Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepiej sprzedające się produkty w sklepie gram.pl #64

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Jak co tydzień zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem najlepiej sprzedających się produktów w sklepie gram.pl na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Co tym razem cieszyło się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów?

Przeczytaj cały tekst "Najlepiej sprzedające się produkty w sklepie gram.pl #64" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sharkien

gram.pl może i nie ma własnego programu lojalnościowego ale uczestniczą w czymś podobnym. Nazwywa się Lyoness i za zakupy z gram.pl zwracają 1% gotówki i inne korzyści. Do tego dochodzi Ci z 60 sklepów online w Polsce i coraz wiecej stacjonarnych sklepów. Ja korzystam z tego kupując na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 10:34, KunaMaster napisał:

@sharkien

gram.pl może i nie ma własnego programu lojalnościowego ale uczestniczą w czymś podobnym.
Nazwywa się Lyoness i za zakupy z gram.pl zwracają 1% gotówki i inne korzyści. Do tego
dochodzi Ci z 60 sklepów online w Polsce i coraz wiecej stacjonarnych sklepów. Ja korzystam
z tego kupując na gram.pl


1% vs 40% rabatu i darmowy kurier u konkurencji nawet na premiery, wybór jest oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 10:51, BuIkers napisał:

1% vs 40% rabatu i darmowy kurier u konkurencji nawet na premiery, wybór jest oczywisty.

Jak tak dalej poleci, to z cenegą będzie jak ze steamem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 20:23, calwert napisał:

Pierwsze miejsce na PC mnie rozwaliło.Jesteście pewni że nie zamieniliście pierwszego
z drugim?


Dlaczego? To, że niektórym się wydaje, że gry na PC się nie sprzedają to nie znaczy, że tak jest. Co więcej często gry na PC sprzedają się lepiej niż na konsolach.

I gram.pl nie byłby sobą gdyby w newsie wpadki nie zaliczył. Cytat: "imo wszystko w zestawieniu nie zabrakło nowości: pierwsze miejsce zajął XCOM: Enemy Unknown, a drugie Euro Truck Simulator 2" i mamy listę, która wygląda tak:

1. Euro Truck Simulator 2
2. XCOM: Enemy Unknown

Harpen pierwsze miejsce oznacza, że zajmuje pierwsze miejsce, a nie drugie. Drugie zaś oznacza, że zajmuje drugie miejsce, a nie pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś,po prostu rozbawiło mnie że Euro Truck Simulator 2 wyprzedził XCOM.Nie mam nic przeciw takim grom jak ETS 2.Nigdzie też nie stwierdziłem że gry na blaszaka się źle sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 00:09, calwert napisał:

Źle mnie zrozumiałeś,po prostu rozbawiło mnie że Euro Truck Simulator 2 wyprzedził XCOM.Nie
mam nic przeciw takim grom jak ETS 2.Nigdzie też nie stwierdziłem że gry na blaszaka
się źle sprzedają.


W sumie to nie wiadomo czy wyprzedził, bo autor sam sobie w newsie zaprzecza, o czym zresztą wspomniałem w poprzednim poście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 00:13, Wojman napisał:

> Źle mnie zrozumiałeś,po prostu rozbawiło mnie że Euro Truck Simulator 2 wyprzedził
XCOM.Nie
> mam nic przeciw takim grom jak ETS 2.Nigdzie też nie stwierdziłem że gry na blaszaka

> się źle sprzedają.

W sumie to nie wiadomo czy wyprzedził, bo autor sam sobie w newsie zaprzecza, o czym
zresztą wspomniałem w poprzednim poście. :)


Już jest w porządku, dzięki za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować