Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki konkursu: Wygraj kartę graficzną MSI GTX 670 Power Edition OC, gry Borderlands 2 i gadżety od NVIDIA

16 postów w tym temacie

Fuck PhysX! Technologia tylk dla siebie mimo że Radeony też by dały bez problemu z obsługą tych wszystkich efektów, zresztą na i5 2500k 90% tych efektów bez problemu nie spowalnia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale słabizna :) Nie wierzę, że lepszych tekstów nie dostaliście. Myślałem, że przeczytam jakieś ciekawe zwycięskie prace, ale jak widać nic z tego. Teksty nudne i powtarzalne oraz przewidywalne. Nie wiem, jak można dać GTX670 za taki "esej"... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 13:52, arteriofer napisał:

Ale słabizna :) Nie wierzę, że lepszych tekstów nie dostaliście. Myślałem, że przeczytam
jakieś ciekawe zwycięskie prace, ale jak widać nic z tego. Teksty nudne i powtarzalne
oraz przewidywalne. Nie wiem, jak można dać GTX670 za taki "esej"... ^^


Najprawdopodobniej po prostu nie chciało im się porównywać i analizować aż tylu prac, by wybrać te najlepsze. Wybrali kilka porządnych i dali jako zwycięzców :P W sumie im się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców!

(i jak to się dzieje, że zwycięskie prace to zawsze "słabizna", "chłam", "nie było nic lepszego?" i "jury było przekupione"? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 14:45, Boro666 napisał:

Znow ten zakichany Pejsbuk. Po grzyba reklamujecie ten szajs?

"Bo jak nie masz fejsa to nie istniejesz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 14:45, Boro666 napisał:

Znow ten zakichany Pejsbuk. Po grzyba reklamujecie ten szajs?

Jak widać muszą, skoro niektórzy jeszcze nawet nie umieją poprawnie nazwy napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwycięski tekst jest całkiem ok - lekki esej zamiast pisania o efektach zobaczonych w gameplay''ach na YT. Gratuluję autorom :)
Swoją drogą krytyka pt. - wybraliście najdłuższe(to jakie były inne:P) i że autor zmyślał, są równie poważne jak krytykowany tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ty i twój kolega :).

Pierwsza praca - genialna, no nic tylko czytać z przyjemnością te wypociny.
Jednak drugie i trzecie miejsce to nic specjalnego... Zwykłe opisanie efektów i słodzenie że ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 19:29, LEGION346 napisał:

Mój kolega napisał lepszy tekst. Krótki ale mówił o najważniejszysch rzeczach. To co
wybraliście jest słabe. Bez obrazy... Nie tylko ja tak myśle

A w ogóle coś pisałeś? Nie? Zgadłem? To dlaczego obrażach teksty innych twórców? Powiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować