Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: premiera Grand Theft Auto V wiosną przyszłego roku na konsolach obecnej generacji

119 postów w tym temacie

Adam Berlik

W sieci pojawiły się materiały reklamowe GTA V, z których jednoznacznie wynika, że od premiery tego tytułu dzieli nas około pół roku. Ujawniono na nich także platformy docelowe.

Przeczytaj cały tekst "Plotka: premiera Grand Theft Auto V wiosną przyszłego roku na konsolach obecnej generacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ten plakat jest promowany glownie tym czarnym gosciem, czyzby byl to CJ??? Mam taka nadzieje bo jak bedziemy grac tym gosciem z trailera to bedzie zart roku, przecierz on ma z 50lat, i jesli on bedzie bohaterem to GTA 5 napewno nie dostanie odemnie maksymalnej oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w czym to komu przeszkadza, że główny bohater jest nieco starszy? Ja bym chętniej zagrał kimś takim, niż kolejnym afroamerykańskim/latynoskim/wschodnioeuropejskim gangsterem. Do tej pory bohaterowie w serii znacznie się od siebie różnili i pochodzili z różnych kultur i mam nadzieję, że Rockstar utrzyma ten trend. A pomysłowi by było dwóch grywalnych bohaterów jak najbardziej przytakuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mnie bardziej interesuje to, że po raz kolejny szykuje się sytuacja podobna do tej z GTA IV, czyli PC-towcy poczekają sobie na swoją wersję trochę. A to, że wyjdzie na konsole nowej generacji to nie jest jakaś powalająca wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 09:33, Muradin_07 napisał:

A to, że wyjdzie
na konsole nowej generacji to nie jest jakaś powalająca wiadomość ;)

Huh? To by właśnie była powalająca wiadomość i zupełnie odwrotna do tej zamieszczonej w newsie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry... tej generacji. You know... zmiana czasu, nieogarnięcie poranne, ujemne współczynniki od wydarzeń losowych i człowiek nie wie co pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno w sklepie gram.pl można zamawiać pre-order GTAV na PC, więc moim zdaniem opóźnienie pomiędzy tymi wersjami nie powinno być chyba dłuższe niż kilka miesięcy (może 1-3). Oczywiście zaznaczam ,że są to moje przypuszczenia tylko. I może nastąpić podobna sytuacja jak w przypadku IV, czego sobie i Wam nie życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV i GTA V są restartem całej serii GTA. Czy w GTA IV wystąpił jakiś bohater znany z poprzednich serii? Nie, więc ani CJ, ani Tommy Vercetti nie wystąpi w GTA V! To jest tak proste do zrozumienia jak konstrukcja cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować