Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Narzędzia modderskie do Rage`a nadal w drodze

17 postów w tym temacie

to co zrobili z bfg to tylko zmarnowany czas i czy nie lepiej było dać patch do doom 3 dostosowany do panoramicznych monitorów ?. Ale nie lepiej wydać jeszcze raz i ktoś się nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 08:49, mandragora1 napisał:

to co zrobili z bfg to tylko zmarnowany czas i czy nie lepiej było dać patch do doom
3 dostosowany do panoramicznych monitorów ?. Ale nie lepiej wydać jeszcze raz i ktoś
się nabierze.


Ograniczasz się do jednej platformy którą posiadasz a zapomniałeś o konsolach. Ja np na pewno nabędę grę na PS3 więc dla mnie i dla tysięcy innych zrobili tą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 10:05, golic napisał:

Ograniczasz się do jednej platformy którą posiadasz a zapomniałeś o konsolach. Ja np
na pewno nabędę grę na PS3 więc dla mnie i dla tysięcy innych zrobili tą edycję.

ja piszę o wersji dla pc. Jeśli chodzi o konsole to dobrze bo gra wygląda lepiej tyle że jak wspomniałem ludzi na pc zrobili w bambuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 09:55, Moooras napisał:

To jeszcze ktoś pamięta o tej grze?

Chyba nikt. Ja sobie pewnie o niej przypomne gdy bedzie w promocji na Steamie za 2,5 ojro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 13:06, Boro666 napisał:

Chyba nikt. Ja sobie pewnie o niej przypomne gdy bedzie w promocji na Steamie
za 2,5 ojro

Na Steamie nie kupisz ze względu na blokadę regionalną naszej ukochanej Cenegi - możesz jedynie kupić edycję New Premium Games w "atrakcyjnej promocji" na Gramie (lub gdzie indziej)... :)

P.S. Ja gierkę mam zafoliowaną nawet, ale zainstaluję dopiero jak nadrobię inne zaległości... A ponoć krótka nie jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 13:06, Boro666 napisał:

> To jeszcze ktoś pamięta o tej grze?
Chyba nikt. Ja sobie pewnie o niej przypomne gdy bedzie w promocji na Steamie za 2,5
ojro

Ciekaw jestem, jak kupisz Rage''a na Steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 13:18, Janek_Izdebski napisał:

> Chyba nikt. Ja sobie pewnie o niej przypomne gdy bedzie w promocji na Steamie
> za 2,5 ojro
Na Steamie nie kupisz ze względu na blokadę regionalną naszej ukochanej Cenegi
- możesz jedynie kupić edycję New Premium Games w "atrakcyjnej promocji"
na Gramie (lub gdzie indziej)... :)

P.S. Ja gierkę mam zafoliowaną nawet, ale zainstaluję dopiero jak nadrobię inne zaległości...
A ponoć krótka nie jest... :)

A co za problem zalogowac sie do sklepu Steam z innego kraju lub poprosic kolege by kupil? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 14:52, Boro666 napisał:

> > Chyba nikt. Ja sobie pewnie o niej przypomne gdy bedzie w promocji na Steamie

> > za 2,5 ojro
> Na Steamie nie kupisz ze względu na blokadę regionalną naszej ukochanej Cenegi

> - możesz jedynie kupić edycję New Premium Games w "atrakcyjnej promocji"

> na Gramie (lub gdzie indziej)... :)
>
> P.S. Ja gierkę mam zafoliowaną nawet, ale zainstaluję dopiero jak nadrobię inne
zaległości...
> A ponoć krótka nie jest... :)
>
A co za problem zalogowac sie do sklepu Steam z innego kraju lub poprosic kolege by kupil?
;)


Jest takie ryzyko, że admini steama po wykryciu takiej praktyki zamkną konto, lub ewentualnie usuną grę. I tyle, A jak ktoś ma sporo gier na steamie to nie będzie ryzykował permabana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 14:52, Boro666 napisał:

A co za problem zalogowac sie do sklepu Steam z innego kraju lub poprosic kolege
by kupil? ;)

Za vpn mogą Ci usunąć grę z biblioteki lub zbanować konto. Co do "giftu", masz rację - zawsze ktoś takowy może Ci przesłać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 14:58, KrzysztofT napisał:

> > > Chyba nikt. Ja sobie pewnie o niej przypomne gdy bedzie w promocji na
Steamie
>
> > > za 2,5 ojro
> > Na Steamie nie kupisz ze względu na blokadę regionalną naszej ukochanej Cenegi

>
> > - możesz jedynie kupić edycję New Premium Games w "atrakcyjnej promocji"

>
> > na Gramie (lub gdzie indziej)... :)
> >
> > P.S. Ja gierkę mam zafoliowaną nawet, ale zainstaluję dopiero jak nadrobię
inne
> zaległości...
> > A ponoć krótka nie jest... :)
> >
> A co za problem zalogowac sie do sklepu Steam z innego kraju lub poprosic kolege
by kupil?
> ;)

Jest takie ryzyko, że admini steama po wykryciu takiej praktyki zamkną konto, lub ewentualnie
usuną grę. I tyle, A jak ktoś ma sporo gier na steamie to nie będzie ryzykował permabana.


To jest mit. Poza tym mozesz pojechac np. do UK i tam sie zalogowac, kupic gre itd. Nikt ci nie moze tego zabronic. Steam jest tylko platforma i ograniczenia regionalne to jedynie wymysly lokalnych dystrybutorow, a nie Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 19:21, Boro666 napisał:

To jest mit. Poza tym mozesz pojechac np. do UK i tam sie zalogowac, kupic gre
itd. Nikt ci nie moze tego zabronic. Steam jest tylko platforma i ograniczenia regionalne to
jedynie wymysly lokalnych dystrybutorow, a nie Valve.

Za każdym gdy instalujesz nową grę na Steam podpisujesz "Umowę Użytkownika Steam" godzisz się na to, że Valve może usunąć Twoją grę z biblioteki lub zbanować konto, jeżeli aktywujesz grę przeznaczoną dla innego regionu (głównie chodzi o tańsze, rosyjskie klucze) lub używasz vpn w celu zmiany regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować