Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Assassin`s Creed III - recenzja

42 postów w tym temacie

Czy do pełnej synchronizacji zaliczają się czasem zadania w stylu: "Ukończ wspomnienie w 7 minut", "Nie możesz nikogo zabić" czy np "XYZ nie może stracić więcej niż połowę zdrowia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 19:28, CristianoRonaldo napisał:

+zwieńczenie trylogii z całkiem zgrabną furtką

??????? O co kaman? Może mi to ktoś wyjaśnić, no bo przecież jest AC1,AC2,AC Brotherhood
i Revelations

AC - Altair, AC II - Ezzio,AC III - Connor. Desmond zawsze w tle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 19:12, Smooqu napisał:

Nie mogę się doczekać jutra. Z różnych recenzji widzę, że większość elementów serii,
które już mi się przejadły zostały zamienione na inne i usprawnione. Miodzio. Ciekawie
mnie tylko na ile godzin jest ta gra, czy twórcy nie ściemniali z tymi 20-25 h?

Nie ściemniali, recenzencki licznik (wiecie, wydłużony bo testujemy wszystko) mówi: 35H :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efekciarstwo,trudność rozgrywki(questy,pojedynki) skierwane do dzieci w wieku przedszkolnym,ogólna nuda pojawiająca się na każdym kroku to właśnie domeny tej nieszczęsnej,prereklamowanej serii.Ciekaw jestem w jakie tytuły jeszcze grają wielbiciele tej marki.Prosze o wpisy.HITMAN is comming!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas, fajnie, że ci się gra podoba, ale z oceną wyszedłeś chyba przed orkiestrę. Inni recenzenci mają jednak szereg zastrzeżeń, od poziomu trudności, przez misje, aż po zakończenie. Nie wspominając o problemach technicznych. Czy gra w takim układzie zasługuje na prawie maksymalną ocenę na portalu, który należy do raczej surowych?

Czy ocena, którą wystawiłeś oznacza, że autorzy wykonali wszystko idealnie i nie ma co już w tej serii ulepszyć - w każdym aspekcie produkcji? Raczej wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 08:52, naczelnyk napisał:

Inni recenzenci mają jednak szereg zastrzeżeń, od poziomu trudności

Tutaj bym się zastanawiał, czy jest sens się nad tym pastwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gdy wydawca nie boi się o jakość gry, wie, że jest OK, wysyła ją do dziennikarzy z dużym wyprzedzeniem i spokojnie czeka na recenzje, nawet nie kombinując z tym, by nie pojawiły się przed premierą..."

Ta, tyle, że w CD-Action nie mogli oceny wystawić xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy to wszystko będzie dostępne w podobnej wersji PC?:

http://www.youtube.com/watch?v=7x8TOstz2yk

kurczę, zastanawiam się, czy czekać na FE na PC do 23 listopada, czy zakupić JtD za 240 zł na PS3 ...
i o ile na padzie od Xboxa grać w AC nie potrafię, to na tym od PS3 jest ok - grałem dziś około godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja! Ja już odebrałem swój egzemplarz Join or Die Edition na Xboxa i zabieram sie do gry! Wszystkie wcześneijsze części grałem na PC ale III zostawelm sobie na deser na duży ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już trochę czasu za sobą i całkowicie zgadzam się z plusami, jak również nie dziwię się, że Lucas tak grę wychwala, bo i również według mnie jest to najlepsza część z serii Assassin''s Creed 3 - jest dokładnie jak to krótko opisał Lucas "Dojrzała fabuła, brutalna sceneria, mądre spojrzenie na historię... kudosy dla Ubi!" i ode mnie także kudosy, absolutna bomba dzięki Ubisoft! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję pograć przez godzinkę na PS3 - początek jest ponoć nudny ale dla mnie jest ok, stopniowo poznajemy nowości + fajny moment z napisami początkowymi
miasto / chyba Boston / jest bardzo klimatyczne, wcale nie ustępuje ono aż tak bardzo miastom z innych odsłon, po prostu jest inne ale ma swój świetny klimat - w ogóle nie rozumiem narzekań na klimat i na umiejscowienie akcji, dla mnie jest to dobry pomysł na odświeżenie serii, wydaje się, ze w miastach i ogólnie w grze jest więcej ludzi, więcej postaci na raz, no i są zwierzęta, można sobie pogłaskać pieska ;)
po pierwszym kontakcie z grą jestem zadowolony, obawiam się tylko sterowania na PC ....
i o ile na padzie od Xboxa na PC grać w tę serię nie potrafię, to na PS3 gra się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 09:59, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> Jak długa jest fabuła? Revelations było niestety bardzo krótkie. Mam nadzieje, że
rozbudowane
> zarządzanie wioską nie wpłynęło na skrócenie głównego wątku.
Zerknij tu - http://czasgry.gram.pl/Gra/assassins-creed-iii-360


Na razie w Czasie gry są 3 wyniki po przejściu głównego wątku - w tej serii nie ma to żadnego sensu, bo większość czasu zazwyczaj się spędza na misjach nie związanych z głównym wątkiem :) Podobnie jest ze Skyrimem, gdzie główny wątek jest na 10 godzin, ale średni czas gry jest powyżej 100. Mi 10 godzin zajęło dotarcie do Białej Grani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna i nie zrazilem sie do niej mimo wielu bugow. Kazda gra jakies posiada, ale w porownaniu do wszystkich nowosci, jakie serwuje nam AC3, przestalem zwracac uwage na bugi.
Polecam wszystkim nie spieszyc sie z glownym wątkiem. Robcie wszystkie misje poboczne (mnostwo frajdy).
Denerwowały mnie zbyt szybkie ciecia cut-scenek. Nie wczułem się do konca i nagle BAM, koniec sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest strasznie prosta i niestety mega nudna. Nie pomaga zmiana settingu (brak biegania po dachach daje sie odczuc negatywnie, za to wprowadzili te dennie i nienaturalnie wygladajace drzewa i polowanie na zwierzatka- po co? ani to fajne ani przyjemne), glowny bohater jest nie dosc ze brzydki, to jeszcze cholernie bezplciowy i nie sposob go polubic, juz lepiej jakby Hatham byl bohaterem calej gry. Zakonczenie watku Desmonda slabe i rozczarowujace. Ogolem cala ta seria AC juz od czasow swietnej dwojki zalicza rownie pochyla, mocno sredni Brotherhood i beznadziejny Revelations to odcinanie kuponow. Tutaj mialo byc super, a wyszlo jak zawsze. 5/10, obok Revelations najgorsza czesc serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją kopię otrzymałem dzisiaj, ale mam jeszcze Revelations do nadrobienia... :/ Postaram się przejść ją raz dwa, aby jak najszybciej przeskoczyć do III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować