Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Tydzień z Need for Speed: Most Wanted - Soundtrack w Most Wanted i całej serii Need for Speed

15 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

Muzyka w serii Need for Speed zmieniała się równie często, jak charakter i styl rozgrywki w poszczególnych odsłonach gry. Cofnijmy się nieco w czasie i przypomnijmy sobie, jak oficjalne ścieżki dźwiękowe w serii Need for Speed ewoluowały, od pierwszej części, aż po mające na dniach premierę Most Wanted.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Tydzień z Need for Speed: Most Wanted - Soundtrack w Most Wanted i całej serii Need for Speed" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 najlepsze serie Underground 1 i 2 i Most Wanted(ten prawdziwy) Później już poszło coś nie tak no szkoda. Nawet dziwi mnie fakt, że te gnioty co teraz EA wypuszcza podoba się to ludziom. Ale na szczeście teraz zanurzam się w świat Horizon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Most Wanteda (tego pierwszego) zawsze będę miał w głowie Nine Thou. Ale w ogóle soundtrack z tej części dla mnie jest po prostu najlepszy i nawet dla samego posłuchania melodii jestem w stanie podłączyć konsolę i pokręcić się, po i tak już dobrze znanych torach.

I na koniec: SHAAAAAPEEE!!! SHIFTEEEEER!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile ja sie nasłuchałem że seria skończyła sie na Most Wanted, po części jest to uzasadnione, bo Black Box już naszła rutyna, brak nowych pomysłów, wypalenie:
Carbon był tak naprawdę dodatkiem do MW,
Pro Street ciekawy tytuł z dosyć fajnym klimatem, ale już nic nowego w gameplayu i po co ten dopisek NFS,
Undercover, World i The Run no comment,
ale na litość boską nie wrzucajmy wszystkiego do "jednego wora".
Shift był dobry, choć na co komu dopisek NFS,
Ostatni Hot Pursuit dawał sporo radości(ja dalej sie nim zagrywam z uśmiechem na twarzy), a w szczególności gdy porównywałem czasy ze znajomymi i bardzo chciałem ich pobić, po wielu próbach w końcu sie udawało i bylo czuć satysfakcję.
Mam nadzieję że nowe dzieło Criterion Games też dostarczy mi tylu godzin świetnej zabawy, spodziewam sie że to połączenie Burnouta z NFS

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saki Kaskas mistrz

Hot Pursuit jest jednym z najwybitniejszych soundtracków w grach w ogóle i mistrzostwem świata, jeśli chodzi o hard rock, elektronikę też, a Matt Ragan i Morphadron to wybitni muzycy. Aż żal, że twórcy poszli w licencjonowane utwory, które mają się do tej gry jak pięść do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy muzyce z pierwszych serii dobrze było.
Dla mnie osobiście tłuste lata przyszły z NFS HP2 (ach te intro) i UG1.
Potem jakieś wyrywki. Nie mówiąc już, że ostatnich soundtracków po prostu nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pierwszy Most Wanted. Pamiętam jak dawało się czadu przy Disturbed. Szkoda, że nowy MW poszedł w zupełnie innym kierunku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie Underground 1 = Andy Hunter i "The Wonders of You". Genialny kawałek, dzięki któremu poznałem twórczość Huntera, którego muzyki słucham do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga do piszącego. Warto nadmienić, że Morphadron to ksywa Roma di Prisco. Więc de facto nie powrócił on po przerwie do serii, a jedynie wrócił do swojego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2012 o 23:15, maggit napisał:

Mała uwaga do piszącego. Warto nadmienić, że Morphadron to ksywa Roma di Prisco. Więc
de facto nie powrócił on po przerwie do serii, a jedynie wrócił do swojego nazwiska.


Faktycznie, już uzupełniem artykuł o tę informację. Dzięki za cynk ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z NFS zawsze będzie mi sie kojarzyl Snoop dogg feat. the Doors - Riders on the Storm. Underground 2 mial najlepszy soundtrack. Poza tym uwielbiam OST z undercover choc samej gry do najlepszych nie zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować