Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

XCOM: Enemy Unknown: dodatek Slingshot zabierze nas do Chin, zobacz screeny

23 postów w tym temacie

Heh, a ktoś kilka newsów wcześniej zastanawiał się, czy w XCOM-ie można w ogóle jakieś DLC zrobić. Ot i jest odpowiedź - z pierwszej ręki. A to dopiero początek festiwalu wydawania pierdół. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie powiedzieli przy okazji że w Polsce jak na razie większość jeśli nie wszystkie kody na DLC Elite Soldier Pack na Xboxa 360 nie działają... Więc może zanim wydadzą kolejne DLC to sprawią żeby istniejące już działały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem gre nie w preorderze ale mam tego "soldżer paka" (był w pudełku kod do Steam'a) i nawet nie za bardzo sie orientuję co on zmienia...
Chodzi o te hełmy (beznadziejne z resztą) i wygląd zbroi? Coś jeszcze?

A wracając do DLC, to na pewno nie kupię, bo wnosi niewiele. Gra sama w sobie jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 17:45, Abi_Dalzim napisał:

Ja zamówiłem gre nie w preorderze ale mam tego "soldżer paka" (był w pudełku kod do Steam''a)
i nawet nie za bardzo sie orientuję co on zmienia...
Chodzi o te hełmy (beznadziejne z resztą) i wygląd zbroi? Coś jeszcze?

A wracając do DLC, to na pewno nie kupię, bo wnosi niewiele. Gra sama w sobie jest świetna.


Nie chodzi o te hełmy itp tylko o to jak traktuje się klienta. Jak kupujesz grę i mówią ci że coś ma być a nie ma to to jest zwyczajne kłamstwo i oszustwo. Elite Soldier Pack był do wszystkich gier z "pierwszego tłoczenia" :P Zanim dostaną kasę to obiecują bonusy, prezenty itp, a jak już zapłacisz to mają Cię głęboko w D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 17:30, Henrar napisał:

> "Dodatek". Drodzy redaktorzy nazywajmy rzeczy po imieniu. DLC to nie dodatek.
Nie, wcale.

No nie. Nazywanie tych śmiesznych DLC jako dodatków mija się z celem. 3mapki, 5 bronik, 2 wozy i to ma być dodatek? Dodatek powinien Dodawać rzeczy których przejście zajmie nam dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 17:57, Skrzypiec napisał:

> > "Dodatek". Drodzy redaktorzy nazywajmy rzeczy po imieniu. DLC to nie dodatek.

> Nie, wcale.
No nie. Nazywanie tych śmiesznych DLC jako dodatków mija się z celem. 3mapki, 5 bronik,
2 wozy i to ma być dodatek? Dodatek powinien Dodawać rzeczy których przejście zajmie
nam dużo czasu.

Dodatek, jak sama nazwa wskazuje, DODAJE. Nieważne, ile.

Swoją drogą, tak mnie naszło właśnie na rozmyślania:
Ultra "hardkorowi" gracze zawsze twierdzą, że DLC kupują głównie casuale i lamerzy. Owy XCom miał być właśnie taką grą dla "hardkorów". Tak więc, gdzie problem? DLC się nie sprzeda, więc Firaxis nie wyda następnych. I konflikt zażegnany. Chyba, że... nie wiem, wstyd zakładać, ale... może "hardkorowcy" gadają od rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dared00

Wiesz że w dzisiejszych czasach sam fakt że jesteś na gram.pl, czytasz tutaj newsy i jeszcze komentujesz czyni Cię i wszystkich innych hardcorowcami :P Tak się nam dzisiaj ta definicja rozmyłą bardzo...

Co do DLC to dawniej było coś takiego jak Expansion pack, czyli dodatek, roszerzenie. I było zazwyczaj wydawane normalnie tak jak gra. DLC poczatkowo to była nazwa dla określenia contentu do pobrania który był zbyt mały żeby opłacało się go wydawać w fizycznej formie, patrz słynna zbroja konia :D Dziś to się już zatarło trochę i DLC nazywa się bardzo często wszystko co wychodzi po premierze po prostu. Miał na to wpływ też niewątpliwie rozwijający się rynek cyfrowy. Jak dla mnie czy to Expansion Pack, czy DLC czy cyfrowe czy fizyczne jest bez znaczenia o ile zachowany jest sensowny stosunek ceny do oferowanej zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC to złoooo.... Taa... Tylko, że... Nikt nikogo nie zmusza do kupowania. Jak już są i nie są lokalizowane to tragedia. Jak nei są to obosze... Jak mi soię gra podoba i spędziłem z nią trochę czasu, to jak wyjdzie do niej coś fajnego to i owszem kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 18:08, cHICEK napisał:

Wiesz że w dzisiejszych czasach sam fakt że jesteś na gram.pl, czytasz tutaj newsy i
jeszcze komentujesz czyni Cię i wszystkich innych hardcorowcami :P Tak się nam dzisiaj
ta definicja rozmyłą bardzo...

Bleh, a co, jak nie chcę być hardkorowcem? Damn, muszę się ratować: GRAM NA EASY, GRAM NA FACEBOOKU, GRAM NA KOMÓRCE W ANGRY BIRDS, ratunku, nie chcę być hardkorowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 18:04, Dared00 napisał:

Swoją drogą, tak mnie naszło właśnie na rozmyślania:
Ultra "hardkorowi" gracze zawsze twierdzą, że DLC kupują głównie casuale i lamerzy. Owy
XCom miał być właśnie taką grą dla "hardkorów"?

Bzdura, nie wiem jak odmóżdżoną wersję Ufo: Enemy Unknown można nazywać czymkolwiek hardcorowym. Gra ewidentnie powstała pod konsolowych casuali, wystarczy pograć choć przez chwilę. Stąd też i badziewne DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 19:57, michal_w napisał:

> Swoją drogą, tak mnie naszło właśnie na rozmyślania:
> Ultra "hardkorowi" gracze zawsze twierdzą, że DLC kupują głównie casuale i lamerzy.
Owy
> XCom miał być właśnie taką grą dla "hardkorów"?
Bzdura, nie wiem jak odmóżdżoną wersję Ufo: Enemy Unknown można nazywać czymkolwiek hardcorowym.
Gra ewidentnie powstała pod konsolowych casuali, wystarczy pograć choć przez chwilę.
Stąd też i badziewne DLC.


Jaki masz profil na steamie? Chce zobaczyć twój achievement za impossible/ironman, ty taki hardcorowy gracz, który ownował oldschoolowe ufo nie ma pewnie problemu z takim casualowym/odmóżdżonym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować