Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Grałem już w Sacreda(bez dodatku Podziemia) i dzisiaj wróciłem do gry(nadal bez dodatku). Ostatnio wybrałem gladiatora ale tym razem zdecydowałem się na leśną elfkę po przeczytaniu poradnika ze starego Clicka. Jest tam napisane że leśny elf bez problemu radzi sobie z wrogami zanim w ogóle się do niego zbliżą. Tak jak w poradniku wszystkie punkty cech wydaję tylko na zręczność a z umiejętności podnoszę tylko eksplodującą strzałę, prędkość błyskawicy i seryjny strzał(aktualnie mam w planach). Pewien sukcesu zdziwiłem się kiedy potwory(głównie gobliny) prawie doprowadzały mnie do śmierci i to nawet pojedyncze jednostki. Co robię nie tak? >,<

Zamieszczam screeny.

P.S. Ogólnie zastanawiam się żeby zacząć od nowa mrocznym elfem który(według tego poradnika) jest najsilniejszy ze wszystkich i radzi sobie bez problemu z każdym wrogiem. Głównie z powodu Battle Fog(nie widziałem jeszcze polskiego tłumaczenia). Czar unieruchamia wrogów a czas działania jest dłuższy niż czas regeneracji.

20090624231244

20090624231250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsza jest na przeszywająca strzałę z seryjnym strzałem i lepiej dawać w fizyczną regeneracje niż w zręczność. Miałem taką leśną elfkę i grało mi się łatwo. Dodam, że warto zrobić kombo seryny strzał i 3x przeszywający, jest znakomite na smoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 23:15, UMC_Hugo napisał:

P.S. Ogólnie zastanawiam się żeby zacząć od nowa mrocznym elfem /.../


Mroczny Elf jest najmocniejszą postacią w podstawce głównie ze względu na umiejętność rzucania pułapek,które działają na sporą liczę wrogów.Dodatkowo Mroczny Elf dobrze radzi sobie również w zwarciu.

Co do Leśnej Elfki to jakoś nigdy nie mogłem przekonać się do tej postaci,głównie przez to że na początku jest strasznie słaba i podatna na ataki większych grup przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż właśnie gram Mrocznym Elfem i jest niewiarygodnie łatwo. Szczególnie kiedy mam prawie cały set Bahamuta(oprócz naramienników). Zdumiewająco często dropi, mam podwójne ostrza. Jednak ten post piszę żeby się poskarżyć i może uzyskać radę co zrobić. Otóż zadania poboczne bardzo często się zacinają! Teraz właśnie poszedłem po stolarza i wróciłem z nim do zleceniodawcy, który ma wykrzyknik nad głową ale zadania nie mogę skończyć a stolarz stoi za mną. I co, mam teraz z nim łazić przez całą grę czy jak? Albo zadanie na początku gry z dostarczeniem wiadomości. Podchodziłem(zadanie próbowałem zrobić dwoma bohaterami) do kolesia z wykrzyknikiem a on wykonywał gest rękoma w stylu "nie stary, nie da rady". Po pewnym czasie zadanie zostało niezaliczone(po 3 dniach). Albo ze dwa zadania z zabiciem potworów(jednym z nich był pająk). No więc go zabiłem a zleceniodawca nie miał wykrzyknika, natomiast znaczek na mapce skakał jak porąbany pokazując puste miejsca. Jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Wpadłem na pomysł żeby zainstalować patch do mojej wersji(Sacred Plus). Pomyliłem wersje i gra nie chce się odpalić. Tak czy owak właśnie kupiłem CD-Action z Sacred Gold. I teraz mam pytanie. Czy mogę przenieść mojego Mrocznego Elfa(nadal nim gram, ma 22 lvl) z wersji Plus do Gold tak żebym mógł nim kontynuować grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest maksymalny level postaci w Sacred Gold?

Gram sobie moim krasnoludem i zastanawiam się czy jest możłiwość na jakimś etapie zwiększenia poziomu trudności. Krasnolud na miotaczu ognia wymiata wszystko co żyje lub nie żyje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 17:33, HumanGhost napisał:

Gram sobie moim krasnoludem i zastanawiam się czy jest możłiwość na jakimś etapie zwiększenia
poziomu trudności.

Niestety w trakcie gry nie można kombinować z poziomami trudności.A tak z ciekawości zaczynałeś na brązowym czy srebrnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 17:45, raven91 napisał:

Niestety w trakcie gry nie można kombinować z poziomami trudności.A tak z ciekawości zaczynałeś na brązowym czy srebrnym?


No to lipa. Na początku wybrałem srebrny, ale potem zmieniłem i zacząłem znowu na brązowym. I to był niestety błąd. Krasnolud nie znalazł jak dotąd wyzwania. Wrogowie leżą i kwiczą na sam jego widok. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 08:27, HumanGhost napisał:

/.../


Ja zacząłem też krasnoludem,ale na srebrnym i jak na razie na zbyt niski poziom trudności nie narzekam.Może to dlatego,że jestem na razie na samym początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 12:32, Szubens napisał:

Mam pytanko - nie wiecie czy w tego Sacred''a Gold z CDA można grać przez internet?


Niestety,gra przez internet nie jest możliwa,gdyż nie było dołączonych kluczy do gry w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 16:31, raven91 napisał:

Niestety,gra przez internet nie jest możliwa,gdyż nie było dołączonych kluczy do gry
w multi.


No właśnie zauważyłem, że ich nie dali. Czasem można ściągnąć z ich strony klucze do MP, myślałem, że może coś przeoczyłem. Trochę szkoda. Dzięki za odpowiedź :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moim Magiem Bojowym dobiłem do 13levelu, i nawet dobrze mi się gra, rozwijam go w kierunku magii ognia przede wszystkim. Co do samej gry to jest w porządku, wcześniej z tego gatunku grałem jedynie w Titan Questa, który przeważał nad Sacredem właściwie jedynie oprawą graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak Mrocznym Elfem gra się świetnie ale do czasu i paradoksalnie mam elfa na 128 lvl i jest jakiś taki słaby mam cały zestaw czy nawet dwa ale jakoś ciężko mi nim teraz idzie. No i mam Elfkę na 89 lvl i gra mi się nią świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 11:18, raven91 napisał:

Ja zacząłem też krasnoludem,ale na srebrnym i jak na razie na zbyt niski poziom trudności nie narzekam.Może to dlatego,że jestem na razie na samym początku gry.


No właśnie. Żałuję, że nie kontynuowałem gry krasnoludem na srebrnym. Brązowy to po rpostu rzeź niewiniątek. Już mi się z mniejszymi wrogami nie chce walczyć. Biegnę po prostu przez jakąś cała lokację i czekam aż się uzbiera duża grupa pościgowa. Potem odpalam miotacz ognia i wszyscy leżą po dwóch sekundach maksymalnie. Ciutkę to zbyt proste.

Czy tą samą postacią potem można rozpocząć przygodę z dodatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 17:43, HumanGhost napisał:

Czy tą samą postacią potem można rozpocząć przygodę z dodatkiem?

Oczywiście, że można. Wystarczy wyeksportować postać, a później przy wyborze postaci importować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, poziom srebrny jest zdecydowanie bardziej fajny do gry krasnoludem. Przynajmniej potwory nie padają po dwóch uderzeniach. Aczkolwiek nadal nie znalazłem nikogo kto oparłby się miotaczowi ognia. Hehe masakra. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, od kilku miesięcy nie mogę znaleść moich instrukcji do Sacredów (Gold + Podziemia Premierówki). Już sobie nie pogram w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś zrobić ,aby czas regeneracji umiejętności mgła bitwy wynosił 0 sekund? Jeśli tak to co należy zrobić ,żeby tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu w mieście mascarell nie mogę wykonac misji z obrazem. Facet każe mi odebrać obraz od złodzieja. odbieram, po czym nie pojawia mi się w zestawie z przedmiotami potrzebnymi do misji. Przez to nie mogę jej skończyć. Może ktoś wie co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować