Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy: Wizardry Online

15 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2012 o 19:48, Henrar napisał:

Tak.


Tak właśnie myślałem, patrząc na logo... Ale czemu wrzucili do tego klimaty mangowe - nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 20:42, Gremo napisał:

Jak dobrze że wybrali taki styl graficzny, można grę olać i nie mieć wyrzutów...


Przecież w tej serii nigdy grafika nie była najważniejsza, mechaniką stała. Jeżeli gameplay będzie solidny, to mogą pomalowac to na modłę Happy Wars, a i tak łyknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 20:50, AnthorLord napisał:

(...)


Nie chodzi o grafikę! Chodzi o stylistykę i koncept. Wizardry to stara rewelacyjna seria dungeon crawlerów, które już w czasach swojej premiery były uważane za ponadprzeciętnie trudne. Ostatnie 2 części za to poszły nieco dalej i stworzyły rewelacyjne uniwersum zgrabnie łączące fantasy i science-fiction z interesującymi NPCami i nieliniową fabułą (chodzi o ósmą część). Za to producenci Wizardry Online poszli na łatwiznę i oferują taką-samą-jak-każdą-inną-grę-MMO z taką-samą-jak-każda-dowolna-koreańska-produkcja stylistyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 20:50, AnthorLord napisał:

Przecież w tej serii nigdy grafika nie była najważniejsza, mechaniką stała.


Jak napisali przedmówcy - nie chodzi o jakość, chodzi o styl, który kompletnie nie pasuje do klimatu Wizardry. Tam, gdzie mieliśmy T''Rangów, Umpani czy Rattkinów, teraz będziemy mieć wielkookie dziewoje, zniewieściałych facecików o dziwnych fryzurach, miecze wielkości samochodu i duuuuużo kolorowych światełek.

Ech... chyba będę musiał poszukać gdzieś dyskietek i notatek z Wiz7. Takich gier już teraz nie robią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mało tu widzę informacji, by cokolwiek ocenić. Obrazek póki co nie powala, chociaż jakoś nie widzę tej przesadnej mangowatości - albo mi nie przeszkadza. Elementów znanych z poprzednich części na razie brak, może jak zobaczę Umpani/T''rangów/Rattkinów/Savantów to się bardziej przekonam, że to faktycznie świat Wizardry.

Natomiast MMORPG z jednym życiem brzmi mi cokolwiek dziwacznie, więc zapewne jest jakieś "ale" - w stylu wskrzeszenia ze prawdziwą kasę czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 02:33, KaPe napisał:

może jak zobaczę Umpani/T''rangów/Rattkinów/Savantów
to się bardziej przekonam, że to faktycznie świat Wizardry.


Heh, myślę, że ich już widać na tym screenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować