Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź GTA V w Game Informerze będzie ogromna. Znamy datę wydania numeru

21 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Ile stron będzie liczyła zapowiedź GTA V w grudniowym numerze Game Informera? Czy pojawią się nowe screeny? Kiedy dokładnie magazyn trafi do sprzedaży? Znamy odpowiedzi na te pytania!

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedź GTA V w Game Informerze będzie ogromna. Znamy datę wydania numeru" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile stron będzie liczyła zapowiedź GTA V w grudniowym numerze Game Informera? Czy pojawią się nowe screeny? Kiedy dokładnie magazyn trafi do sprzedaży? Znamy odpowiedzi na te pytania!

Bardzo się cieszę! Ale co mnie to obchodzi!!? :D

Good work, Mastah. Sami przyznajecie, że daliście dupy w pozyskiwaniu informacji z pierwszej ręki. Ale już reklamowanie periodyku konkurencji jest kuriozalne! :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 14:58, Vojtas napisał:

Ile stron będzie liczyła zapowiedź GTA V w grudniowym numerze Game Informera? Czy
pojawią się nowe screeny? Kiedy dokładnie magazyn trafi do sprzedaży? Znamy odpowiedzi
na te pytania!


Bardzo się cieszę! Ale co mnie to obchodzi!!? :D

To bardzo fajnie, że cię to nie obchodzi, ale skoro tak, to po co tu wszedłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2012 o 14:58, Vojtas napisał:

Bardzo się cieszę! Ale co mnie to obchodzi!!? :D

Newsy są pisane tylko dla Ciebie? To że ciebie to nie obchodzi, to nikogo to nie obchodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co kogo obchodzi, że Was nie obchodzi? News jak news, na GTA V hajp jest ogromny, a zarazem nic o niej nie wiadomo, więc i newsmani piszą o wszystkim co można znaleźć w internetach, co jest przy okazji potwierdzone. 18 stron materiału to bardzo dużo, wygląda na to, że w listopadzie będzie głównie o tej grze mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 15:12, Ifym napisał:

Bardzo się cieszę! Ale co mnie to obchodzi!!? :D
Newsy są pisane tylko dla Ciebie?


Tak. ;)

Dnia 27.10.2012 o 15:12, Ifym napisał:

To że ciebie to nie obchodzi, to nikogo to nie obchodzi. :)


Skoro nikogo nie obchodzi, to dlaczego mam trzy bezpośrednie odpowiedzi na mojego posta? GOTCHA!

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 15:34, Becamer napisał:

Czy to taki sam news jak ostatni? Chyba nie.

Raczej tak. Zmieniło się coś ? Ta sama gadka, że będzie we wspomnianym czasopiśmie zapowiedź GTA V. Czy tam nie było tego samego ? Wypłynęła informacja, że może tam być o tym aż 8 stron.. Czy to powód na napisania po raz kolejny tego samego newsa o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 stron, sporo nie ma co. Liczę na jakieś konkrety bez przedpremierowych spoilerów. Jeśli będą screeny to ciekawy jestem z jakiej wersji. Dla mnie taka informacja to ważna informacja. Dzień, w którym te informacje zaleją internet będzie gorącym dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> nie podoba się? nie czytaj

Dnia 27.10.2012 o 19:43, RitzierComic napisał:

a skąd mam wiedzieć czy mi się spodoba czy nie jak nie przeczytam? ;D


Też to mnie zastanawia, ilekroć widzę: "Nie podoba się? Nie czytaj/oglądaj/słuchaj/smakuj".

Mam przejść siakiś kurs jasnowidzenia or what?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 16:23, vegost napisał:

Raczej tak. Zmieniło się coś ? Ta sama gadka, że będzie we wspomnianym czasopiśmie zapowiedź
GTA V. Czy tam nie było tego samego ? Wypłynęła informacja, że może tam być o tym aż
8 stron.. Czy to powód na napisania po raz kolejny tego samego newsa o tym ?


Czytaj dokładnie a potem komentuj. Najpierw ukazała się informacja o tym, że na okładce grudniowego magazynu Game Informer ukaże się GTA V. Potem był news od Rockstar, gdzie zapowiedzieli ukazanie się nowych informacji w przyszłym miesiącu, a teraz pojawiła się dokładna data wydania magazynu i to ile będzie zawierał (i nie 8 a 18). Dla mnie każdy z tych newsów to zasadnicza różnica, bo za pierwszym razem była to informacja niepewna. Potem potwierdzenie od R* a następnie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh come on! Ci perfidni marketingowcy- są tak bardzo świadomi oczekiwań wobec GTAV, że już samą zapowiedzią zapowiedzi robią ogólnoświatowy ( jestem tego przekonany) szum -.-" Czyli dnia 8-XI najpopularniejszym tematem/trofeum będzie numer Game Informera xDBędą pewnie jakieś przecieki, niewyraźne skany, później powolne tłumaczenie...
Brawo, po prostu brawo! Jeszcze mi powiedzcie, że najnowszy CoD wychodzi tego dnia, to dojrzę jeszcze ten błysk oka od R* !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować