Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2006 o 21:27, SmoQ napisał:

> jest to poziom trudnosci :) zawsze wybieraj najwyzszy aki mozesz...
> dziwne ze nie wiesz o co chodzi bo jest to opisane dokladnie w instrukcji...


No wlasnie w instrukcji tego nie widzialem, bo to kilkustronnicowy "swistek" :P to rozumiem
ze srebrny jest wyzszy od brazowego ?


moja instrukcja do sacred liczy 64 strony bez okladek.... wiec nie wiem czy to taki kilkustronicowy swistek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 21:29, morthi napisał:

moja instrukcja do sacred liczy 64 strony bez okladek.... wiec nie wiem czy to taki kilkustronicowy
swistek


Widzisz... a moja liczy tak ze 20 (nie chce mi sie teraz grzebac i sprawdzac ile dokladnie) i nie widzialem tam zadnej informacji o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była w KSGRY 8/2004, od początku do końca gry :).
Teraz możesz posprawdzać jedynie na gry-online, albo w googlach wpisać "Poradniki do gier" - na pewno znajdziesz.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 21:29, morthi napisał:

> > jest to poziom trudnosci :) zawsze wybieraj najwyzszy aki mozesz...
> > dziwne ze nie wiesz o co chodzi bo jest to opisane dokladnie w instrukcji...
>
>
> No wlasnie w instrukcji tego nie widzialem, bo to kilkustronnicowy "swistek" :P to rozumiem

> ze srebrny jest wyzszy od brazowego ?

moja instrukcja do sacred liczy 64 strony bez okladek.... wiec nie wiem czy to taki kilkustronicowy
swistek


A moja bez okładek ma 72 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 23:21, morthi napisał:

ciekawe co masz czego ja nie mam :D


nie wiem ;] ja kupiłem gre zaraz jak wyszła czyli tą w tym czarnym opakowaniu jeszcze w srodku jest mapka świata Ancarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 23:24, TTBoS napisał:

> ciekawe co masz czego ja nie mam :D

nie wiem ;] ja kupiłem gre zaraz jak wyszła czyli tą w tym czarnym opakowaniu jeszcze w srodku
jest mapka świata Ancarii

ja mam w bialym :) tez z mapa i soundtrackiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzi o taką gdzie gdzie są również zadania poboczne ba ja główny wątek przejechałem,a w ksgry nie ma misji pobocznych bo ja zbieram ksgry i mam ten numer. to chociarz podajcie taką solucje bezpłatną i po polsku gdzie będą tylko misję poboczne albo linka gdzie będzie spis wszystkich misji pobocznych i kto je zleca. Więc bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak poradnik do misji pobocznych. Są, ale razem z głównym wątkiem. Jak bardzo chcesz znależć to szukaj w www.google.pl, tam powinieneś znależć coś, acz kolwieg wątpie czy bedzie todobre.
W Sacred qesty poboczne są naprawde bardzo proste i nei trzeba do nich poradników.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chce wiedzieć gdzie są ludzie którzy mi je zlecają żeby wykonać wszystkie zadania i główne i poboczne. To poda ktoś tego linka. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem sacred plus w wersji superseller (takie mam) a teraz rowniez w kolekcji klasyki (25 zl) zawiera na plycie mape, soundtrack oraz uwaga uwaga: PORADNIK!!! sa tam tez chyba questy poboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 07:14, pinu? napisał:

Ale ja chce wiedzieć gdzie są ludzie którzy mi je zlecają żeby wykonać wszystkie zadania i
główne i poboczne. To poda ktoś tego linka. Proszę o odpowiedź.


Ci ludzie są w miastach i poza nimi, praktycznie wszędzie możesz ich spotkac.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie mam problem z sacred. kurde jak wejde do dzinnika i wejde na karte tą z tym łebkeim postaci (jak masz gladiatora to jest gladiator, wiecie) i jak zaczne grzebac w tych zakladkach dziennika to gra zwalnia, dzwięk sie urywa i zapętla, wiecie skąd takie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować