Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza recenzja Assassin`s Creed III już jest! "To absolutne arcydzieło"

89 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2012 o 23:42, lis_23 napisał:

Tyle, że każda recenzja oparta jest na osobistych, subiektywnych odczuciach autora tejże
recenzji ;)


Ale dobra recenzja zawiera jakieś konkretne info, plusy i minusy, a to co oni mówią na temat walki to kompletny bullshit, to jest nie do zaakceptowania. I jak już to osobiste odczucia powinny bazować na jakichś faktach podanych przez recenzenta, walka jest super bo to i tamto, walka jest zła bo to i tamto.. to jest recenzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 23:42, lis_23 napisał:

Tyle, że każda recenzja oparta jest na osobistych, subiektywnych odczuciach autora tejże
recenzji ;)


Dobrze że ten emotikon zobaczyłem bo się lekko zbulwersowałem tym co napisałeś. Zakładam że pod pojęciem "każda recenzja" masz na myśli właśni recenzje publikowane przed i zaraz po premierze gry w tzw. mainstreamowych pismach i portalach?

Cóż dawno już przestałem przykładać wagę do tekstów w których brak odniesienia do konkretnych kryteriów czy w ogóle nie stosujących podejścia analitycznego, a tylko zawierających subiektywne oceny autora. Poczekam na opinie graczy, lub redaktorów którzy przeszli całą grę, a nie piszą na podstawie nie wiadomo ilu godzin gry na nie wiadomo jakiej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mozna juz troche ponarzekac ?

Boston, sekwecja 3 - gra kupiona legalnie wczoraj w wawie, xbox.

no graficznie na pewno nie powala graficznie - pop-up jest i to czasem nawet smieszny, ot wkraczamy do obozu wroga, a tam w oddali pojawia sie kolejni zolnierze i nagle pojawiaja sie nam konie.

nie chce spojlerowac, ale pierwsze cztery godziny gry (troche chyba sporo) - moga byc sporym zaskoczeniem, ja niestety sie nudze... sorry Ubisoft.

specjalnie wlaczylem poprzednia czesc, zeby porownac walke - w ACIII nie do konca wszystko gra, czasem nasza postac nie blokuje ciosow, mimo odpowiedniej klawiszologii - ale moze to tylko moje wrazenie.

Rozumiem, ze tworcy chca na poczatku budowac nastroj i przygotowac nas do wlasciwej akcji, ale klusowanie przez pare minut po bezdrozach, zeby dostacc sie do miejsca kolejnej misji uwazam za lekka przesade.

Jestem fanem AC, wiec jak dla mnie rozczarowanie,wiem ze gre powinno sie oceniac po jej ukonczeniu, ale tak chcialem spisac cos na goraco, bo nie dawalo mi to spokoju.

gram dalej - mam jednak ogroman nadzieje, ze jednak bedzie lepiej, bo jak na razie to nie bardzo widze tych milionow wlozonych gre i tego, ze przygotowywal to taki mocarny (ilosciowo) zespol ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 15:36, diabolo20 napisał:

> > z grafka rodem z 2006 roku:P
> Grafike rodem z 2006 roku to ma Dishonored, a różnica jest kolosalna.
gdzie? na pc będzie dalej pseudo direx 11 oraz pseudo tekstury i glupkowatym AL a pisma
o tym oczywiście nie napisze bo po co przecież konsole ważniejsze.

Ponawiam, co juz ktoś napisał: podaj jakąś gre z 2006 która wygląda jak ACIII, bo inaczej to tylko puste słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC mnie nie interesuje, ale jedno jest pewne - nie można ufać pierwszym recenzjom. I nie dlatego, "że są kupione". Po pierwsze - albo pisze je fanatyk serii, który nie dostrzega albo nie chce dostrzegać wad. Po drugie - autor recenzji musi się spieszyć i nie ma zbyt wiele czasu na zapoznanie się z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować