Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Medal of Honor: Warfighter - Co nas czeka w trybie multiplayer? Przegląd map i funkcji oferowanych przez ten wariant rozgrywki

14 postów w tym temacie

Adam Berlik

W kolejnym dniu Tygodnia z Medal of Honor: Warfighter po raz pierwszy (z dwóch) przyglądamy się rozgrywce wieloosobowej. Jakie tryby zabawy i mapy ma do zaoferowania multiplayer produkcji duetu Danger Close i Electronic Arts?

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Medal of Honor: Warfighter - Co nas czeka w trybie multiplayer? Przegląd map i funkcji oferowanych przez ten wariant rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek jest w stanie mi przyblizyc wielkosc map? Gralem chwile w MoH z 2010 i tam niektore mapy byly dosc nale/waskie.

Jak wyglada sytuacja tutaj? Gdybyscie mieli porownac do CoD 4, mapy sa bardziej rozbudowane, wieksze i daja wiecej mozliwosci taktycznych czy raczej jest to na zasadzie coda czyli male mapki, max 3 drogi dojscia do celu, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 10:41, Reffanov napisał:

Szkoda że gram.pl nic nie wspomniał o pierwszych recenzjach. A z nich wynika że MoHW
to coś pomiędzy gniotem a przeciętniakiem.


Tak czułem, że się tu utyskiwania pojawią. Spokojnie, trochę cierpliwości - nie będę robił przeglądu ocen na podstawie czterech recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 11:25, Blazkovic napisał:

@Reffanov

Jesli recenzenci maja czelnosc jachac gre EA to znaczy ze to totalny gniot.


Nie powiedziałbym żeby gra była totalnym gniotem (chociaż grałem w nią tylko godzinę). Fakt faktem zdarzają się dziwne bugi jak respawn i momentalne wpadnięcie pod mapę (a w konsekwencji śmierć) czy respawn na mapie w miejscu z którego nie da się wyjść (albo ja nie znalazłem wyjścia).

Są jednak trzy rzeczy które mnie bolą:
1. w BF3 do zabicia kogoś z karabinu, nawet z większej odległości potrzeba około 5 pocisków (jeżeli potrafi się strzelać i się trafia). Dla tej samej odległości w nowym MoH czasami i cały magazynek nie wystarczy.
2. Celowanie zachowuje się tak jakby jednocześnie wskaźnik poruszał się ze zbyt dużą szybkością (w stosunku do przesunięcia myszką) i jednocześnie za wolno a dodatkowo miał akcelerację (o dziwo ta sytuacja występuje tylko w MoH i BO a nie w BF3 i MW).
3. Interfejs jest dość chaotyczny, ale może to po prostu kwestia przyzwyczajenia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w MoHW godzinę u znajomego i wszystko można opisać jednym słowem: "żenada". Sama gra jest przeciętna, ale nic nie wyrazi zawodu, jaki odczułem wobec całej akcji marketingowej i ostatecznego wyniku, będącego jednym wielkim przerostem formy nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem kilka minut temu grę. Moje uwagi:

1. Gra niestety okazała się wielką porażką. System strzelania, celowania, wygląd broni jak kilka lat temu.
2. Straszny chaos w menu, wydaje mi się że ponad połowa tych wszystkich rzeczy jest zbędna
3. Dużo błędów, ale w zasadzie to pierwszy dzień tej gry, więc nigdy się do tego nie przyczepiam.
4. Nie warte 130 zł, za gre dałbym maź 49.
5. Skrzywiony BF3 uważam MoH za nieudaną kopię.
6. Nie polecam zakupu tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko ja uwazam ze Multi to dziadostwo... najbardziej zenujace jest wlasnie wrypania prawie calego magazynku w kolesia a on nadal zyje a w dodatku on zabija nas kilkoma strzalami... no i nie wykozsytany potencjal silkina frostbite 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za chwilę odpalę swój egzemplarz i zobaczę ile jest warta.Nie nastawiam się ani negatywnie ani pozytywnie.

@ Arsmorendi
Ja już dawno przestałem się ekscytować tym całym szumem marketingowym.Wiadomo przecież że każda sroczka swój ogonek chwali.

@ Reffanov
Jeśli do wyrobienia sobie opinii o produkcie wystarczają ci cztery recenzje to jesteś albo minimalistą albo nie wiele ci do szczęścia potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 19:55, calwert napisał:

@ Reffanov
Jeśli do wyrobienia sobie opinii o produkcie wystarczają ci cztery recenzje to jesteś
albo minimalistą albo nie wiele ci do szczęścia potrzeba.


Cheat Code Central - 5.4/10
Destructoid - 5/10
Eurogamer - 5/10
Gameblog.fr - 5/10
Gamekult - 5/10
GameReactor.se - 5/10
GamersGlobal.de - 7/10 (SP only)
Gamestar.de - 7.3/10
GamesThirst - 6/10
NowGamer - 6.5/10 (PS3)
Polygon - 4.5/10
PSX Extreme - 6/10

Chyba trochę więcej niż cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować