• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Backside

Rejestracja, a dostęp do bonusów NXK (m.in. do CDP!)

Pytanie

Cóż, w związku z brakiem odpowiedzi CDP na maila (od przeszło 2 tygodni) interweniuję na forum.

Po zarejestrowaniu kolekcjonerskiej edycji The Elder Scrolls III otrzymałem takiego maila:

"Dziękujemy za zakup gry Elder Scrolls III: Morrowind - Edycja Kolekcjonerska, The. Dzięki elektronicznej rejestracji na stronie gram.pl uzyskałeś dostęp do bonusowych materiałów, jakie zgromadziliśmy dla posiadaczy tego tytułu. Aby pobrać materiały, wejdź na stronę: http://www.gram.pl/BonusXKN/ Liczba dodatków dostępnych do pobrania będzie się stale powiększać - o czym będziesz na bieżąco informowany! Zachęcamy również do odwiedzenia strony http://extraklasyka.gram.pl, na której znajduje się szczegółowa prezentacja wszystkich tytułów eXtra Klasyki neXt, jak również informacje o serii. Pozdrawiamy, Zespół gram.pl"


Zadowolony i zdziwiony, że pomimo rejestracji tak starej gry dostaję coś ekstra, wchodzę na podanę stronę, gdzie zastałem taką informcję:

"Niestety nie posiadasz na swoim koncie żadnej z gier dostępnych w serii eXtra Klasyka Next. Aby dowiedzieć się więcej o tej serii odwiedź stronę http://extraklasyka.gram.pl/. "


Za stary jestem, żeby się tym przejmować, ale ciut się zawiodłem. Pomyślałem - "albo system automatycznych maili zawiódł i wysłał zaproszenie nie tam gdzie trzeba ALBO CDP postępuje nie fair, czy też w innym języku nie etycznie".
Bardzo bym się zdziwił, gdyby stosowali tak prymitywne metody jak zaproszenie do rzekomych downloadów poprzedzając "przymusem" zakupu kolejnej gry.
Jednakże, jak wspomniałem, CDP nie raczyło odpisać. A ja z kolei nie mam ochoty mailować po różnych osobach, żeby za wszelką cenę sprawę wyjaśnić.

Liczę więc na odpowiedź kogoś z pracowników czy osób, którym też to się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

62 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.05.2006 o 23:25, Backside napisał:

Liczę więc na odpowiedź kogoś z pracowników czy osób, którym też to się przytrafiło.


rzeczywiscie, wchodze na http://www.gram.pl/BonusXKN/

a tam taki komunikat:
"Niestety nie posiadasz na swoim koncie żadnej z gier dostępnych w serii eXtra Klasyka Next. Aby dowiedzieć się więcej o tej serii odwiedź stronę http://extraklasyka.gram.pl/."]

tu niektore z gier zarejestrowanych na moim koncie, które sa też dostepne w eXtra Klasyka Next:
Elder Scrolls III: Morrowind, The
Gothic
Gothic II
Worms 3D

najprawdopodobniej maja bledy w funkcji rozpoznajacej gry i daja dostep do bonusów tylko dla gier kupionych w serii XKN; moze sprawdzaja tytul gry i serie [ignorujac gry z poza XKN]

moim zdaniem powinni dac tez dostep tym ktorzy kupili wymienione tam gry wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zwlaszcza, ze o ile pamietam twierdzili, ze bedzie taka mozliwosc. Ja mam Gothica 2 i rowniez nie moge dostac sie do bonusow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O cieszę się, że mam odzew, a nocny topic nie zniknie :].
Mam więc nadzieje, że ktoś zajmie się także tą sprawą ("aferą" :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.05.2006 o 07:39, Crazy frogus napisał:

To muszą być gry z serii NXK a nie wydania poprzednia. Ja zarejestrowałem Gothic z NXK i jest.


Witam,

Dostęp do dodatków powinni mieć również posiadacze poprzednich edycji. Problem z dostępem do dodatków badają już nasi programiści. Dzieki za info i przepraszamy za kłopoty.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czy jak kupiłem gre w dziale używki to też mam dostęp do dodatków?? Bo obecnie go nie mam - nie wiem czy to błąd czy tak ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam Heroes III i Worms 3D i żadnego maila z bonusami nie otrzymałem. Ze stronką mam takie problemy jak reszta, a moja przeglądarka do Mozilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam dostęp do dodatków jedynie do Silent Storm. Natomiast mam zarejestrowanych kilka gier z wcześniejszych edycji (premierowe, NXK, Extra Gra...), które również są dostępne w NXKN, ale dostępu do dodatków nie mam.
Przeglądarka to Opera 8.54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zalogowany na 100% ;)
A i w IE i FF jest identycznie

z tego co jest w Extra Klasyce Next posiadam:
wydania premierowe: Morrowind, Gothic II, Colin McRae Rally 3
platynowa kolekcja: Settlers 4 Złota Edycja

Może coś jest z tym, że te gry były rejestrowane jeszcze na cdprojekt.info, przed startem gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem zalogowany, z Extra Klasyki posiadam zarejestrowane gry:
- Morrowind (stara Nowa Extra Klasyka)
- Silent Storm + Sentinels (Platynowa Kolekcja)
- Worms 3D (Edycja Premierowa)
- Spellforce 2 (ale nie złota edycja, więc nie wiem, czy się liczy, jest to Edycja Premierowa, która, jak się nie mylę, była jednocześnie Extra Grą)
Nie mam jednak dostępu do żadnego bonusu, bo "nie posiadam zarejestrowanych gier z Extra Klasyki Next"

Poza tym, czy poradnik zal;icza się do tych bonusów, czy też jest jakoś osobno, na płytce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jestem zalogowany na 100 %, mam zarejestrowaną edycję spellforce z nowej extra klasyki (nie next) i też dostałem takiego maila. Wchodzę na tę stronę i otrzymuję komunikat


Niestety nie posiadasz na swoim koncie żadnej z gier dostępnych w serii eXtra Klasyka Next. Aby dowiedzieć się więcej o tej serii odwiedź stronę http://extraklasyka.gram.pl/.


przeglądarka internetowa której używam to firefox, to samo dzieje się na IE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.05.2006 o 12:06, Fagno napisał:

jestem zalogowany na 100 %, mam zarejestrowaną edycję spellforce z nowej extra klasyki (nie next) i też dostałem takiego maila. Wchodzę na tę stronę i otrzymuję komunikat

>

Dnia 26.05.2006 o 12:06, Fagno napisał:

Niestety nie posiadasz na swoim koncie żadnej z gier dostępnych w serii eXtra Klasyka Next. Aby dowiedzieć się więcej o tej serii odwiedź stronę http://extraklasyka.gram.pl/.


Mario już to wyjaśniał:
"Dostęp do dodatków powinni mieć również posiadacze poprzednich edycji. Problem z dostępem do dodatków badają już nasi programiści. Dzieki za info i przepraszamy za kłopoty."
Pracują nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już wiem, w czym jest problem:)
Mianowicie Jak na razie TYLKO gry z Nowej Ekstra klasyki Next mają dostęp do dodatków. Zarejestrowane starsze Kolekcje Klasyki i gry premierowe które przeszły do klasyki jeszcze nie, aczkolwiek jest to stan przejściowy i za kilka godzin niezależnie w jakiej edycji kupowaliście gry będziecie mieli dostęp do bonusów :P

Więc za parę godzin obojętnie czy np. Gothic’a II macie w klasyce czy w wydaniu premierowym dostęp do dodatków otrzymacie.

Hieh… mam nadzieję, że już wszystko w tym temacie wyjaśniłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już za parę godzin? To wy nie macie dzisiaj wolnego na oglądanie pielgrzymkę papieża ;)

Dla ścisłości dodam, że nikgo za to nie winię, sam korzystam z dnia wolnego, ale pielgrzymka średnio mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować