Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak powstaje ścieżka dźwiękowa do Call of Duty: Black Ops II? Zobacz materiał zza kulis

10 postów w tym temacie

Adam Berlik

Rodzimy dystrybutor Call of Duty: Black Ops II udostępnił na YouTube opatrzony polskimi napisami materiał ukazujący kulisy tworzenia soundtracku do wspomnianej strzelaniny studia Treyarch.

Przeczytaj cały tekst "Jak powstaje ścieżka dźwiękowa do Call of Duty: Black Ops II? Zobacz materiał zza kulis" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 15:49, Ziw napisał:

Szkoda tylko, że ta muzyka jakoś szczególnie nie powala. Ot, tak ścieżka dźwiękowa z
przeciętnego filmu akcji.


No nie wiem, na pewno Hans Zimmer by się jej nie powstydził. A i rozmach imponujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 16:20, TobiAlex napisał:

> Szkoda tylko, że ta muzyka jakoś szczególnie nie powala. Ot, tak ścieżka dźwiękowa
z
> przeciętnego filmu akcji.

No nie wiem, na pewno Hans Zimmer by się jej nie powstydził. A i rozmach imponujący.

Ty chyba nie wiesz co piszesz :) jak to jest prawie żywcem zerżnięte z właśnie Zimmera :) w CoD`ach zawsze było biednie z muzyką więc nie ma się szczerze czym jarać. Tutaj dupy też nie urywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 18:20, SarenkaB napisał:

Chciał bym zobaczyć jak powstawało to pierdzenie z BF3 tak nawiasem mówiąc.

Bierzesz mikrofon, jesz duże burrito i idziesz do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 18:14, Gi-zas napisał:

> > Szkoda tylko, że ta muzyka jakoś szczególnie nie powala. Ot, tak ścieżka dźwiękowa

> z
> > przeciętnego filmu akcji.
>
> No nie wiem, na pewno Hans Zimmer by się jej nie powstydził. A i rozmach imponujący.

Ty chyba nie wiesz co piszesz :) jak to jest prawie żywcem zerżnięte z właśnie Zimmera
:) w CoD`ach zawsze było biednie z muzyką więc nie ma się szczerze czym jarać. Tutaj
dupy też nie urywa...


Ja bym powiedział właśnie że niemal w każdym CoDzie była świetna muzyka: począwszy od "dwójki" przez wszystkie MW, WaW i BO. Chociaż to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 19:29, Sherem napisał:


Ja bym powiedział właśnie że niemal w każdym CoDzie była świetna muzyka: począwszy od
"dwójki" przez wszystkie MW, WaW i BO. Chociaż to kwestia gustu.


Ano zgadza się, jedna z niewielu zalet Codów - świetna muzyka, której nie powstydziłby się Hans Zimmer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 19:46, TobiAlex napisał:

Ano zgadza się, jedna z niewielu zalet Codów - świetna muzyka, której nie powstydziłby
się Hans Zimmer...

Co ciekawe, Zimmer skomponował jeden utwór w MW2 - http://www.youtube.com/watch?v=FXLY_5xaYFo
Do tego czuć, że Lorne Balfe mocno się nim inspirował (ścieżka z misji "Team Player" - http://www.youtube.com/watch?v=KT9DbPGGjEk brzmi dość podobnie do tej z Black Hawk Down.).
Ale tu się zgodzę - w porównaniu do takiego BF3 CoD brzmi muzycznie znacznie lepiej (kolejna ciekawostka - muzykę do pierwszego CoDa skomponował Michael Giachhino).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować