Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Medal of Honor: Warfighter: GROM - opis jednostki, historia, sukcesy, ciekawostki

38 postów w tym temacie

Ta, wszystko fajnie, ale do czasu premiery SCII zostało sporo czasu.
MoH tymczasem wychodzi...

Jutro. Co zmienisz? Ile zmienisz? Teraz jakiekolwiek zmiany w silniku są już praktycznie niemożliwe. Gra wychodzi na konsole a tam takie akcje przechodzą rzadko, o ile w ogóle. Słabych tekstur też już raczej nie poprawią, chyba że w patchu na PC. A w to raczej wątpię.

A reszty posta nawet nie chce mi się komentować - ale jak ktoś przygwiazdorzył i zaczął fanboizować, to tylko jedna osoba. I byłeś to ty, a nie ja.

PS. Zmiana gameplay'u w SCII polega na zmianie statystyk jednostek. Tymczasem w MoHu zmienić trzeba mapy, wymusić na graczach teamplay, zmienić staty broni i całą resztę. Tak, przecież to takie proste.

Tak samo jak wymiana silnika - przecież wszyscy to robią. Gdyby to było takie proste, to remake'i powstawałyby w góra dwa dni a nie parę miesięcy/rok a każdy twórca aktualizowałby swoje stare gry na nową wersję silnika. W końcu to kwestia paru kliknięć, co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, kocham ludzi, którzy chcą pokazać, jacy są dojrzali i zaczynają używać określeń takich jak "gimbus", "dzieci", "13-latkowie" w kontekście innych osób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 17:10, Henrar napisał:

Poza tym, kocham ludzi, którzy chcą pokazać, jacy są dojrzali i zaczynają używać określeń
takich jak "gimbus", "dzieci", "13-latkowie" w kontekście innych osób :D


To mi się bardziej podobało ;p

Dnia 22.10.2012 o 17:10, Henrar napisał:

Henrar - widać, że pojęcia nie masz ani o programowaniu, ani o zmianach w gameplay''u,
silnikach graficznych, ani o updateach, nie wspominając już o DLC...

I to z jakim autorytetem, to wypowiadał. Prawie jak bym siebie widział :P

Ciekawe czy chociaż EA tą grę połata. Z tego co czytam to jak na razie to tylko z gołym gromem paraduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 17:22, Zgreed66 napisał:

Ciekawe czy chociaż EA tą grę połata. Z tego co czytam to jak na razie to tylko z gołym
gromem paraduje.

Będą to łatać tak jak łatali nóż w BC2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 17:24, Henrar napisał:

> Ciekawe czy chociaż EA tą grę połata. Z tego co czytam to jak na razie to tylko
z gołym
> gromem paraduje.
Będą to łatać tak jak łatali nóż w BC2...


COD fanboy detected.

Ale mnie te Wasze kłótnie śmieszą. Ten za serią BF ten za COD''em.

PS. Wprowadźcie jeszcze dyskusję co lepsze: AK 47 czy M4 i już w ogóle wezmę popcorn i pooglądam Gladiatorów Hejtu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 17:35, jackkloss napisał:

COD fanboy detected.

Muhahaha. To się nie skończy ;d

Dnia 22.10.2012 o 17:35, jackkloss napisał:

Ale mnie te Wasze kłótnie śmieszą. Ten za serią BF ten za COD''em.

Wierz mi to tak nie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 17:45, Zgreed66 napisał:

> COD fanboy detected.
Muhahaha. To się nie skończy ;d

> Ale mnie te Wasze kłótnie śmieszą. Ten za serią BF ten za COD''em.
Wierz mi to tak nie wygląda :)



Uświadom mnie w takim razie. Bo ilekroć widzę temat COD, BF, MoH to zawsze to samo. W koło Macieju, w koło Wojtek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2012 o 17:49, jackkloss napisał:


Uświadom mnie w takim razie. Bo ilekroć widzę temat COD, BF, MoH to zawsze to samo. W
koło Macieju, w koło Wojtek itd.


Bo to jest tak, że jeden sobie myśli: "Podoba mi się ta gra, więc jest lepsza od tej, która mi się niepodoba albo, której nie mam". A tak naprawde to ani jeden ani drugi nie wie co pierniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 17:52, oxygar napisał:

Bo to jest tak, że jeden sobie myśli: "Podoba mi się ta gra, więc jest lepsza od tej,
która mi się niepodoba albo, której nie mam". A tak naprawde to ani jeden ani drugi nie
wie co pierniczy.


Amen :D

a co do artykułu to świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 17:32, barth89 napisał:

BTW jaką książkę o GROMie buście polecili, by wczuć się w klimat?


"Wojskowa Formacja Specjalna GROM im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej" autorstwa Huberta Królikowskiego. Bardzo rzetelna książka, znajdziesz w niej wszystko od genialnej operacji Czempińskiego w Iraku (można było zobaczyć w filme "Operacja Samum"), poprzez powstawanie samej jednostki, szkolenia, wyposażenie, wzmianki o najbardziej idiotycznym pośle tzw. "poseł w sweterku". Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło mi tu jednej informacji.Żołnierze GROM-u noszą znak Polski Walczącej.Jestem ciekaw dla czego i kto wpadł na pomysł by umieścić go na ich mundurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 19:42, calwert napisał:

Zabrakło mi tu jednej informacji.Żołnierze GROM-u noszą znak Polski Walczącej.Jestem
ciekaw dla czego i kto wpadł na pomysł by umieścić go na ich mundurach.

Chyba chodzi o spuściznę po "cichociemnych", ale to tylko moje domniemanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Zabrakło mi tu jednej informacji.Żołnierze GROM-u noszą znak Polski Walczącej.Jestem
>
> > ciekaw dla czego i kto wpadł na pomysł by umieścić go na ich mundurach.
> Chyba chodzi o spuściznę po "cichociemnych", ale to tylko moje domniemanie.
Tak dokładnie o to chodzi :) tylko szkoda, że nie ma Formozy ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować