Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Medal of Honor: Warfighter - Czym zaskoczy nas tryb dla wielu graczy? Granie dwójkami, modyfikowanie postaci, broni itd.

6 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zgodnie z obietnicą, w przedostatnim dniu Tygodnia z Medal of Honor: Warfighter przybliżamy kolejne cechy trybu wieloosobowego. Opisujemy system partnera z drużyny, akcje wsparcia oraz wybrane możliwości modyfikowana broni i postaci.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Medal of Honor: Warfighter - Czym zaskoczy nas tryb dla wielu graczy? Granie dwójkami, modyfikowanie postaci, broni itd." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo osób narzeka na MOHW, natomiast Mi się gra bardzo przyjemnie i nie mam na razie na co narzekać.
I gadanie , że BF3 lepszy , tak , zgodzę się , natomiast wiadome było , że EA nie zrobi gry podobnej do stylu Battlefield , ponieważ sami sobie by zagrozili i według mnie , to było by idiotyczne z ich strony. Dlatego mamy małe mapki ( COD ) i właśnie dzięki Moh'owi pewnie chcą " zabrać " graczy od Cod'a.
Ja jestem fajnem bf'a , Cod dla mnie skończył się na MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak nigdy gracze z recenzentami idą łeb w łeb:

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/medal-of-honor-warfighter
http://www.metacritic.com/game/playstation-3/medal-of-honor-warfighter
http://www.metacritic.com/game/pc/medal-of-honor-warfighter

Choć dla mnie metacritic przestał istnieć po idiotycznych ocenach gier ME3 i DIII (a dokładniej ocenach graczy 0 z komentarzem "bo tak i już"), ale coś w tych ocenach jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest w tych ocenach ;) Na pewno nic dla mnie - nowy MoH jest dla mnie genialny i odnajduję się w nim lepiej niż w BFie3 i CoD razem wziętych :)
Po prostu na taką grę czekałem, teraz czekam, żeby wywalić z gry "wspaniałe" polskie głosy żołnierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak super źle nie jest, ale spawnowanie się pod mapą/poza rejonem akcji, crashe DirectXa w trybie Sector Control i lagi na serwach tej grze na pewno nie pomogą.
Nie wspominając o niezapisujących się ustawieniach broni czy dziwnie działającym VOIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaskoczyła nieudacznością wykonania: crashe, problemy z dźwiekiem, no i genialne pomysły w stylu nie dajacy sie wylaczyc calkowiecie VOIP, zmiana fova w czasie biegania (bez mozliwosci zmiany), no i ukryty w jakims niewiadomym miejscu przycisk wyjscia z gry (mowie o tylko o multi)

Co do gameplaya to nieudaczne kopiowanie CoDa bedzie zawsze..... nieudaczne. CoD chociaz mapy ma lepsze.....
Skill w tej grze praktycznie nie istnieje, bo ginie sie blyskawicznie, wiec bedzie to gratka dla wszystkich lubujacych sie w "taktycznej grze" czyli kamperow.

Single player jak dla mnie slabszy niz w jedynce (jeszcze te zenujace wstawki z zycia prywatnego :D ) - na dodatek cala zabawa zajela mi 4 h

Jak dla mnie fail roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować