Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki konkurs Might & Magic: Heroes VI - zgarnij bohaterski komputer!

17 postów w tym temacie

Mój kolega brał udział w tym konkursie, i jestem nieco zdziwiony iż większość prac umieszczonych w galerii konkursowej, jak i praca zwycięzcy to suchy tekst. Znajomek zrobił stronę internetową opatrzoną ilustracjami, ech, szkoda. Gratulacje dla zwycięzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że wysiłek włożony w taką pracę jest mniejszy, ale mimo wszystko rysunki to też część pracy. Z resztą, można sprawdzić (www.dracopopulus.blog.pl nick kumpla na gramie to Okai). Trochę szkoda że wygrała inna szkoła robienia tych prac. Powiem szczerze, spodziewałem się że kumpel nie zajmie 1-szego miejsca, ale myślałem że przegra z innym typem pracy.

Wiem że nie należy oceniać formy nad treścią, ale skrajność z absolutnym brakiem formy też chyba nie jest wyjściem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, z radością chciaż niedosytem znalazła się moja praca w galerii konkursowej; zapraszam do przeczytania :)
Dla zwycięzcy gratulacje, mi z kolei wydaje się że ten suchy tekst jest o niebo lepszy w porównaniu z krótkimi pracami lecz z rysunkami (czy też tą storną co poał Locke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję ślicznie :)
jestem niezmiernie szczęśliwy że mi się udało bo mój stary komputer ledwo zipie, ale w sumie największa radocha jest jak ktoś doceni pracę nad którą się poświęciło nieco czasu.

Jak wróciłem i przeczytałem to dosłownie skakałem po pokoju :)

Naprawde super się teraz czuję :) i z przyjemnością poczytam też prace konkurencji skoro zostały udostepnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy ;) Praca naprawdę ciekawa.

Będzie ukazana lista wszystkich nadesłanych prac? Albo lista urzytkowników, biorących udział w konkursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie gratuluję zwycięzcy! ;)
Czuję oczywiście wielki niedosyt po przegranej, ale wydaje mi się, że była to uczciwa walka. Artmaton miał świetny i niekonwencjonalny pomysł.
Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować