Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2010 o 09:34, wsaadman napisał:

> Jest jakiś limit poziomów postaci w podstawowym Sacredzie ? ;)
206 ; ]


a to sporo ja mam dopiero 20 :D. A i policzylem, że aby odkryć całą mapę potrzeba 200 godzin gry ( średnio odkrywam 1 % w 2 godz gry :) ). a i jeszcze jedno pytanko. Dodatek Podziemia toczy się na tej samej mapie co podstawka czy na innej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dodatek Podziemia toczy się na tej samej mapie co podstawka czy na innej ?

Dodatek rozgrywa się na nowych obszarach dodanych do starej mapy.Z tego co pamiętam , chyba nie było możliwości odwiedzenia lokacji z podstawki, ale mogę się mylić bo w Sacreda grałem już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 17:30, TROLLO83 napisał:

A ja sobie z sentymentu ostatnio pogrywam, tylko strasznie żałuję, że nie idzie już pograć
przez sieć :/

Nie da się już grać w Sacreda przez sieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 17:42, TROLLO83 napisał:

Po LAN-ie i przez Hamachi tak, ale z tego co mi wiadomo oficjalne serwery już zamknięte.

Szkoda. Miałem zamiar ze znajomymi pograć w niedługim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ukończyłem podstawkę i teraz chcę się zabrać za dodatek i tu kilka moich pytań :

1. Czy wziąć tego bohatera z podstawki ( lvl 38) czy tego który jest udostępniony (29)?
2. Czym się różnią poziomy srebrny i brązowy ( podstawka na brązowym ukończona :) )
3. Długi jest ten dodatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 23:56, Kapas napisał:

Hmm ukończyłem podstawkę i teraz chcę się zabrać za dodatek i tu kilka moich pytań :

1. Czy wziąć tego bohatera z podstawki ( lvl 38) czy tego który jest udostępniony (29)?
2. Czym się różnią poziomy srebrny i brązowy ( podstawka na brązowym ukończona :) )
3. Długi jest ten dodatek ?


1. Skoro w tej grze chodzi o bycie silnym to chyba lepiej mieć wyższy poziom i swój zestaw przedmiotów.
2. wyszukane w tym temacie poziomy decydują o
-o sile potworkow jak i o to co z potworkow wypada
-To są oznaczenia poziomu trudności im większy poziom trudności tym broń lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 19:21, Sarinew napisał:

1. Skoro w tej grze chodzi o bycie silnym to chyba lepiej mieć wyższy poziom i swój zestaw
przedmiotów.
2. wyszukane w tym temacie poziomy decydują o
-o sile potworkow jak i o to co z potworkow wypada
-To są oznaczenia poziomu trudności im większy poziom trudności tym broń lepsza



Trochę późno o odpowiedź, skoro przed chwilą skończyłem grę.. dodatek zajął mi niecałe 5 godzin moją postacią z podstawki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żal was nauczcie się grać w sacred plus sieć w sacred otwarty!! sam gram z kumplami jest otwarty tylko w Gold edition a w innych zamknięty w sacred plus max level 255 w sacred Gold edition max level 335 a w podziemia max level 300 i nie kłamcie ze sieć zamknięta czy żeby odkryć mapę czeba 200 godz czeba 8 dni sam odkrywałem ją tyle wiem tyle o tej grze bo jestem VIP-em w sacred super fanem!!!! thx za uwagę pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli wypływają konkrety na temat trzeciej części serii - http://uk.ign.com/articles/2012/08/29/sacred-3-hack-and-slash-co-op-whether-you-like-it-or-not

Gra jest przygotowywana z myślą głównie o konsolowcach (bazą jest PlayStation 3), ale fundamenty rozgrywki raczej przypomną to, z czym mieliśmy do czynienia poprzednio, czyli rzut izometryczny, cRPG i te sprawy. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sugestie jak należy rozwijać Demoniczną Wiedźmę? Czy warto inwestować w jakieś konkretne cechy/umiejętności? Postawić na walkę wręcz czy na magię (może po połowie?)
Gram w Sacred generalnie pierwszy raz, bo kiedyś pograłem parę minut gladiatorem i jakoś przygoda mi się urwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 15:07, Transylvanian_Hunger napisał:

Macie jakieś sugestie jak należy rozwijać Demoniczną Wiedźmę? Czy warto inwestować w
jakieś konkretne cechy/umiejętności? Postawić na walkę wręcz czy na magię (może po połowie?)
Gram w Sacred generalnie pierwszy raz, bo kiedyś pograłem parę minut gladiatorem i jakoś
przygoda mi się urwała.


ja gralem na magie uzywalem macek,trucizny piorunów tylko,że dawno to bylo ale kosilem wszytsko jak sie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z uruchomieniem gry Sacred Złota Edycja z SuperSellera :(
Gra instaluje się bez problemu ale gdy chcę uruchomić pojawia się komunikt od zabezpieczenia Starforce,ze jest zainstalowany poprawni i trzeba zresetować kompa, i tak za każdym razem :((
Czy w innej wersji tej gry jest podobnie ?
Bo może problem został usunięty w Pomarańczowej kolekcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Sacred.
Wcześniej nie miałem takiego problemu.
Zainstalowałem Sacred + dodatek.
Przy instalowaniu wyskoczył błąd, ale mogłem go ignorować.
No i teraz jak włączam powyższą grę, to słyszę jedno, dwu sekundowy dźwięk z początkowego filmiku i się gra zawiesza, nie odpowiada.
Co się stało? To się może dziać przez ten błąd podczas instalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować