Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny Community Bonus Pack 3 na piąte urodziny Unreal Tournament 3

18 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Co ciekawe, w listopadzie minie również 13 lat od premiery „jedynki”. Posiadacze trzeciej części serii będą mogli uczcić jubileusz, pobierając już piątą odsłonę Community Bonus Pack 3.

Przeczytaj cały tekst "Kolejny Community Bonus Pack 3 na piąte urodziny Unreal Tournament 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem jakieś 2 lata temu, to na serwerach były pustki. No, ale skoro to już kolejny taki dodatek, to może jednak odkurzę ten tytuł, bo chyba ktoś w końcu w to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie cały czas w to grają. Co prawda zostali sami hardcorowce, ale nadal można się świetnie bawić. Nie są to ilości niczym z CoD-a czy BF-ów, ale jestem pewny, że kilka tysięcy graczy w to nadal gra. IMO gra świetna. Szkoda, że nie przebiła się do e-sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że we wszystkie części UT razem wzięte gra więcej jak kilka tysięcy osób. Ostatni raz odpalałem UT 3 może z 8 miesięcy temu, czasami udawało się znaleźć serwer albo dwa na którym grało więcej jak 10 osób(tryb onslaught).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu zainstalowałem U3 ale jesli chodzi o multi to niestety dużego wyboru do gry nie było. Uwielbiam tę serię, w pierwszego UT raczej nie zliczę ile przegrałem godzin z kolegami w kafejkach po szkole itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 00:16, Ciekawski94 napisał:

Dużo więcej osób gra w starego Unreal Tournament 2004 niż w UT3.


Bo są jeszcze tacy, którzy mają kompy nie potrafiące uciągnąć UT3. Ot taka prawda (sam mam takiego znajomego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 00:16, Ciekawski94 napisał:

Dużo więcej osób gra w starego Unreal Tournament 2004 niż w UT3.


Ja grałem swego czasu i w to i w to. UT3 było super, ale 2004 miało to coś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje serce zawsze będzie z UT2004, pamiętam jak w maju 2004 roku byłem w klasie maturalnej i wraz z kumplami zrobiliśmy w liceum turniej UT2004 (oczywiście już po maturze XD). Miesiąc załatwialiśmy wszystko u pani dyrektor i pewnie by się nie udało zrobić turnieju w tak "krwawą strzelnakę" gdyby nie pan od informatyki który przejął patronat bo sam był graczem :). Jak na miejscowość o populacji 20 000 uzbieraliśmy 40-kilka osób, graliśmy w demo na DM-Rankin. System grupowy potem pucharowy, wszystko rozpisane na tablicy :) piękne czasy. Wygrał mój najlepszy kumpel ze mną w finale o 2 fragi. Sorry że taki wylewny się zrobiłem na "starość" ale UT we mnie wzbudza takie miłe wspomnienia XD muszę poszukać zdjęć na starym dysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować