Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2013 o 20:57, Izotek napisał:

Mam problem z Sacred.
Wcześniej nie miałem takiego problemu.
Zainstalowałem Sacred + dodatek.
Przy instalowaniu wyskoczył błąd, ale mogłem go ignorować.
No i teraz jak włączam powyższą grę, to słyszę jedno, dwu sekundowy dźwięk z początkowego
filmiku i się gra zawiesza, nie odpowiada.
Co się stało? To się może dziać przez ten błąd podczas instalacji?


Najprawdopodobniej tak, spróbuj reinstalować grę jak dalej bd wyskakiwał błąd podczas instalacji, zobacz czy to samo bd na innym kompie z innym napędem optycznym, jesli tak to masz płytę uwaloną, możesz spróbować wtedy przekopiować całą zawartość z płyty na dysk i wtedy włączyć instalacje ale nie gwarantuje że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Veteran Mod sprawia rozgrywkę trudniejszą na konkretnym poziomie trudności czy na wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 15:45, Transylvanian_Hunger napisał:

> Gra działa bez płyty i omija sprawdzanie legalności :)
Ładnie to tak uświadamiać o pirackich możliwościach patcha? Zły moderator, zły!


Nie jest to tajemnicą, sam się o tym dowiedziałem instalując wczoraj tego patcha :)
Nie wiem jak to się ma do instalacji patcha na wersje piracką bo sam się w to nie bawiłem :)

Poza tym kolega nie napisał, że ma problem z piracką wersją gry, ja również miałem problemy z tym zabezpieczeniem, więc nie widzę problemu w poinformowaniu użytkownika, ze patch rozwiąże jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 16:12, Isildur napisał:

Nie jest to tajemnicą, sam się o tym dowiedziałem instalując wczoraj tego patcha :)

Oj tam, jeno winny się tłumaczy ;) Tylko żartuję sobie. Osobiście grałem w Sacred wraz z tym patchem, gdyż w podstawie ta gra miała wiele bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 16:12, Isildur napisał:

> > Gra działa bez płyty i omija sprawdzanie legalności :)
> Ładnie to tak uświadamiać o pirackich możliwościach patcha? Zły moderator, zły!


Nie jest to tajemnicą, sam się o tym dowiedziałem instalując wczoraj tego patcha :)
Nie wiem jak to się ma do instalacji patcha na wersje piracką bo sam się w to nie bawiłem
:)

Poza tym kolega nie napisał, że ma problem z piracką wersją gry, ja również miałem problemy
z tym zabezpieczeniem, więc nie widzę problemu w poinformowaniu użytkownika, ze patch
rozwiąże jego problem.

Mam orginalną grę:) kodu nie wpisywałem bo nie woła :/ ale path podział :))
Żal jedynie ,że pracownicy Cenegi nawet o tym nie wiedzieli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 19:05, Amon_Re napisał:

Mam orginalną grę:) kodu nie wpisywałem bo nie woła :/ ale path podział :))
Żal jedynie ,że pracownicy Cenegi nawet o tym nie wiedzieli :/


Powinien prosić o kod o ile dobrze pamiętam, ale najważniejsze, że poprawka pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 20:25, Isildur napisał:

> Mam orginalną grę:) kodu nie wpisywałem bo nie woła :/ ale path podział :))
> Żal jedynie ,że pracownicy Cenegi nawet o tym nie wiedzieli :/

Powinien prosić o kod o ile dobrze pamiętam, ale najważniejsze, że poprawka pomogła :)

ano niestety , zaraz po zainstalowaniu i próbie uruchomienia wyskakiwał komunikat ze stareownik zainstalowany i restart tak/nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 09:20, Ring5 napisał:

U mnie instaluje się bez problemów... Właśnie ściągam.

Hm...
Dasz znać, czy po zainstalowaniu odpala się u Ciebie bez problemów i czy jest polska wersja językowa (pełniak zdaje się, że jest)?
U mnie wywaliło errora, poza tym próbki nie ma na oficjalnej liście: http://store.steampowered.com/freestuff/demos/

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 09:26, mtsach napisał:

Z góry dzięki.


Sorki, że tak późno, ale dopiero wróciłem do kompa. Gra instaluje się bez problemów, uruchamia się, przeszedłem pierwszy poziom - wszystko śmiga. O wersji językowej się nie wypowiadam, bo po uruchomieniu miałem angielską, nawet nie sprawdzałem, czy jest opcja zmiany języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na X360 jest normalnie PL, więc chyba na steamie też powinno być od razu - tak zapowiadano przed premierą.

A gra się w Citadel super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobawię się trochę w archeologa...

Jako że moją płytę z Sacred zabiły skutecznie rysy (zostawiłem ją poza pudełkiem i chyba nie wyszło jej to na zdrowie), przez co gra nie chciała się już instalować, postanowiłem zaszaleć i wydać 6 złociszy na Sacred Gold na GOGu. Zainstalowałem, odpaliłem... i przepadłem. Nie wiem, co w tej grze jest, ale już po 20 minutach gry wessała mnie bardziej, niż nowe Diablo. A przecież ma już 10 lat!

Stworzyłem sobie Mrocznego Elfa i pomykam sobie po Ancarii. Gra się dokładnie tak, jak za starych, dobrych czasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować