Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Ostatnio dopadło mnie znużenie Diablo 2 i stwierdziłem, że naprawdę nie mam w co grać... Na szczęście parę dni temu kumpel pożyczył mi grę Sacred i znowu mnie wciągnęło :) Jeżeli jeszcze ktoś z Was gra w tę za...stą grę, to zapraszam Was do dyskusji.

I od razu pytanko do kogoś kto grał: w co opłaca się ładować punkty grając Serafią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 13:58, Abi Dalzim napisał:

Ostatnio dopadło mnie znużenie Diablo 2 i stwierdziłem, że naprawdę nie mam w co grać... Na szczęście parę dni temu kumpel
pożyczył mi grę Sacred i znowu mnie wciągnęło :) Jeżeli jeszcze ktoś z Was gra w tę za...stą grę, to zapraszam
Was do dyskusji.

I od razu pytanko do kogoś kto grał: w co opłaca się ładować punkty grając Serafią?


Grając Serafią w Sacred dodawałem punkty do różnych umiejętności. Najwięcej dodawałem do Natarcia. Pozostałe punkty rozdzielałem pomiędzy następujące zaklęcia i umiejętności: BeeEffGee, Tańczące ostrza, Bojowy Skok oraz Potężne Uderzenie. Czasem przydają się także Pociski Energii, lecz BeeEffGee wystarczy. Jeśli zaś chodzi o współczynniki to w tym miejscu punkty przyznawałem głównie do Zręczności a resztę do Siły. Pozostałe współczynniki zwiększałem bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli zaś chodzi o współczynniki to w tym miejscu punkty

Dnia 25.10.2005 o 14:38, JJ napisał:

przyznawałem głównie do Zręczności a resztę do Siły. Pozostałe współczynniki zwiększałem bardzo rzadko.


A jak z władaniem bronią? Lepiej jednoręczne, dwuręczne czy może po jednej w każdej łapce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 15:13, Abi Dalzim napisał:

>Jeśli zaś chodzi o współczynniki to w tym miejscu punkty
> przyznawałem głównie do Zręczności a resztę do Siły.
Pozostałe współczynniki zwiększałem bardzo rzadko.

A jak z władaniem bronią? Lepiej jednoręczne, dwuręczne czy może po
jednej w każdej łapce?


Ja starałem się grać dwoma mieczami (czasem była to broń obuchowa i miecz). Warto też mieć pod ręką jakąś broń strzelecką, lecz nie jest to konieczne. Gdy jednak znajdziesz cały zestaw (zielone przedmioty) dla Serafii, w skład którego wchodzić będzie tarcza i używanie go będzie dawać wiele "bonusów" nie wachaj się nad zamianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 14:38, JJ napisał:

Najwięcej dodawałem do Natarcia. Pozostałe
punkty rozdzielałem pomiędzy następujące zaklęcia i umiejętności: BeeEffGee, Tańczące ostrza,...


Zaraz, zaraz.... To znaczy, że da się dodawać punkty do umiejętności? To ja chyba coś ominąłem :) Bo na razie tylko podwyższam te umiejętności jak znajdę odpowiednią runę (albo kupię lub dostanę). Da się to zrobić przy awansie na wyższy poziom? Jeżeli tak, to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 09:45, Abi Dalzim napisał:

> Najwięcej dodawałem do Natarcia. Pozostałe
> punkty rozdzielałem pomiędzy następujące zaklęcia i umiejętności:
BeeEffGee, Tańczące ostrza,...

Zaraz, zaraz.... To znaczy, że da się dodawać punkty do umiejętności? To ja chyba coś ominąłem
:) Bo na razie tylko podwyższam te umiejętności jak znajdę odpowiednią runę (albo kupię lub dostanę). Da się to zrobić przy
awansie na wyższy poziom? Jeżeli tak, to jak?


Podczas awansu nie można podwyższać poziomu umiejętności, jednak u mistrza run możesz po daniu czterech run tobie niepotrzebnych, wybrać dla ciebie odpowiednią. W moim poście napisałem jakie runy najczęsciej wybierałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 10:50, Velociraptor napisał:

Jaką byście polecili postać na pierwszy raz, tak żeby się dość gładko grało ? :)


Ja wybrałbym maga bojowego lub serafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

, jednak u mistrza run możesz po daniu czterech run tobie niepotrzebnych, wybrać dla ciebie odpowiednią.

A jak mistrzowi się daje runki? Wkłada się tam gdzie jest miejsce na układ? Sorka za takie głupie pytania, ale dopiero zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 15:13, Abi Dalzim napisał:

>Jeśli zaś chodzi o współczynniki to w tym miejscu punkty
> przyznawałem głównie do Zręczności a resztę do Siły.
Pozostałe współczynniki zwiększałem bardzo rzadko.

A jak z władaniem bronią? Lepiej jednoręczne, dwuręczne czy może po
jednej w każdej łapce?


Powiem tak jeżeli to serafiom niechcesz grać potem w necie to ładuj we wszystko bo i tak prędzej czy pużniej przejdziesz choć ja polecam jeszcze dodatek underworld i gre demoniczną wiedzmą (jest koazk zresztą tak jak krasnolud : Muwiąć o krasnoludzie nazwałem go Tiger Woods (chyba tak sie pisze?) bo on ma atak "Odrzut" to wygląda jak by grał w GOLFA
A tak muwie ci jak ci niezalerzy na necie i na rankingach to ładuj we wszystko
muj ojciec w Diablo2 Palladynem ma 40lvl i jego umiejętności to "Święty ogień lvl 20 i "Święty chłód" lvl20 i jakoś fuksem gre tylko normal przeszedł bez problemuw ale na necie to go rozjebuje każdy nawet 20lvl necro(czyli ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam problem z tą grabo nie odpala :(

Mój sprzęt spełnia wymagania: GeForce MX4000 128MB, Athlon 1800+, 256 MB RAM

Pojawiają się 2 komunikaty przy próbie odpalenia (zresztą jak chcę odinstalować to mam to samo:

1. Plik MSVCRT.DLL jest połączony z brakującym eksportem NTDLL.DLL:Rt|GetNtVersionNumbers.

2. C:\Program Files\Ascaron Entertainment\Sacred\Sacred.exe Urządzenie podłączone do komputera nie działa.

Cenega napisała, że muszę sterowniki do karty graficznej ściągnąć, ale nie pomogło teraz piszą, że mam zaaktualizować Windowsa bo widocznie coś mi brakuje.
No, ale tu inny problem jakoś nie mogę aktualizacji ściągnąć.

Czy ktoś zna rozwiązanie problemu albo poda linka despośredni do aktualizacji?

Ps. Mam win98SE
Proszę to ważne bo też chcę pograć w tą gierkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczęłam grać wampirzycą. Szkoda tylko, że przemiana w wampira tak krótko trwa, bo niektórych przeciwników lepiej się pokonuje w tej postaci. Najlepsza umiejętność z tych, które mam to "pocałunek krwi". "Wilczy zew" by się przydał, ale jeszcze na to nie trafiłam.
U mistrza run już dwie można wymienić na inną. Niestety teraz mam tylko jedną cudzą i zastanawiam się czy nie sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2005 o 15:31, Ninja Seba napisał:

Ps. Mam win98SE
Proszę to ważne
bo też chcę pograć w tą gierkę :)


ja bym radził instalacje innego wina ja mam XP i gra sie włancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy mozna postac z podstawki eksportowac do dodatku ? to jest , mam podstawke , przechodze sama podstawke gladiatorem , kupuje po jakims czasie dodatek , i czy moge zaczynac dodatek tym gladiatorem ktorym ukonczylem podstawke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 09:33, FeaRofFeaRs napisał:

Powiedzcie mi czy mozna postac z podstawki eksportowac do dodatku ? to jest , mam podstawke , przechodze sama podstawke
gladiatorem , kupuje po jakims czasie dodatek , i czy moge zaczynac dodatek tym gladiatorem ktorym ukonczylem podstawke
?

Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie grałem Serafią,ponoć najsłabsza postać w grze.Najlepszą jest mag bojowy który po prostu wymiata.Bardzo łatwo gra sie także Mrocznym Elfem.Sam niedawno pożyczyłem gre od kumpla (znowu,wcześniej grałem gladiatorem,ciężko było gdzieś tak w połowie gry,łatwo było na początku i na końcu gry) i muszę powiedzieć że to naprawdę bardzo ciekawa postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować