Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy The Elder Scrolls Online wygląda tak samo, jak Skyrim? Zobacz galerię nowych screenów

41 postów w tym temacie

Adam Berlik

W poprzedniej wiadomości na temat gry The Elder Scrolls Online jej główny projektant rozgrywki stwierdził, że lokacje w tej masówce i Skyrimie są identyczne. Czy faktycznie? Przekonajmy się, oglądając screeny.

Przeczytaj cały tekst "Czy The Elder Scrolls Online wygląda tak samo, jak Skyrim? Zobacz galerię nowych screenów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie wygląda super. Argonianie najgorzej ze wszystkich części wyglądają.
Czerwona Góra mnie ostro hajpuje. Ktoś wie co to za miejsce szóstego obrazka? zaraz po tych argonianinach.
Ale styl nieco za bardzo nawiązuje do Skyrima. Wg. mnie są bardzo podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie super ? Oglądamy te same screeny ? Jak dla mnie to na moim X360 wyglądał lepiej... Może to kwestia źle dobranych screenów czy coś ale delikatnie mówiąc wyglądają bardzo przeciętnie. Screen 28 to bardziej mi obliviona przypomina... Nie że MMO musi mieć niesamowita grafikę. Ostatnio grałem w mocno już leciwe, ponad 10 letnie Anarchy Online i bawiłem się świetnie. Mimo wszystko jednak jak na grę która ma dopiero co wyjść w 2013 roku albo i 2014 to przyzwoitość by nakazywała żeby graficznie przynajmniej była na równie ze Skyrimem albo chociaż trochę lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie ale jeśli walka będzie bardziej przypominała "typowe gry MMORPG" lub cena abonamentu nie będzie dostosowana dla Polski to podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem graficznym mi to przypomina lekko podrasowanego Morrowinda, albo Obliviona na niskich ustawieniach graficznych :D co nie oznacza, że gra wygląda brzydko - trochę bardziej bajkowy styl niweluje przestarzałą oprawę graficzną :) zobaczymy - może to będzie pierwsze MMO, w które zagram...

Lokacje prezentują się naprawdę nieźle - można dostrzec charakterystyczne motywy dla Morrowinda i Skyrima. Pożyjemy, zobaczym jak to im to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo gier ładniejszych online, w które nikt nie gra ;) Screeny jak screeny do premiery jeszcze daleko, na żywo wygląda pewnie lepiej. Odpowiadałaby by mi nawet grafika z Morrowinda jeśli będzie klimat i co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie grafika która jest swoją drogą na całkiem niezłym poziomie. Liczy się ogrom świata jaki będzie do dyspozycji. Spacerek z Morrowind do Skyrima ? W dechę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 19:30, BuIkers napisał:

Będzie ten sam fail jak z Old Republic... Na dobrego MMO na lata z milionami graczy trzeba
będzie poczekać ba Titana

Główny fail Old Republic polegał na tym że był płatny a w zamian oferował niewiele. Tutaj ma być podobnie jak z udanym World Of Tanks. Dodatkowe opcjonalne płantości, a content gry w miarę rozszerzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Szału nie ma. Graficznie coś między Morrowindem a Oblivionem, bo do Skyrim do niestety temu daleko. I jakoś nie mogę się przekonać do modeli postaci, wyglądają jakoś tak strasznie dziwnie. Zwłaszcza Jaszczury, którymi zwykłem grać w Eldersy. Skądinąd, wiadomo jak duży będzie świat przedstawiony grze? Prowincja? Dwie? Trzy? Wszystkie...? Bo na paru screenach mamy coś co wygląda jak Morrowind, na innych chyba Skyrim a na tym z argonianami chyba są Czarne Mokradła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie budzi on skojarzenia z Everquest 2?
Poza tym grafika znacznie przyjemniejsza niż w Skyrimie. Tylko ten duży szkielet jakiś... komiksowy? „Cellshadingowy"?
Jeśli będzie można zwiedzić każdą część krainy (Vanderfell, Skyrim itp.) to tylko się cieszyć.

Z tego co widzę nie można grać Imperium i kimś jeszcze.
Chyba pierwszy Elders Scrolls który mnie zainteresuje dłużej niż kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat obszaru na jakim bedzie się toczyć akcja tej gry? Pytam, bo na screenach widzę ujęcia zarówno z Black Marsh, Cyrodill, Skyrim, jak i z Morrowinda czy Hammerfell. Sugerowałoby to, że obszar gry obejmowałby bardzo dużo prowincji, a może i nawet całe Cesarstwo, co wydaje się być zadaniem karkołomnym, zwłaszcza jeśli twórcy będą chcieli trzymać się tego, co zostało przedstawione w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, z tego co wyczytałem w grze ma być cały (Albo prawie cały) świat z Eldersów, do tego wydarzenia MMO będą się działy w drugiej erze, ponad 1000 lat przed wydarzeniami z "Skyrim" i przed urodzeniem Tibera Septima i założeniem Imperium. Ciekawe, nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 21:17, Bossk napisał:

O, z tego co wyczytałem w grze ma być cały (Albo prawie cały) świat z Eldersów


Można powiedzieć że jedno i drugie. Mają być wszystkie prowincje, ale niektóre regiony zostaną wycięte/niedostępne i później dodane w dodatkach/patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika srednia, jak na dzisiejsze standardy, ciekawe jak bedzie wygladala na tle innych gier w nastepnym roku gdy wyjdzie. Chociaz z drugiej strony od kiedy grafika jest najwazniejsza w MMO? Wystarczy popatrzec na wszystkie nowe produkcje ktore w starciu z bardzo leciwym graficznie WoW-em (tak wiem, grafika ulepszana z kazdym dodatkiem i z wieloma patchami) wypadaja naprawde kiepsko. Co jak co, ale grafa to jedna z ostatnich rzeczy na jakie zwracam uwage zastanawiajac sie nad jakas gra i wcale nie chodzi mi tylko o MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować