Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Medal of Honor: Warfighter: GROM - opis jednostki, historia, sukcesy, ciekawostki

38 postów w tym temacie

gram.pl

GROM to nasza narodowa duma, którą komplementują najwybitniejsi zachodni dowódcy, i która niejednokrotnie sprawdziła się na polu bitwy. Teraz czeka ją jeszcze jeden test - w wirtualnych zmaganiach w Medal of Honor: Warfighter.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Medal of Honor: Warfighter: GROM - opis jednostki, historia, sukcesy, ciekawostki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 12:02, Gohan1989 napisał:

Gra odniesie sukces gdyż każdy będzie chciał wcielić się w jednostkę specjaną swojego
kraju. Człowiek który to wymyślił jest genialny !!


Taka jest prawda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra odniesie sukces sama w sobie-pomyslem...tryb sieciowy bedzie ociekal moim skromnym zdaniem miodem (jedyna taka rozgrywka online) Ponowie od EA postarali sie tym razem jesli chodzi o MoH''a..do tego ciagle ma byc wspierana nie to co wczesniejszy MoH-czyli poprawkami i dlc (nowymi mapami i roznymi bajerami) ta gra odniesie gwarantowany sukces! CoD przy takim rywalu bedzie mial marne szanse a co do Black Ops 2 to bedzie tylko dobry i tyle ...czas na powrot i dominacje Medal of Honor-bedzie to najlepszy sieciowy fps zaraz po BF3 jak i nie lepszy jesli ktos woli akcje ktora jest dynamiczna...gra generalnie bedzie korzystac z tego samego silnika graficzne co BF3 -Frostbite 2 a to juz klasa sama w sobie:) a zle zdanie maja o tej grze tylko fani CoD bo boja sie o pozycje swojej ulubionej gry i taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - grałeś w betę?

Bo najwidoczniej nie. Call of Duty jak zwykle może czuć się bezpiecznie. Tej serii może zagrozić w tym roku tylko Halo a nie jakiś tam MoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku beta to nie jest pelny produkt -EA wypowiedzialo sie na Twiterze ze beta chodzila na starym silniku bez wersji finalnej chyba z czerwca-lipca z tej fazy po drugie w CoD biegasz i strzelasz w to co popadnie bez wiekszej taktyki w MoH takie podejscie nie ma prawa bytu gdzie liczy sie taktyka...bylem kiedys fanem CoD ale skonczylem przygode na mw2 bo kazdy cod jest taki sam...dochodza tylko drobne zmiany kosmetyczne +nowe mapy i to bedzie tak samo wygladac wzgledem Black Ops 1 a 2..tworcy Cod chyba nie maja pomyslow na to zeby cos zmienic najlepiej siedziec w tym co dobrze sie sprzedaje bez wiekszych zmian(to juz irytuje wielu graczy w tym mnie) poczytaj sobie zagraniczne fora a dowiesz sie ze czesc wiernych graczy przechodzi w tym roku na Warfighter ...co do samego Moha to ta jest znacznie wiekszy realizm i udzwiekowienie samej gry jest znacznie lepszy jak dla mnie niz w CoD;) Reasumujac w CoD biegniesz na pale i zabijasz to co popadnie a MoH to podejscie taktyczne gdzie sam wiele nie bedziesz mogl zdzialac -liczy sie podejscie druzynowe...sama beta to nie jest ani drobnym ulamkiem tego co oferuje pelen produkt jest o "beta" czyli gra w fazie wstepnej -Warfighter pokaze swoje pazurki dopiero w pelnej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność grać w każdą odsłone Bf, MoH i CoD. Coraz częściej zasiadając przed komputerem sięgam po Bf3 i MoH''a niż po najnowsze części CoD''a. Bf i MoH za każdym razem wprowadzają coś nowego. pre-order Warfightera zamówiiony, czekam na dostawe. W głębi serca wierze że nowy Medal of Honor bedzie czymś wspaniałym ( MoH Allied Assault był moim pierwszym fps''em). Moim zdaniem najnowszy MoH zdeklasuje rywali w dziedzinie pierwoosobowych strzelanek. Nie chodzi mi o rozgniewanie fanów Call of Duty, każdy ma swoje zdanie, każdy gustuje w innych grach, każda gra ma swoje plusy i minusy. Z niecierpliwością oczekuje kuriera i zabieram sie za przyjemne spędzenia wolnego czasu (żone wysłałem do teściów). Pozdrawiam wszystkich Bf''owców , MoH''owców i CoD''owców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 15:10, Argos_1987 napisał:

Czlowieku beta to nie jest pelny produkt -EA wypowiedzialo sie na Twiterze ze beta chodzila
na starym silniku bez wersji finalnej

A co silnik ma do gameplay''u? Co silnik ma do skopanego HUDa?
Poza tym, już się nasłuchałem opinii ludzi, po tym, jak zobaczyli finalną wersję PCtową na Gry-Offline. Gra wygląda gorzej niż BF3.
Polski dubbing też ssie, ale ja akurat się temu nie dziwię.

Dnia 22.10.2012 o 15:10, Argos_1987 napisał:

chyba z czerwca-lipca z tej fazy po drugie w CoD
biegasz i strzelasz w to co popadnie bez wiekszej taktyki

Jak się gra w DM, to nie dziw się, że nie ma taktyki. Zagraj w S&D w Codzie z ogarniającą ekipą, to zobaczymy jak daleko dojdziesz bez taktyki.

Dnia 22.10.2012 o 15:10, Argos_1987 napisał:

w MoH takie podejscie nie ma prawa bytu gdzie liczy sie taktyka..

Lulz. W becie nie ma żadnej taktyki, ba, jest miejscami gorzej niż CoD na (T)DM. I tego wersja finalna nie poprawi. W żaden sposób. Jest już za późno.

Dnia 22.10.2012 o 15:10, Argos_1987 napisał:

bylem kiedys fanem CoD ale skonczylem przygode na
mw2 bo kazdy cod jest taki sam...dochodza tylko drobne zmiany kosmetyczne +nowe mapy
i to bedzie tak samo wygladac wzgledem Black Ops 1 a 2..

Lol, ewidentnie widać, jak śledzisz newsy o CoDzie. Zmiany w BO2 są ogromne w porównaniu do tego, co oferuje przeskok z MoHa2010 na Warfightera. O nieliniowej kampanii w BO2 słyszeli? Chyba nie.

Dnia 22.10.2012 o 15:10, Argos_1987 napisał:

tworcy Cod chyba nie maja pomyslow
na to zeby cos zmienic najlepiej siedziec w tym co dobrze sie sprzedaje bez wiekszych
zmian(to juz irytuje wielu graczy w tym mnie)

Co jest o tyle zabawne, że Warfighter robi dokładnie to samo, co Activision przy MW2>MW3. Ale jest GROM, jest GOTY.

Dnia 22.10.2012 o 15:10, Argos_1987 napisał:

poczytaj sobie zagraniczne fora a dowiesz
sie ze czesc wiernych graczy przechodzi w tym roku na Warfighter ...

Co interesujące, wystarczy też spojrzeć na reakcje graczy po zagraniu w betę. CoD w tym roku gameplay''owo wygrywa - część graczy przechodzi na MoHa, bo nie odpowiadają im realia. No, ale przecież ci gracze tak bardzo pragnęli zmian...

Dnia 22.10.2012 o 15:10, Argos_1987 napisał:

co do samego Moha
to ta jest znacznie wiekszy realizm i udzwiekowienie samej gry jest znacznie lepszy jak
dla mnie niz w CoD;)

MoH i realizm, lol, nie wiem gdzie, ale na pewno nie tutaj. Nie w grze, w której pistolet ma nieskończoną ilość amunicji.

Dnia 22.10.2012 o 15:10, Argos_1987 napisał:

Reasumujac w CoD biegniesz na pale i zabijasz to co popadnie a MoH
to podejscie taktyczne gdzie sam wiele nie bedziesz mogl zdzialac -liczy sie podejscie
druzynowe...

Nie rozśmieszaj mnie. Jeżeli nwoy MoH jest w jakimkolwiek miejscu taktyczny, to CoD jest w porównaniu do niego ARMĄ.

Dnia 22.10.2012 o 15:10, Argos_1987 napisał:

sama beta to nie jest ani drobnym ulamkiem tego co oferuje pelen produkt
jest o "beta" czyli gra w fazie wstepnej -Warfighter pokaze swoje pazurki dopiero w pelnej
wersji

Beta służy do naprawiania bugów, nie poprawiania w ostatnim momencie grafiki, nie zmianie założeń rozgrywki (vide nieskończona amunicja). Takie rzeczy robi się na etapie wersji alfa. Teraz jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 15:11, EmpireMen napisał:

Miałem przyjemność grać w każdą odsłone Bf, MoH i CoD. Coraz częściej zasiadając przed
komputerem sięgam po Bf3 i MoH''a niż po najnowsze części CoD''a. Bf i MoH za każdym
razem wprowadzają coś nowego. pre-order Warfightera zamówiiony, czekam na dostawe. W
głębi serca wierze że nowy Medal of Honor bedzie czymś wspaniałym ( MoH Allied Assault
był moim pierwszym fps''em). Moim zdaniem najnowszy MoH zdeklasuje rywali w dziedzinie
pierwoosobowych strzelanek. Nie chodzi mi o rozgniewanie fanów Call of Duty, każdy ma
swoje zdanie, każdy gustuje w innych grach, każda gra ma swoje plusy i minusy. Z niecierpliwością
oczekuje kuriera i zabieram sie za przyjemne spędzenia wolnego czasu (żone wysłałem do
teściów). Pozdrawiam wszystkich Bf''owców , MoH''owców i CoD''owców. :)

I tak się okaże, że FC3 zdeklasuje te trzy serie i tyle z tego będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa EA jest 2x wieksza od ekipy Activision i nawet jesliby chcieli wydawac swoje produkcje co roku to dla nich zaden problem by byl ...wiec dla tak licznej ekipy poprawki najwazniejsze po becie to zaden wiekszy wyczyn-glownie mi chodzi o tryb w Warfigter multiplayer nie o singla a tryb wieloosobowy moim zdaniem bedzie znacznie lepszy od tego ktory oferuje nam CoD a sama rozgrywka w singlu tez zapowiada sie bardzo dobrze-trzeba poczekac az przyjdzie kurier zeby ocenic produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 15:46, Argos_1987 napisał:

Ekipa EA jest 2x wieksza od ekipy Activision i nawet jesliby chcieli wydawac swoje produkcje
co roku to dla nich zaden problem by byl

Lol, nie wiem, gdzie jest dwa razy większa, ale zarzuć źródłem.
W tym momencie Activision do CoDa może rzucić Treyarchem, IW, Sledgehammer Games, Ravenem oraz Beachhead.
I wygląda na to, że do gromadki dołączyło Neversoft.
Jeżeli Danger Close jest większe od tego zestawu, to EA należy się nagroda za marnowanie zasobów ludzkich, bo nawet jednej gry nie potrafią ogarnąć.

Dnia 22.10.2012 o 15:46, Argos_1987 napisał:

...wiec dla tak licznej ekipy poprawki najwazniejsze
po becie to zaden wiekszy wyczyn

Lol, tak, już widzę, jak poprawiają spieprzony gameplay w patchu. To jest niewykonalne. To samo tyczy się poprawiania grafiki, bo to wymagałoby multi-gigowego patcha i mnóstwa roboty, które można przeznaczyć na nowy tytuł. Jeżeli chcieli, by ich gra wyglądała jako-tako, to mieli ku temu okazję. Teraz za późno na poprawki. Gra osiągnęła status gold już dawno temu.

Dnia 22.10.2012 o 15:46, Argos_1987 napisał:

-glownie mi chodzi o tryb w Warfigter multiplayer nie
o singla a tryb wieloosobowy moim zdaniem bedzie znacznie lepszy od tego ktory oferuje
nam CoD a sama rozgrywka w singlu tez zapowiada sie bardzo dobrze-trzeba poczekac az
przyjdzie kurier zeby ocenic produkt

W multi założenia są dokładnie te same, co w CoDzie, z czego wykonanie jest o wiele gorsze. Jak się kopiuje, to nie dziwota, że oryginał jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 16:09, GeForce00711 napisał:

Każdy wie, że cod będzie niczym jak zawsze ...a MOH powróci w wielkim stylu ;D

Buahahaha... tak, jak 2 lata temu? Also, CoD niczym... taaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 16:09, GeForce00711 napisał:

Każdy wie, że cod będzie niczym jak zawsze ...a MOH powróci w wielkim stylu ;D

CoD nawet nie zauważy tego, że wyszedł jakiś Warfighter, ale OK :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrar - widać, że pojęcia nie masz ani o programowaniu, ani o zmianach w gameplay''u, silnikach graficznych, ani o updateach, nie wspominając już o DLC...

Dla porównania beta StarCraft 2 HotS - Gameplay zmieniany co 2 tygodnie, patche nie większe niż 80 mb (łącznie z wprowadzaniem i usuwaniem nowych jednostek, tak jak byś nowe bronie dodał do strzelanki). Twoje marudzenie o nieskończonej amunicji do pistoletu, to raptem zmiana 3-4 linijek kodu. Wymiana silnika graficznego, na który tak biadolisz między betą a finalną wersją, pod warunkiem że są kompatybilne (a są, bo to przecież następna generacja), to pstryknięcie w palce. Po to są beta testy. Więc idź fanbojować CoD''owi na jego super zajebistych stronach dla 13 latków, którzy wiedzą wszystko, zamiast takie brednie tutaj wypisywać. Bo bezsensownej tony hejtu z Twojej strony czytać się nie da.

Skończ szkołe, pójdź na studia programistyczne, posiedź w tym dziesięć lat. Pogadamy. A nie gwiazdożysz jak każdy wszystkowiedzący Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam teraz mam gdzieś opinie innych, tylko sam chcem sprawdzić grę.A co do marketingowców, to musze się zgodzić, że mają świetnych.Pomysł jak najbardziej trafny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować