Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy The Elder Scrolls Online wygląda tak samo, jak Skyrim? Zobacz galerię nowych screenów

41 postów w tym temacie


Tereny wyglądają ładnie, za to postacie żenująco... obawiam się, że to mmo, o ile nie wprowadzi jakiejś rewolucyjnej mechaniki to zaliczy faila jak większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 21:31, Budo napisał:


Tereny wyglądają ładnie, za to postacie żenująco... obawiam się, że to mmo, o ile nie
wprowadzi jakiejś rewolucyjnej mechaniki to zaliczy faila jak większość.


Wszystko zależy od modelu płatności jaki wprowadzą do gry - myślę, że jako gra abonamentowa w tej chwili już praktycznie żadna gra nie ma szans się utrzymać na rynku. Ja sam na pewno abonamentówki bym nie kupił. Co innego P2F lub P2W (praktycznie to to samo :D ) - jeśli będzie ciekawa to może i się skuszę, choć miłośnikiem MMO nie jestem (mało powiedziane). TES to jednak dla mnie coś więcej niż zwykłe gry (Morrowind był pierwszą grą jaką kupiłem w cenie premierowej) :) Myślę, że na markę poleci więcej osób, choćby te, które tak licznie kupiły Skyrima - jeśli czegoś wybitnie nie schrzanią to może być samograj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie skończyło jak z The Old Republic (a ten sam silnik więc może). Wszystkie promo screeny i filmiki na teksturach w wysokiej rozdzielczości z sama gra wygląda jak rozmyta sraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ta, Morrowind dla mnie też był specjalny, to była moja pierwsza kolekcjonerka ;]
Dla mnie jednak świat TES to single, sceptycznie podchodzę do TES mmo... seria może na tym ucierpieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2012 o 21:44, Budo napisał:

Ta, Morrowind dla mnie też był specjalny, to była moja pierwsza kolekcjonerka ;]
Dla mnie jednak świat TES to single, sceptycznie podchodzę do TES mmo... seria może na
tym ucierpieć :/


Już jakiś czas tą grę robią, więc mam nadzieję, że przemyśleli całą koncepcję oraz to jaki gra będzie miała wpływ na uniwersum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni zrobili z Argonianami? Jezu w Skyrimie wygląd super a tutaj taka kupa. Tragedia. Postacie bez hehłmów naprawde kiepścizna.

A teren? Teraz 90% gier ma ładny teren >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 08:45, Ezio948 napisał:

Ktoś wie co to za miejsce szóstego obrazka? zaraz po tych argonianinach. TO JEST MORROWIND


No to, że Morrowind to spostrzegłem po samym strażniku, którego armor nosiłem w Morrku przez 80% gry, ale coto za miejsce konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 20:48, byverter napisał:

Skyrim jest strasznie brzydki, więc to bez znaczenia.


Jak się ściągnie sensowne mody, tekstury itd. to nie powiedziałbym żeby był brzydki. Tylko wtedy trzeba mieć już sensowną maszynę, bo max detali z hd teksturami i innymi modami byle co nie uciągnie.

A sam tes:online jak dla mnie będzie porażką, jak większość mmo. Co do grafiki to jak wcześniej wspominano, na poziomie morrowinda z modami. Lepiej niech robią następną część singla, bo to im dobrze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazki w wysokiej rozdzielczości, ale zrobione ze screenshotów, które musiały być strzelone z bardzo niskiej rozdizelczośći ... sens nijaki. W efekcie ma się wrażenie, że grafika jest słaba, szczególnie dla obiektów bliskich - postaci etc.
I to ma być f2p ? No to pożegnać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 20:48, byverter napisał:

Skyrim jest strasznie brzydki, więc to bez znaczenia.

pozniej Ci wrzuce screeny ze skyrima na high/medium z modami i wtedy zobaczysz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 19:21, SerwusX napisał:

Zapewne nie będzie nawet widoku pierwszoosobowego (raczej ciężko z lagiem coś takiego
zrobić), a inaczej w TESy nie gram. :<


Ma być ale ma się w nim widzieć sam celowniczek, bez rąk z bronią itp. Czyli bieda i bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę więc że zamiast pograć w dawnguarda którego nawet zapewne bez podstawki samego nie kupię, prędzej pocisnę w mmo? Po roku wydania podstawki dostanę prędzej nastepną produkcję niż dodatek? Ha! Co najlepsze jeszcze widze wiadomości w stylu : Polska wersja prawdopodobnie niedługo wyjdzie? Na Święta? Żałuję że wydałem te pieniądze, następnym razem zamówię sobię jednak grę zza miedzy bo Cenega nie ma kompetencji aby coś z tym fantem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Kojarzycie Jessego Coxa? Umieścił na swoim kanale wrażenia z paru godzin z wersją alfa tej gry i... No, zaskoczył mnie paroma informacjami. Na przykład tym, że system walki będzie jak połączenie tego ze Skyrima i Guild Wars 2, że będzie tylko 6 skilli z większej puli na pasku, że będzie ogromne open-world PvP... A wszystkie "zapowiedzi" raczej przedstawiają tę grę jak totalnego WoW-klona. Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować