Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda rozgrywka w Painkiller Hell & Damnation - zobacz najnowsze wideo

6 postów w tym temacie

Adam Berlik

Painkiller Hell & Damnation, czyli odświeżona wersja Painkillera, tworzona przez polskie studio The Farm 51, została zaprezentowany na nowym, dość długim materiale zawierającym ujęcia z gameplaya.

Przeczytaj cały tekst "Tak wygląda rozgrywka w Painkiller Hell & Damnation - zobacz najnowsze wideo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik nie powala, ale grą jestem zainteresowany - zwłaszcza dzięki coop-owi. Mam tylko nadzieje że nie będzie to kolejny DooM3:BFG edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: widać w tym starego, dobrego Painkillera, w którego grałem jak byłem w gimnazjum (choć premierę miał znacznie wcześniej).
Po drugiej: super melodia leciała w tle :)
Po trzecie: bardzo mi się spodobało ostrzeżenie podane od 2:31- jakby gra się niektórym nie podobała to twórca ostrzegał że gra wymaga "skilla" ;D
Po czwarte: jak tak sobie patrzę na animację w co-opie drugiego gracza to bym powiedział trochę lipa, ale jak przypomniałem sobie jak to wygląda w Serious Sam to źle nie jest i mi się to podoba.
Po piąte: czekam na premierę, będzie moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 15 zeli sobie odpuścisz? Żartujesz chyba :). Co do koślawego ruszania się postaci w multi, chodzi o to ze drugi gracz miał skórkę evil monka i grał jak ciapa bez bunhopingu :P W becie troszkę się poruszanie zrobiło inne (jakby lekko ociężałe) no ale liczymy że to zmienią tak by przypominało jak najbardziej starego PK na multi. Liczy się SKILL a Quake 3 arena przy PK po prostu nie nadążał, bo z bunhopingiem to była MOOOOOOOOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować