Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 bez możliwości zmiany ustawień kolorów

20 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Kilka dni temu przedstawiciel DICE, Michael Kalms, zapowiedział, że gracze otrzymają możliwość wpisania komendy w konsoli, która pozwoli im na zmianę kolorów w Battlefieldzie 3. Okazało się jednak, że za bardzo się pospieszył.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 3 bez możliwości zmiany ustawień kolorów" na gram.pl

Aha, czyli jesteśmy dumni z tej grafiki i nam się podoba, więc wam też musi, niezależnie czy tego chcecie czy nie. Oj, DICE... serio wam to przeszkadza, gdyby ktoś chciał wybrać pomiędzy dwiema wersjami graficznymi?

Szczyt nadęctwa i buractwa. Typowy syndrom internetowego trolla, bo gdyby miał coś takiego powiedzieć fanom prosto w oczy to by dostał sporą dawkę "feedbacku".

Hahah, dobre. Nie no więcej takich Mądrych decyzji po proszę? Może jeszcze mam grać tak jak twórcy sobie życzą? Za campienie snajperem - ban.
BTW. To największy idiotyzm we wszelakich fpsach. Mam snajperkę to kampię, a nie że się pełno osób przyczepia za campienie bo nie potrafią pomyśleć i mnie obejść po trzecim z rzędu zgonie.

Dobra, Dice, dla mnie to wy właśnie w tym momencie sięgnęliście już dna. Nie wiem czy to przez EA, czy tak sami z siebie, ale staliście się następną tandetną firmą w moich oczach i straciłem do was resztki szacunku.

To właśnie mody czyniły tę serie wyjątkową - wiele z nich przewyższało jakościom ich produkty - Forgotten Hope, Desert Combat, Project Reality, Point of Existence... Dobrze że nie wykupiłem kretyńskiego premium bo musiałbym przyjąć ich dwa ostatnie dodatki które się zapowiadają na dziadostwo i tandetę, ale co ja tam wiem w końcu gram w bf od 1942... Mogą być dumni ile wlezie ale tego że grę odpala się z przeglądarki to kpina i nic tego nie zmieni...

Nie macie zamiaru zmieniac- wasza sprawa, ale czemu innym nie wolno? Kiedy przeczyta to pewien pazerny grubas to dostanie przepukliny ze smiechu, brawo chlopaki, jak juz spadac to z hukiem, tez tak uwazam :]

Czystej wody bełkot.

Z tym BF3 to komedia, oświetlenie robi wrażenie ale tylko wtedy, gdy chcemy zobaczyć moc naszego nowego kompa za parę tysięcy. Przy regularnym graniu oświetlenie działa na nerwy, do tego to słońce równie mocne co latarka. Albo latarka mocna jak słońce...

Parafrazując powiedzenie o niesikaniu pod wiatr - walka z przeciwnikiem gdy ma się przed sobą słońce jest wkurzająca.
Co było jednym z najczęściej zgłaszanych problemów, od bety i alphy włącznie? Właśnie problem z oświetleniem.

Ta, a ludzie się pluli że jak się nie zgłasza uwagi podczas testów beta to jest się mendą grającą za darmo...

Latarka jak słońce to jedno. Ale żeby lunety snajperek świeciły się jak latarki to już coś. Ja rozumiem, fajny smaczek ale nie, że snajperowi ciągle świeci się luneta sygnalizując " Tu jestem, zabij mnie". Gdyby to były błyski lunety czy coś. No i jeszcze, że luneta się świeci gdy jesteś w całkowitym cieniu (np. w budynku) to już coś.

A wracając do oświetlenia - http://img819.imageshack.us/img819/8770/09b87c51a4bd0e5b93c97bd.png .
Właściwie, na niektórych mapach granie to masochizm (noshahr canals na squad rush).

Dnia 24.10.2012 o 21:38, KamyK_84 napisał:

Staaaare, sprzed roku i sprzed patcha. o.O Względem tego poprawili, ale i tak jest beznadziejnie.

Miałem wrócić do BF3, ale sobie odpuszczę. Jak mnie najdzie na shootery, to Planetside 2 odpalę.

Dnia 24.10.2012 o 21:40, Feallan napisał:

Staaaare, sprzed roku i sprzed patcha. o.O Względem tego poprawili, ale i tak jest beznadziejnie.

To wydawali patche? Ja myślałem, że to tylko tak dla zmyły trzeba było ściągać te gb.

Dnia 24.10.2012 o 21:38, KamyK_84 napisał:

Latarka jak słońce to jedno. Ale żeby lunety snajperek świeciły się jak latarki to już
coś. Ja rozumiem, fajny smaczek ale nie, że snajperowi ciągle świeci się luneta sygnalizując
" Tu jestem, zabij mnie". Gdyby to były błyski lunety czy coś. No i jeszcze, że luneta
się świeci gdy jesteś w całkowitym cieniu (np. w budynku) to już coś.

Heh dokładnie pamiętam jak na Khargu jeszcze z bazy Abramsem nie wyjechałem i widze świecącą się lunetke na kominie - oczywiście dokładnie wymierzony strzał i delikwent jest załatwiony... Ten efekt powinien być widoczny tylko dla innych snajperów w trybie celowania i to tylko wtedy jak np do niego się wchodzi i wychodzi - szybkie mignięcie i tyle w obecnej postaci jest to niedorzeczne i tylko utrudnia grę - albo dochodzi to takich dziwactw jak snajpera z holo albo acog...

Zaloguj się, aby obserwować