Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2008 o 00:02, GanD napisał:

/.../


Głupio zabrzmi, ale... Próbowałeś przez hamachi? Być może problem z zakładaniem serwerów LAN wynika z tego, że Vista ma włączone jakieś ustawienia IPv6. Nie jestem specjalistą w tej sprawie. W każdym razie serwis Cenegi powinien pomóc przynajmniej z CDKeyem (nie miałem nadrukowanego na instrukcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety z siecią LAN w WinVista64 to jest poważniejszy problem i bez patcha się nie obejdzie, ale na takowy raczej nie ma już co liczyć, tym bardziej że Sacred 2 już za pasem. W każdym razie istnieją trzy połowiczne rozwiązania tego problemu, wszystkie można znaleźć tutaj:
http://forum.sacredeng.ascaron-net.com/showthread.php?t=43353
Tak więc grać już z kolegą mogę, tyle że on musi zakładać grę. A ten cdkey to faktycznie wina Cenegi, jest nawet na ten temat info na ich stronie - żeby zadzwonić to wtedy podadzą właściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... zawsze można sobie dać spokój z Vistą i zainstalować XP jako drugi system. Vista jest ładna itd. ale XP nadal jest lepsze ogólnie (i można sobie zainstalować temat z Visty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie ukończyłem Sacred:Podziemia
podobno istnieje jeszcze II zakończenie gry(ukryte)
są to plotki ale jeśli nie to jak ukończyć Sacred:Podziemia w alternatywny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące Sacred, a raczej problem. Grałem sobie kiedyś tam na kompie w Sacred i było dobrze. Potem postanowiłem zgrać save''y na laptopa i grać tam. Tylko że się nie da, bo gdy ładuje się save stary, to wychodzi do Windowsa. Bez żadnego okienka o błędzie, bez niczego. Nie wiecie, co się mogło stać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszedłem tylko na chwile żeby zobaczyć czy ktoś w to gra w necie no i co zastałem 4 osoby na serwie i tylko ten jeden serw, a jeżeli byłeś ostatnio to wydaje mi się , że nikt w to nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 09:51, Akeno napisał:

Słuchajcie, mam takie pytanie odnośnie tej gry... Czy ktoś gra w nią przez internet?

Oczywiście gra np ja :D

Dnia 20.04.2008 o 09:51, Akeno napisał:

Jak ostatnio patrzyłem, nie było żadnego serwera...

Musiałeś chyba trafić na restart serwerów, jest on codziennie jak dobrze pamiętam ok 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 20:48, Akeno napisał:

Czyli na ogół jest ich więcej? Jakoś nie dane mi było to zauważyć :P.

To zależy to pory dnia. Czasami nie ma prawie nikogo, a czasem jest dość sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nietypowy problem dawno temu kupiłem sobie grę Sacred złota edycje i mozna powiedzieć że ją kocham jednak gra zaczynała mi sie nudzić i usuwałem ja z komputera ale za jakiś czas znowu miałem ochote pograć ochodzi mi o gre przez internet a więc robiłem tak kilka razy i za każdym razem robiłem nowe konto bo nie pamiętałem starego no i stało sie teraz gdy chce założyć konto wyskakuje mi napis że CD KEY jest używany i ja nie moge grać.
P O M O C Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 23:28, Lisu180 napisał:

Mam dość nietypowy problem dawno temu kupiłem sobie grę Sacred złota edycje i mozna powiedzieć
że ją kocham jednak gra zaczynała mi sie nudzić i usuwałem ja z komputera ale za jakiś
czas znowu miałem ochote pograć ochodzi mi o gre przez internet a więc robiłem tak kilka
razy i za każdym razem robiłem nowe konto bo nie pamiętałem starego no i stało sie teraz
gdy chce założyć konto wyskakuje mi napis że CD KEY jest używany i ja nie moge grać.
P O M O C
Y

no bo cd-key jest uzywany przez twoje stare konto. Ja mogłem zrobić tylk o1 konto tak więc twoje kilka kont na jednym cd-keyu to chyba jakiś zwid. Musisz poprostu przypomniec sobie stare konto lub jak ja napisz kwestionariusz do pomocy Ascaronu poajesz swój cd key na ktory zrobiles konto i przyslają ci potrzebne informacje do zalogowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solstheim powiedz mi po jakim czasie przysłali ci tego mejla z kontem bo ja czekam już 2 dni od wysłania tego kwestionariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem do nie dawna dość intensywnie, ale tylko w singlu, bo miałem problem z kluczem do multi od Cenegi, a nie chciało mi się do nich pisać i tego załatwiać, a potem gra mnie trochę znużyła w Underworld. Chyba głównie dlatego, że mój krasnolud wyszedł jakiś zbyt potężny (a zawsze przeskakiwałem na wyższy poziom trudności, gdy tylko było to najbardziej opłacalne dla zdobywania doświadczenia i możliwe). Kosiłem wszystko jak chciałem i w dowolnej ilości, a w zielonych setach mogłem dosłownie przebierać (nie ma to jak połączenie właściwego setu krasnala do +mf, bonusów z kowalstwa do +mf i jeszcze skilla zwiększającego +mf). Gra zrobiła się trochę zbyt monotonna. Jednak myślę, że jak w sierpniu/wrześniu wyjdzie Sacred 2, to zacznę grać sobie po sieci i jeszcze wrócę do Ancarii. Na tę chwilę wcale się nie dziwię, że mało kto gra po sieci. Większość się już pewnie znudziła, a dwójka też już blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od dwóch lat ;P. Miesiąc temu założyłem nową postać. Dziś ma ona 206 lvl i wszystko praktycznie na maksa. Może zrobić jakąś sesję, albo coś. Napisz do mnie na GG, na pewno odpowiem.
I nie pytaj się mnie o itemy, jak inni - nie, nie mam nic, poza itemami dla ME. ME poza tym, to moim zdaniem najlepsza postać. Choć inni uważają, że Wampirzyca jest tą najlepszą. E tam, bzdury. Gram ME i nie narzekam ;P.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować