Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Mam problem z patchem 1.8.2.6 do gry Sacred Plus. Ściągnąłem go z serwera Cenegi i na pulpicie mam taki pliczek :

cenega_poland_sacred_pol_1.8.26incr

Ale niestety po jego uruchomieniu pojawia się na chwilę okienko konsoli i nic sie dalej nie dzieje! Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko..na ktorym lvlu konczy sie podstawowa kampanie?? na mniej wiecej 25 czy na jakims nieco wiekszym??
ja mam 19 no i nie wiem czy mi duzo zostalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra. Mi spodobał się szczególnie system ataków specjalnych i kombosów. Najwięcej grałem gladiatorem (dałem mu znalezioną na zachód od Drakenden maskę hokejową i naostrzoną maczetę Jasona z Piątku Trzynastego - naprawdę fajnie wtedy wyglądał :). Z innych bohaterów podobały mi się jeszcze Serafia i Wampirzyca ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromny problem, miałem na Xp folder, gdzie miałem zaszyfrowane pliki. Po reinstalce Windowsa, nie mogę
na razie w żaden sposób dostać się do nich, może wy znacie jakiś sposób. Na save mam bardzo silnego maga na 123 poziomie. Kupiłem sobie ostatnio Sacred podziemia, gram narazie Krasnoludem, ale chciałbym zagrać Magiem.Niech ktoś ratuje duszę Maga Bojowego, na wszystkie duchy i demony Ancari.
Może Demoniczna Wiedźma pomoże, ale nie liczyłbym na nią, wydaję się być taka fałszywa, muszę uważać.
Jeśli ktoś w jakikolwiek umie pomóc to serdecznie dziękuje, nawet jeśli miało by mnie to tylko podnieść na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 19:07, Deavid napisał:

Mam ogromny problem, miałem na Xp folder, gdzie miałem zaszyfrowane pliki. Po reinstalce Windowsa,
nie mogę
na razie w żaden sposób dostać się do nich, może wy znacie jakiś sposób. Na save mam bardzo
silnego maga na 123 poziomie. Kupiłem sobie ostatnio Sacred podziemia, gram narazie Krasnoludem,
ale chciałbym zagrać Magiem.Niech ktoś ratuje duszę Maga Bojowego, na wszystkie duchy i demony
Ancari.
Może Demoniczna Wiedźma pomoże, ale nie liczyłbym na nią, wydaję się być taka fałszywa, muszę
uważać.
Jeśli ktoś w jakikolwiek umie pomóc to serdecznie dziękuje, nawet jeśli miało by mnie to tylko
podnieść na duchu.

Szyfrowałeś sobie savy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie w sacredzie wkurzają dwie rzeczy: czemu eliksiry życia nazywają się małe skoro odnawiają całe hp? O.o i troche za łatwo zabić smoki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2006 o 11:42, azur64 napisał:

Szyfrowałeś sobie savy?


Kiedyś poprostu zasazyfrowałem folder w którym miałem gry i inne rzeczy.Nie wiem po co, to chyba głupota.
Znalazłem już program dzięki któremu odszyfrowałem swoje pliki. Teraz znowu jestem nie pokonany w świecie Ancari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem w Sacred''a miałem 54 lvl ale bardzo mnie wkurzało ta misija ze znalezieniem Żywiołów pisze ze zywioł jest tu a go tu nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w przypadku jak zapomni się hasło jest możliwość, odzyskania/przypomnienia, bo niestety nawet po zakupie underworlda jeżeli załorzyłem konto na zwykłym Sacredzie, to muszę z tamtąd podać dane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 23:21, Robin666 napisał:

siema czy ktoś zna zna linka do cracka sarceda zwykłego,polska wersja. 1.6.6
prosiłbym o jak najszybszą pomoc...


To nie jest forum dla zlodzieji. Kup gre a nie bedziesz mial takiego klopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 18:40, diablolod napisał:

mam pytanko..na ktorym lvlu konczy sie podstawowa kampanie?? na mniej wiecej 25 czy na jakims
nieco wiekszym??
ja mam 19 no i nie wiem czy mi duzo zostalo:/


Ja konczyłem średnio na 39-41. Na 19 to jesteś gdzieś w okolicach... Crow''s Rock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 15:23, majkel. napisał:

mam pytanie, kiedy uruchamiam grę wyskakuje mi na pasku zadań "protection error". może mi ktoś
wyjaśnic o co chodzi ?


Mam to samo:P
Zrób tak: w opcjach gry wyłącz filmiki. I co, działa? Bo musi:)

A co do patcha: http://www.ascaron.org/sacred/sacred_plus_eng_retail.exe to jest raczej to, przynajmniej ja tak zrobiłem i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to jest blad tylko w sacred plus:) po zainstalowaniu podziemi (w starej wersji a nie tej nowej na dvd) zabezpieczenia starforce sie zmienily i dziala :)

gra bardzo nie lubi napedow typu combo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować