles w budce kolo wejscia do kopalni, jak z nim pogadasz zaproponuje ci czesc dochodow z kopalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no znalazlem takiego goscia co mozna z min pogadac ale on gada gada poczym mowi ze napewno mam wazniejsze sprawy na glowie...i dalej nie mam dochodow z kopalni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... zaczolem od poczatku i znowu mam jzdy...
tym razem kopalnie daja mi kase ale mam problem z transportami sprzętu do drassen :

sprzet zamuwiony przez internet powinien sie poajawiac w skrzyni na latnisku.
ale sie nie pojawia.
Carlos ten typek co stoi obokk tego kufra gada ze nie ma czasu zajmowac sie moimi przesyłkai za darmo...
dostaje troche kasy poczym stwierdza ze ma inne zeczy do roboty...

bozhe dlaczego ta gra jest tak nabugowana ?!?! a moze z nim trzeba jakos inaczej gadac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja mam bardziej powazny problem gdyz czasem podczas odczytu sav''ow wysakuje mi "BLĄD podczas odcxzytu gry" i nie laduje sie gra, co gorsza zepsuly sie wszystkie moje savy, nie moge wxczytac gry, a tyle sie staralem zeby miec Nocne operacje i Skradanie sie, ;/ Damn, mieliscie cos takiego? jak to naprawic czy cos?;/

Pzdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest zabugowana. Nigdy nie mialem takich problemow jak ty. Ile mu dales kasy? dolara?? daj mu stowe, to powie, ze to kasa na kawe, zeby mial na oku wasz sprzet i po klopocie. Nie mow, ze gra ma bugi tylko dla tego, ze cos ci nie wychodzi... JA2 jest akurat dopracowana jak malo ktora gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a masz jakis pomysł na kraszowanie sie ?

whodze na SAM-sajta w kambri i ŁUP ! gra sie wiesza ledwo moge jąwyłaczyć przd Alt+Ctrl+Del


a co do tych sejwow to tez raz tak miałem. to jest spowodowane jakims błendem podczas zapisywania. jedyne wyjscie to zaczac od wczesniejszego sejwa i miec ich kilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kraszowanie sie to zdaje sie wina konfiguracji kompa niestety. Zauwazylem, ze na niektorych kompach gra ma momenty gdzie sie kraszuje i nic na to nie mozna poradzic. U kumpla wieszalo sie zawsze przy wejsciu do bazy rebeliantow, u kogos tam innego tez chyba na SAM site''ach. Na to nic nie poradze, moze poszukaj latek na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapytam troche z innej beczki:warto kupić JA2 Wildifre?Czytałem przed preierą tej giery,że ma troche błędów,które potrafią porządnie wkurzyć.Mam podstawowe JA2,ale wolałym kupić Wildfire tylko nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:18, HoZar napisał:

heh... zaczolem od poczatku i znowu mam jzdy...
tym razem kopalnie daja mi kase ale mam problem z transportami sprzętu do drassen :

sprzet zamuwiony przez internet powinien sie poajawiac w skrzyni na latnisku.
ale sie nie pojawia.
Carlos ten typek co stoi obokk tego kufra gada ze nie ma czasu zajmowac sie moimi przesyłkai
za darmo...
dostaje troche kasy poczym stwierdza ze ma inne zeczy do roboty...

bozhe dlaczego ta gra jest tak nabugowana ?!?! a moze z nim trzeba jakos inaczej gadac ?

Ten frajer podbiera Ci sprzęt.Jak mu pogrozisz to wszystko Ci odda :D Możesz go też stuknąć to przyjdzie drugi kolo i on już będzie uczciwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mała poprawka-nie zabijaj Pablo w Drassen,bo przyjdzie Sal a on już nie oddaje sprzętu,nawet jeśli mu pogrozisz.Jeśli zabijesz Sal''a to nie będziesz już wcale mógł odbierać sprzętu zamówionego przez internet.Tak w ogóle to po co zamawiasz sprzęt z netu?To co znajdujesz zwykle wyprzedza technologicznie sprzęt Boby-Ray''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować