Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Hej
Przeszukałem już cały net i nic nie kapuję - po dłuższym czasie zaintsalowałęm Sacred ponownie, podniosłem do wersji 1.8.26 i... kibel - po uruchomieniu gry widzę samą mapę, ale ani swojej postaci, ani żadnych innych NNPC. O ich obecności świadczy tylko blask miescza i "obwódki" z pkt. życia...
Jak przywrócić grę do normalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóz grałem i przeszedłem gre Gladiatorem. Myśle ze to najodpowiedniejsza postać w grze bo umie się osbługiwać prawie każdą bronią pozatym jesli gramy Gladiatorem mamy najwięcej życia z pośród innych klas postaci. Jeśli ktoś z was forumowiczów ma zamiar zagrac w ta gierke to grjacie Gladiatorem na pewno was nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wiem, że jednej z postaci nie raz po śmierci Premia do Preztrwania nie spada. Ale jaka to postać? I pod jakim warunkiem tak jest?
2. Gdzie jest Tyr-Harad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 15:41, elTadziko napisał:

2. Gdzie jest Tyr-Harad?


Jesli ci chodzi tu o miasto to yakiego nie ma jak juz to jest Tyr-Fasul. Jesli ci chodziloe o cos innego to sorki nie wiedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak:
Gladiatorem gra sie bardzo dobrze, moze posługiwac sie prawie wszystkimi dostepnymi w grze brońmi, ale w walece
z dużą iloscia przeciwkników (do 11) szybko ginie, bo trzeba zzłuzyc wtedy wszystkie mikstury życia.
Lepszą postacią jest według mnie Mroczny Elf, który moze uzywać broni jak i czarów co daje mu wieksza przewage w bitwie. Mroczny Elf działa szybciej niz Gladiator nawet na 15 poziomie. Przeszedłem gre oboma postaciami i uwazam ze Mroczny Elf jest o wiele lepszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w grze :( Tylko nie wiem gdzie :P
A wiecie gdzie jest zoo? I która postać i pod jakim warunkiem może mieć po śmierci Premie do przetrwania wieksza niz 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Mam problem mianowiciegdy wpisuje kody do Sacred Plus to nie działają w demie zwykłego Sacred dziełały czy to czasami nie jest spowodowane dodatkiem PLUS ??
2.Znacie jakieś triki do Sacred PLUS na zmienianie parametrów postaci (siła,zręczność itd) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do klas postaci to w Sacred są one zupełnie nierównoważne. Mroczny Elf jest postacią najsilniejszą, łatwą w prowadzeniu i wymagającą najmniej wysiłku. Zaś najsłabszą postacią jest chyba Serafia (czy jak to tam było), która nie jest ani dobrą wojowniczką, ani dobrą maginią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 17:01, master111 napisał:

1.Mam problem mianowiciegdy wpisuje kody do Sacred Plus to nie działają w demie zwykłego Sacred
dziełały czy to czasami nie jest spowodowane dodatkiem PLUS ??
2.Znacie jakieś triki do Sacred PLUS na zmienianie parametrów postaci (siła,zręczność itd)
??

Graj bez kodów poco ci one?? Odbieraja przyjemność rozgrywki :] NIe czaje tych co używają kodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 21:29, Kubeczek77 napisał:

Graj bez kodów poco ci one?? Odbieraja przyjemność rozgrywki :] NIe czaje tych co używają kodów



A nie znasz jakiiś trików na zmienianie parametrów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, mam wielki problem z gra sacred, kupilem se podstawowke, zainstalowalem gre włanczam pokazuje mi sie okieno cenega i sie wyłancza...niewiem co sie dzieje mam windowsa xp proffesional amd sempron 64 2600 radeon x700 512 ddr ram prosze o szybko pomoc pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 11:09, Przestrzeń napisał:

Otóz grałem i przeszedłem gre Gladiatorem. Myśle ze to najodpowiedniejsza postać w grze bo
umie się osbługiwać prawie każdą bronią pozatym jesli gramy Gladiatorem mamy najwięcej życia
z pośród innych klas postaci. Jeśli ktoś z was forumowiczów ma zamiar zagrac w ta gierke to
grjacie Gladiatorem na pewno was nie zawiedzie.

A ja grałem gladiatorem m.in dlatego, że na nim bardzo fajnie lezy pancerz<oczywiście statystyki liczą się bardziej>. A gre 6 razy przeszedłem mrocznym elfem i było fajnie! był bardzo szybki i wogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:37, ArtuRPGpl napisał:

siema, mam wielki problem z gra sacred, kupilem se podstawowke, zainstalowalem gre włanczam
pokazuje mi sie okieno cenega i sie wyłancza...niewiem co sie dzieje mam windowsa xp proffesional
amd sempron 64 2600 radeon x700 512 ddr ram prosze o szybko pomoc pozdro
może przez ten radeon;) a tak wogóle, to co ty chłopie robisz, że grasz 24h'' dziennie? :) Morrowind, BG1, BG2, IC i do tego jeszcze Sacred <i to +> jak ty czas na to znajdujesz? A giere spróbój u jakiegoś qmpla uruchomić, jak tam pójdzie to spytaj co on ma pod maską i nie tylko, porównaj ze swoim i masz gotową odpowiedź. A zawsz masz jeszcze pomoc techniczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:47, caramondl napisał:

> siema, mam wielki problem z gra sacred, kupilem se podstawowke, zainstalowalem gre włanczam

> pokazuje mi sie okieno cenega i sie wyłancza...niewiem co sie dzieje mam windowsa xp proffesional

> amd sempron 64 2600 radeon x700 512 ddr ram prosze o szybko pomoc pozdro
> może przez ten radeon;) a tak wogóle, to co ty chłopie robisz, że grasz 24h'' dziennie?
:) Morrowind, BG1, BG2, IC i do tego jeszcze Sacred <i to +> jak ty czas na to znajdujesz?
A giere spróbój u jakiegoś qmpla uruchomić, jak tam pójdzie to spytaj co on ma pod maską i
nie tylko, porównaj ze swoim i masz gotową odpowiedź. A zawsz masz jeszcze pomoc techniczną!


nie no co ty, baldur i reszta jeszcze przyszly, ostanio malo gram, glowniew morrowinda no ale jak teraz przyjda...:D:D dokladnie warcarft 3 baldura 1 i 2 icewinda 1 i2 i od kumpla falout 1 i fallout tactic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować