Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III z mikrotransakcjami

59 postów w tym temacie

Ja Freedom Edition zamówiłem za 260 zł w Empiku i mam nadzieję, że ją dostanę, gdyż Empik mnie jeszcze nie rozczarował w kwestii EK
a co do treści newsa; skoro to mają być opłaty za coś, co w grze jest ale komuś nie chce się czekać aż sami do tego dojdą, znajdą, odblokują, itp. to co mi do tego?, kto chce to zapłaci, kto nie chce, nie musi, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...A! To jest Deluxe Edition. Dostępna tylko na PC i zawiera wszystkie dodatki ULC dostępne w pre-orderze plus Dziennik Waszyngtona w PDF. Pewnie dopisała mu się dziewiątka, bo ta edycja kosztuje 300zł... Wow, to drogo. Przecież zwykła edycja na PC kosztuje około 127zł... Czyli rozszyfrowaliśmy to o co mu chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 13:58, com4r napisał:

To co się dzieje z tą branża to jest katastrofa. Dostajesz pełny produkt, ale płać za
wszystko co jest dalej z nim związane? Serio ? Ubi, WTF ?

Eee nie wiem za bardzo o co ci chodzi? Jak nie będziesz chciał tego kupic to nie kupisz, tylko będziesz grał normalnie. Można te punkty zdobyc grając, nikt ci nie każe płacić. Większy problem polega na tym, że lamiący ale bogaci będą mogli zyskać przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy, przecież w singlu to i tak nie będzie miało znaczenia. Natomiast współczuję grającym w mult: pierwsza poziom i już biegają ludzie z super sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś cheaty drukowały gazety i można było sobie je użyć kiedy się chciało, a teraz za cheaty każą płacić. Chyba właśnie przebiliśmy kolejny szczyt absurdu. W zasadzie to mści się zgoda na to aby to producenci przejęli kontrole nad tym co robimy na ich urządzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 20:38, maniekk napisał:

Poczekamy zobaczymy, przecież w singlu to i tak nie będzie miało znaczenia. Natomiast
współczuję grającym w mult: pierwsza poziom i już biegają ludzie z super sprzętem.

W AC:R "super sprzęt" to były ładniejsze ubrania (choć w Wezyrze mało co zmieniąłem na przykład, bo wolałem te 1.) i ładniejsza broń. Zabijało się tak samo. A to, że mogłeś ulepszać umiejętności też mało dawało, jaknie potrafiłeś z nich korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo co to bedzie, wydaje mi sie ze cos typu odblokuj czesc itemkow wczesniej, aby ominac levelowanie w MP, spoko pomysl tylko nie na starcie gry... Moze to skiny czy cos co nie wplywa na gre tez ujdzie, ale takie zeczy to do free2play a nie za gre ktora zaplacilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie brzmi to wszystko zbyt dobrze, ale to są słowa Dyrektora Finansowego - jemu zależy tylko i wyłącznie na czystym zysku. I dobrze, bo firma musi zarabiać, a zysk jest jednym z głównych celów jej działalności.

Dlatego ja nie mam pretensji do Ubi - to jest zwykła firma operująca na rynku i wiadomo, że chce jak najwięcej zarobić. Ja mam pretensje do graczy, którzy takie rzeczy kupują - gdyby nie było popytu na takie duperele w grach, to by firmy nie wypuszczały tego syfu tonami. Dokładnie to samo jest z wszelkimi beznadziejnymi DLC.

Nie narzekajcie tutaj gromadnie jakie to firmy z branży gier są złe (Ubi i EA), tylko przekonujcie znajomych, innych graczy, żeby tego nie kupowali - brak popytu w tym wypadku będzie oznaczał również brak podaży. Ale gracze nie przyswoili nawet tego, żeby od EA i Ubi nie kupować preorderów - nabywa się kota w worku, a później narzeka, że coś jest źle. To tak jakbyś kupował samochód zanim on wejdzie na rynek, nie czytał żadnych jego recenzji, nie miał jazdy próbnej, a potem narzekał, że ci nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że wprowadzenie takiego sytemu nie sprawi że gry płatne dla nie płacących dodatkowo w ramach mikro płatności staną się arcytrudne i będące drogą przez męke i piekło jak ma to miejsce w grach free to play. Bo jeśli tak ma być to niech sobie wsadzą takie gry głęboko tam gdzie słońce nie dociera. Jeśli tak ma być to ktoś się tym procederem powinien zająć. A najlepiej by gracze zbojkotowali takie firmy które będą się posuwali da takich metod poprzez nie kupowanie ich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gremo

W BF3 nie płaci się za ''cheaty''. Można iść tylko na skróty odblokowując sobie wszystko, tylko jedno zasadnicze pytanie: po co? Sam spędziłem wiele godzin w grze tylko po to żeby odblokować sobie jakąś fajną broń albo dodatek do pojazdu.

Co do AC III to podzielam zdanie kilku osób, zrezygnuje chyba na pewno z zakupu. Po tym jak w Revelations można grać normalnie to się o tą część obawiam.

W settlers 7 jakiejś złotej edycji odpalam gre a tu kilka mapek do kupienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli że co? Jak ktoś ma kase i zapłaci to w jeden dzień może wbić max lvl czy tak mam rozumieć to "przyspieszanie".... Nie sądziłem że dojdzie do czegoś takiego, strasznie się w tym momencie zawiodłem. Ludzie to nie MMO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 17:16, Michal100000 napisał:

Czyli że co? Jak ktoś ma kase i zapłaci to w jeden dzień może wbić max lvl czy tak mam
rozumieć to "przyspieszanie".... Nie sądziłem że dojdzie do czegoś takiego, strasznie
się w tym momencie zawiodłem. Ludzie to nie MMO!!


Co z tego, że ktoś będzie miał maksymalny level, jak nie będzie umiał grać. Tu liczą się umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować