Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III: rekordowa liczba zamówień przedpremierowych!

19 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Ubisoft ogłosił, że Assassin’s Creed III jest grą, na którą gracze najchętniej składają zamówienia w pre-orderze w całej historii firmy. Poprzedni rekord, należący do Assassin’s Creed Revelations został pobity dwukrotnie!

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed III: rekordowa liczba zamówień przedpremierowych!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który to już raz Ubi chwali się tym że ich kolejna gra zamawia się lepiej niż poprzednia? To już się naprawdę nudne robi... Nie mówiąc już o tym że najbardziej preorderowana i hypeowana gra wale nie musi być najlepszą odsłoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie masz rację.
Ale nie da się ukryć, że Ubi musi się czymś pochwalić, żeby nakręcić - podobno i tak wysoki - popyt na grę.

@sebaa400 - nie wiesz, bo nie grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to zmiany w silniku dotyczyły głównie renderowania większej ilości postaci jednocześnie. Po drugie to jest konsolowa wersja, lepszą grafikę zobaczysz z pewnością na PC. Choć nie o generacje lepszą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że popyt na pre-ordery jest taki wysoki - wreszcie wychodzi pełnoprawna część trzecia, w dodatku z szumnymi zapowiedziami Ubi, że znacznie grę poprawiło, z nowym bohaterem...
W dodatku tytuł wieloplatformowy i piąta część jednej z najpopularniejszych obecnie serii gier :) Ciężko było się spodziewać innego wyniku sprzedażowego :D
Jeszcze niech tylko jakość tej gry będzie wprost proporcjonalna do sprzedaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego pre-orderu nie złożyłem jeszcze chociaż ostatecznie zagrałbym w dniu premiery. Dobijają mnie ceny, a w dodatku na gry ubi nie mam upustu. 220zł? "Nosz kur** ***". Dobrze, że muve nie dolicza jeszcze kosztów przesyłki. Ostatnio się wykosztowałem i z Asasynem chyba sobie zaczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem ze akcja bedzie sie dziac w USA, to nie mialem watpliwosci, ze to sie swietnie sprzeda. W koncu gdzie jest najwiekszy rynek zbytu na gry? Mysle ze tworcy tez tak wlasnie pomysleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 09:58, Squork napisał:

Jak zobaczylem ze akcja bedzie sie dziac w USA, to nie mialem watpliwosci, ze to sie
swietnie sprzeda. W koncu gdzie jest najwiekszy rynek zbytu na gry? Mysle ze tworcy tez
tak wlasnie pomysleli.


Whoops, zły news xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 17:12, Rayearth napisał:

Ale syf. Pozmieniali podstawowym postaciom twarze nawet. Grafika się nie zmieniła - wciąż
ten sam badziew.

Dishonored nie ma nawet średniej (!) grafiki, a i tak to jest świetna gra. I nie wyjeżdżaj mi tu ze stroną artystyczną Dishonored bo wyśmieję :D.
A AC to mi się już trochę przejadło, choć i tak czekam, żeby zobaczyć to w akcji. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować