Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza recenzja Assassin`s Creed III już jest! "To absolutne arcydzieło"

89 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2012 o 16:44, czaki222 napisał:

No i właśnie dlatego dostała taką ocenę :)
Nie ważne kto recenzuje, ma być 10/10.
AC III na pewno nie będzie gorszy od AC II, ale musieli o tym jakoś powiadomić publikę
i najlepszym sposobem jest znalezienie recenzenta, który wystawi 10/10. To nie jest hejterstwo,
konspiracja i nic takiego. To są po prostu fakty o_O Zwykłe zagranie marketingowe.

Żeby pobić "dwójkę" musieliby wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności :D Ja przewiduję, że gra będzie lepsza od AC:B i AC:R, ale nie dorówna fenomenalnej drugiej części :) Jak dla mnie rewolucja amerykańska na pewno nie jest tak samo ciekawa jak renesans włoski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2012 o 17:05, pawbuk napisał:

>
Żeby pobić "dwójkę" musieliby wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności :D Ja przewiduję,
że gra będzie lepsza od AC:B i AC:R, ale nie dorówna fenomenalnej drugiej części :) Jak
dla mnie rewolucja amerykańska na pewno nie jest tak samo ciekawa jak renesans włoski
:D

Cóż, myślę, że trójka może mieć większy rozmach: wielkie bitwy, walki morskie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dawno, dawno temu w AC. Potem już nie grałem w ACII, AC:B, AC:R i Bloodlines na PSP. Czy polecę i kupię ACIII? Musiałbym najpierw ograć wszystko wcześniejsze, a raczej robić mi się tego nie chce od razu mimo tego, że pierwsza ocena to 10/10 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 17:21, lis_23 napisał:

Cóż, myślę, że trójka może mieć większy rozmach: wielkie bitwy, walki morskie, itp.


Jest to wielce prawdopodobne - obecnie ogólnie idzie się w większy rozmach i więcej kinowej akcji, ale wiadomo, że to nie jest podstawa udanej gry :)
Pamiętam, ze w ACII w ogóle mi nie przeszkadzał słaby system walki z wieloma przeciwnikami, bo zazwyczaj po prostu ich unikałem - prawdziwy asasyn nie zabija każdego po drodze :D No i gra miała genialny klimat - wielkie, zróżnicowane miasta (spokojna Florencja (do czasów Savonaroli), strzeliste San Gimignano z okolicznymi polami (świetny pomysł z umieszczeniem miasta "wież"), ciemne i brudne Forli oraz ogromna Wenecja (ta lokacja to prawdziwa perełka!)), bardzo ciekawa fabuła jako wprowadzenie do trylogii, fantastyczne etapy w grobowcach à la Prince, odkrywanie informacji o Templariuszach, a także bardziej rozbudowane etapy z Desmondem.
Nie, "dwójki" na pewno ACIII nie pobije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tym budżecie jaki miała ta gra, gdyby nie była arcydziełem to chyba Ubisoft popełnił by seppuku. Warto zobaczyć ile osób pracowało przy tej produkcji, aby tak naprawdę ogarnąć co może, a raczej co powinna ta gra oferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem o co chodzi ot zwykły kolejny assassin. Spodziewam się mniej więcej tego czego spodziewałem się po zakupie dwójki (pierwsze wrażenie z II było niesamowite). Nowy assassyn wygląda tak samo jak poprzednicy z drobnymi usprawnieniami i nowościami (oceny na poziomie 90/10 zapewne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 15:03, pawbuk napisał:

Ja np. bardzo wierzę w Ubi, bo dobre gry to oni akurat potrafią robić - no ale
oczywiście nie wypada na forum chwalić gry takiej jak Assassin''s Creed, bo od razu dostanie
się łatkę bezmózgiego fana serii...

Ty już masz łatkę takiego fanboja serii "AC" na tym forum niestety... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 21:37, Janek_Izdebski napisał:

Ty już masz łatkę takiego fanboja serii "AC" na tym forum niestety... ;)

Trudno... Nie będę krytykował serii, która mi się niezwykle podoba tylko po to, żeby się przypodobać innym :D
A zauważyłem, że na tym forum niektórych gier nie wypada chwalić, a w zlym guście jest o niektórych mówić źle...Dark...Souls...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 22:04, pawbuk napisał:

Trudno... Nie będę krytykował serii, która mi się niezwykle podoba tylko po
to, żeby się przypodobać innym :D
A zauważyłem, że na tym forum niektórych gier nie wypada chwalić, a w zlym guście jest
o niektórych mówić źle...Dark...Souls...

A jak wygląda ta seria na PC z osławionym UPlay...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 22:06, Janek_Izdebski napisał:

A jak wygląda ta seria na PC z osławionym UPlay...? ;)

Mówimy tu o jakości samej gry, czy usług dodatkowych? :D choć swoją drogą z UPlay jeszcze żadnych problemów nie miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 21:37, Janek_Izdebski napisał:

Ty już masz łatkę takiego fanboja serii "AC" na tym forum niestety... ;)


Co Ty bredzisz?! Przecież chyba każdy wie że naczelnym fanbojem AC jest nasz gramowy znajomy Mercuror ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 22:14, Sanders-sama napisał:

Co Ty bredzisz?! Przecież chyba każdy wie że naczelnym fanbojem AC jest nasz
gramowy znajomy Mercuror ^^

A to pardon, nie chciałem urazić szanownego Mercurora. ;) Mam nadzieję, że mi wybaczy to faux pas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 22:12, pawbuk napisał:

Mówimy tu o jakości samej gry, czy usług dodatkowych? :D choć swoją drogą
z UPlay jeszcze żadnych problemów nie miałem :)

Ogółem. Możesz opisać pokrótce poszczególne elemnty. I jak jest z tym stałym połączeniem z siecią i innymi zabezpieczeniami? Nadal uciążliwe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie "recenzje" moga sobie w d* wsadzic, to nie recenzja tylko tekst nasączony osobistymi przedobrzonymi opiniami aby przekonac do kupna, a nazywanie systemu walki w AC wspaniałym to więcej niż przesada. Gra jak zwykle sprzeda się dzięki wspaniałemu marketingowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 23:26, IMPARTIAL92 napisał:

Takie "recenzje" moga sobie w d* wsadzic, to nie recenzja tylko tekst nasączony osobistymi
przedobrzonymi opiniami aby przekonac do kupna, a nazywanie systemu walki w AC wspaniałym
to więcej niż przesada. Gra jak zwykle sprzeda się dzięki wspaniałemu marketingowi.


Tyle, że każda recenzja oparta jest na osobistych, subiektywnych odczuciach autora tejże recenzji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować