Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

X-Men - film, komiksy, gry

59 postów w tym temacie

A moim ulubionym mutantem jest Storm i Jean Grey.Są świetne i te ich moce takie fantastyczne.Oglądałem wszystkie cześći X-menów z parenaście razy oprócz 3 cześci bo dopiero wyszła byłem dwa razy w kinie.Baardzo mi się podobał.I tak wogule to nie wiem czemu nie którzy mówią żę to była ostatnia część X-menów przecież to nie prawda.W następnej cześci profesor będzie w innym ciele tege starca,Jean jako feniks sie odrodzi jak przystało na Feniksa.No i ten lek uzdrawiajacy z mutacji też okaże sie nie skuteczny bo pod koneic filmu Ostatni Bastion jak ten Eric siedzi przy szachach i wyciąga ręke a szacha sie porusza troszeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i chciałem dodać że grałem w tę gre X-men Rise of Legend 2 przeszedłem cała świetna jest.Też uważam że ta najnowsza gra X-men the official game to totalny kicz a z tego względu że można jedynie 3 bohaterami sie poruszać jak ktoś nie jest fanem icemana wolverina czy nightclavera a np. jak ja Storm czy Jean to tej gry wiadomo że nie kupie bo niby poco???.....no właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie info?
Ja słyszałem o produkcji "Wolverine" (ma się skupić na jego życiu), a także o filmie opowiadającym o życiu Magneto, o dzieciach w szkole Xaviera oraz jeszcze jeden ale nie pamiętam jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tych produkcjach też słyszałem ale zakończenie 3 części wskazuje jedoznacznie na dalszą część.Gdyby to miałabyć ostatnia część to by się nie kończyła nie dokończonymi zagadkami i tajemnicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się filmami nigdy niejarałem bo wychowany jestem na starych Tm-semicowych wydawnictwach i każdy odstęp od faktów znanych z gier nawet wygląd bohaterów mnie denerwuje - choć przyznam że ostatnio w filmach wygląd jest starannie odwzorowywany). Co do kreskówek to lepsza była ta nowsza wersja z cartoona network - ta starsza z foxa taka jakaś... średnia - szczególnie kulały animacje walki - znaczy takie mało dynamiczne (no i rysunki ogólnie też średnie jak i fabuła poprzekręcana). A komiksy... to dopiero - szczególnie te pierwsze w Polsce wydawane (no i oczywiście te rysowane przez Jima Lee - jednego z przedstawicieli "nowoczesnego" rysowania amerykańskich komisów). A co do filmów... Jak dla mnie Wolverine jest zbyt łagodny i taki ułożony, Storm tez w sumie bez charakteru wojownika, taka jakaś niemówiąc już o Rouge - której nawet niepamiętam jak wygląda w filmie i przez kogo jest grana, Cyclops taki bardziej wymoczkowaty niż w komiksie i Jean Grey... Też niepasuje mi do osoby która mogła by być w przyszłości Phonix... No i brakuje mi jeszcze większej roli Collosusa (trzeciej części nieoglądałem). Co do Magneto i Xiaviera to są dobrze dobrani, tak samo jak Sabretooth i Wolverine (mimo tych wad które wcześniej wymieniłem). No i bardzo dobrze jest wykombinowany Nightcrawler. Poza tym jak ktoś chce sobie poczytac komiksy marvela w necie (w tym równierz X-men) to zapraszam na stronkę Marvela: www.marvel.com gdzie po zarejestrowaniu jest możliwość przejżenia losowo wybranego komiksu na dany dzień (nie jest tego dużo ale zawsze). No i od zarąbania jest charakterystyk wszystkich postaci tego universum wliczając wszystkie zespoły mutantów i jak i ich wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim ulubionym x-menem byl od zawsze gambit oraz rogue. to co zrobili w filmie z rogue przerabiajac laske z komiksow w standardowa amerykanska nastolatke zakrawa o pomste do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 21:25, turpis napisał:

LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nareszcie premiera Ostatniego Bastionu naDVD!!!!!!!


Dokładnie 2 listopada odbyła się polska premiera na DVD ;] Oczywiście filmik wypożyczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat wskrzeszony po ponad roku, ale co tam.

Mam pytanie, czy słyszał ktoś czy nie zamierzają nakręcić jakichś części x-mena (o kontynuacje trudno nie będzie, wszystkich jakoś by się wskrzesiło, ale mały powrót do przeszłości -więc żadnych docinek, że nie oglądałem i nie wiem co się stało bo oglądałem i wiem co się stało).

Czyli będą kolejni X-Men czy nie??

Bo nie wiem jak wy, ale chętnie obejrzałbym kolejną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego opcja edycji znika po 5 minutach??
Wybaczcie 2 post.

Mogłem najpierw pogrzebać, ale co się stało...

http://www.filmweb.pl/X-Men++Origins,2009,o+filmie,Film,id=297570
http://www.filmweb.pl/X-Men+Origins++Wolverine,2009,o+filmie,Film,id=214307

Coś bardziej konkretnego:
http://x-men.marvelcomics.pl/index.php?cmd=showNews&news=12752
http://x-men.marvelcomics.pl/index.php?cmd=showNews&news=12725

Co o tym sądzicie? Będzie hit, kit, czy lepiej żeby wogóle nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh muszę odkopać moje stare wydanie z TM-Semic,według mnie najlepszymi postaciami są Gambit za ten jego styl bycia,Logan za całokształt,Sabertooth i Magneto oraz Bishop,w dalszej lidze Omega-Red,Apocalypse,Mr Sinister
,Maverick,Cable i Collossus.Co do komiksów to wolę te stare zwłaszcza te numery które są rysowane przez Jim''a Lee.Co do filmów to owszem jak na ekranizacje są dobre ale i tak mogli by je zrobić o wiele lepiej no i co oni zrobili z Rouge w filmie ?? Wolverine został świetnie zagrany tak samo Magneto i Xavier.A do do filmu o Loganie to IMHO powinno tam być tylko Weapon X inne jego historie mogą nakręcić w innych częściach bo Weapon X zasługuje na co najmniej 3 godz i kategorię wiekową taką jak 300 bo to jest brutalna historia i nie da sie jej opowiedzieć w inny sposób.A co do historii Logana to polecam własnie Weapon X w Polsce wydany w serii Mega Marvel i Wolverine Orgin historia jego życia od dzieciństwa do 20 lat w XIX wieku o ile mnie pamięć nie myli.Oraz te stare nr X-Men''ów od TM-Semic w których pracował razem z Sabertooth''em i Maverick''iem oraz walczył z Omega Redem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham Xmenów (tak samo jak wszystko inne co wymyślili Ci z Marvela). Oglądałem niestety tylko pierwszą część trylogi :(. Obejżałem chyba wszystkie odcinki Xmen: Ewolucja, i przeczytałem dużo komiksów. Uwielbiam Wolverina i Proteus''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 17:19, Troxi napisał:

> Czy można teraz na jakimś kanale telewizyjnym oglądać X-Menów?
Czasem leci na Polsacie.


Wydaje mi się że tutaj chodziło o serial animowany a nie film. Ja ostatnio animowanych X-Menów widziałem na kanale Jetix i Cartoon Network. Jeśli tam nie nadawają to raczej nigdzie. A skoro jestem już w tym temacie to polecam wszystkim grę X-Men Legends II: Rise of the Apocalypse. Widziałem ten tytuł niedawno w sklepie za 50zł. Taka gra za taką cenę to jak za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:08, dave03 napisał:

> > Czy można teraz na jakimś kanale telewizyjnym oglądać X-Menów?
> Czasem leci na Polsacie.

Wydaje mi się że tutaj chodziło o serial animowany a nie film. Ja ostatnio animowanych
X-Menów widziałem na kanale Jetix i Cartoon Network. Jeśli tam nie nadawają to raczej
nigdzie.


Kreskówka na CN już nie leci, ale mi chodziło o film kinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie- mianowicie zastanawiam się nad kupnem Wolverine: Essential z tym że mam pewne pytanie- jak sprawdzić które komiksy należały a które nie do Wolverine: Essential? Bo nie wiem czy to są wszystkie jakie kiedykolwiek wyszły czy tylko jakaś ich seria/część...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować